Директор ФК "Тернопіль": "Ми були сильніші духом і більше прагнули перемогти"

24 жовтня 17:15
Переглядів: 260
Василь Матвійків

В.о. головного тренера, директор ФК «Тернопіль» Василь Матвійків прокоментував вольову перемогу своєї команди у домашньому матчі з «Миколаєвом» (2:1).

- Дуже важка гра. Команда проявила характер, що вже стає традиційним для нас. Також вже не перший раз, що в другому таймі ми виглядаємо краще за суперника.

Сьогодні все вирішив характер, бо поле важке, м’яч не зовсім слухався, але ми були сильніші духом і більше прагнули перемогти.

«Миколаїв» приїхав за перемогою, до нас всі їдуть за перемогою. Ми думали, що вони привезуть до нас дублюючий склад, молодих гравців, бо в них матч Кубка України і вони хочуть пройти дальше, але після трьох поразок вони їхали за перемогою, тому ще більше треба віддати належне моїм хлопцям, відпрацювали здорово. Ми на другий тайм вийшли впевненими і не розгубленими. Хлопці самі так вийшли, я мало вмішуюсь, вони самі гру відчувають.

У Кривого надрив бокової зв’язки коліна. Проблема в тому, що в Україні нема хорошої спортивної медицини. Він з таким надривом працював, а десь підлікувати не було можливості.