Директор "Арени Львів": "Ми готові прийняти "Карпати" і досягти компромісу"

29 червня 23:07
Переглядів: 280
Арена Львів
Директор Арени Львів Євген Болкун прокоментував ситуацію з Карпатами.

- Перемовини з приводу використання Арени Львів Карпатами почалися у квітні. Ми підготували проект договору, направили його Карпатам, але отримали відповідь про те, що, умовно кажучи, "так не буде, буде тільки так, як ми хочемо".

Карпати послалися на погану фінансову ситуацію і виклали свої умови. Причому вони набагато гірші, ніж у попередньому сезоні, у якому ми отримали від Левів 3 мільйони 800 тисяч гривень. У новій пропозиції Карпати пропонуют Арена Львів тільки 3 мільйони і це попри те, що зросла мінімальна заробітна плата, енергоносіїв, витратних матеріалів.

В останній пропозиції, яка надійшла минулого понеділка, є чітка сума – 180 тисяч гривень плюс 5% від продажу квитків. В показниках минулого сезону сумарно це і складає 3 мільйони. Більше того, ми в договорі зазначили, що віддаємо клубу комерційні права на площі стадіону, які не задіяні телебаченням. Минулого сезону ми розділили цю суму (1 мільйон гривень) по-партнерські навпіл. Але все вищезазнанчене не влаштувало Карпати і ми шукали компроміс надалі.

Переговори вели я з боку Арени Львів, а в Карпатах – комерційний директор та його заступник. Дячук-Ставицький приєднався до них тільки минулого тижня. Мені здалося, що він не володіє добре ситуацією, користується інформацією від комерційного директора. Коли я запропонував 210 тисяч за матч плюс 10% від квитків, було видно, що гендиректору клубу це сподобалося. Але ж однаково ми отримали від них листа, в якому Карпати просять ціну за оренду арени в 180 тисяч плюс 5% реалізації квитків.

Чесно кажучи, Карпати не приховували, що їм накладно грати на Арені Львів і що їм дешевше буде на Україні. Я не дуже зрозумів цього демаршу Карпат із заявами, переходом на особистості. Перемовини тривали, до перших домашніх матчів є трохи часу… Для чого було збурювати ситуацію? Вважаю, що це були передчасні емоції. Дячук-Ставицький, думаю, не володів усією інформацією. Якби він був у перемовинах від початку, можливо, договір був давно підписаний.

Звісно, клуб зацікавлений у якомога вигідних умовах оренди стадіону, але я і зараз готовий до компромісу, відкритий до спілкування. Єдине – я не можу погодитися на ціну, яка є збитковою для державного підприємства. Уряд я переконував, що з Карпатами треба підписати договір, адже це місцева команда, це соціальне спрямування і т.д. Але мені слід буде обгрунтувати ціну оренди в уряді, а вона не може бути меншою, ніж 210 тисяч за матч. Якщо підпишу завідома збитковий договір, мною займеться прокуратура.

До слова, ми йшли на поступки, бо починали із ціни в 250 тисяч гривень. Карпати ж не йшли на жодну поступку. Повторюся, ми готові прийняти Карпати і досягти компромісу, - сказав Болкун в коментарі Sport Arena.

Раніше повідомлялося, що новий сезон Карпати почнуть на стадіоні Україна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: