"Динамо" з "Карпатами" гратиме без Віди

19 травня 12:37
Переглядів: 66
віда

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров у гостьовому матчі 25-го туру чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги сезону-2014/2015 проти львівських «Карпат» не зможе розраховувати на хорватського захисника Домагоя Віду.

Здобувши у рамках 24-го туру Прем’єр-ліги на полі столичного НСК «Олімпійський» перемогу з мінімальним рахунком 1:0 у недільному матчі проти дніпропетровського «Дніпра», футболісти київського «Динамо» достроково здобули титул чемпіонів України сезону-2014/2015. Автором «золотого» гола для «біло-блакитних» став хорватський захисник Домагой Віда, який на 84-й хвилині влучним ударом завершив зусилля своїх партнерів.

А вже за три хвилини після забитого гола, ім’я 24-го номера динамівців ще раз потрапило в протокол гри. Щоправда, цього разу в графу «дисциплінарні покарання». Головний арбітр зустрічі Анатолій Жабченко з Сімферополя показав Домагою Віді жовту картку. «Гірчичник» для хорвата виявився четвертим у ході чемпіонату, тож тепер він змушений пропустити наступний матч «Динамо» у Прем’єр-лізі, в якому суперником новоспечених чемпіонів України будуть львівські «Карпати».

Принципове протистояння «зелено-білих» з «біло-блакитними», вже четверте в поточному сезоні, відбудеться у найближчу неділю, 24-го травня. Початок матчу на стадіоні «Україна» столиці Галичини о 19:30.

Нагадаємо, поєдинок першого кола, який відбувся на полі НСК «Олімпійський» 9-го листопада минулого року, сильнішого не виявив: фінальний свисток арбітра зафіксував нічию – 0:0. А от в обох матчах 1/8 фіналу Кубка України перемогу з однаковим рахунком 1:0 святкували динамівці.