Директор "Арени-Львів" сподівається на милосердя УЄФА

22 жовтня 09:00
Переглядів: 97
Денис Ринський

Усі випадки агресії на стадіоні «Арена-Львів» є недопустимі і не лише тому, що нас можуть покарати, оштрафувати, ввести санкції. Для Львова стадіон «Арена-Львів» цінний бюджетоутворюючий чинник, - про це на прес-конференції присвяченій проблемі запобігання бешкетам футбольних фанів сказав Денис Ринський, директор стадіону «Арена-Львів».

«Я працюю на посаді директора лише 3 місяці. І за час своєї роботи можу прозвітувати про певні результати: проведено ремонт адміністративного корпусу, а також систем безпеки та турнікету. Стадіон на 100% готовий до проведення важливих матчів європейського чи навіть світового рівнів.

Конкретно для Львова стадіон цінний бюджетоутворюючий чинник – вболівальники зупиняються в готелях, відвідують заклади харчування. А тому всі випадки агресії на стадіоні є недопустимі. І не лише тому, що нас можуть покарати, оштрафувати, ввести санкції. Ми можемо втратити для міста величезний потік туристів, а значить і фінансових надходжень,» - прокоментував Денис Ринський.

Нагадаємо, що неадекватна поведінка вболівальників на матчі з відбору на Євро-2016 Україна – Македонія, що відбувся 12 жовтня, мала відповідну реакцію з боку Європейського футбольного союзу (УЄФА).

УЄФА зареєструвала такі порушення під час футбольної гри: расистська поведінка, уболівальники на полі, використання піротехніки, лазерних установок, проблеми з самою організацією гри, продаж алкогольних напоїв.

Федерація футболу України вже отримала листа про початок дисциплінарного розслідування. В першій половині листопада 2014 року має бути відповідь про майбутнє «Арени-Львів».

Денис Ринський сподівається, що УЄФА введе лише штрафні санкції щодо стадіону, а не дискваліфікує одну з двох головних арен країни.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: