Директор ФК "Тернопіль": "Ми вигнали шість футболістів"

03 жовтня 17:45
Переглядів: 342
Василь Матвійків

Директор ФК «Тернопіль» Василь Матвійків  проаналізував хід поєдинку 12-го туру проти ФК «Полтава», який завершився перемогою полтавців  3:1.

- «Полтава» використала наші слабкі місця. Наші захисники не встигали за швидкими гравцями полтавців і через це було багато загроз, а в кінці далась в знаки втома.

Після довгого періоду це третя хороша гра «Тернополя». Це гра за яку не стидно. Тому що до того протягом десяти матчів було тільки дві нічиї, а інші матчі без шансів. Ми поміняли президента і тренера, вигнали шість футболістів. Тому сьогодні в нас фактично і заміни не було, один грав із надривом м’язу і троє з температурою. Тому в кінці вже не було сил.

Хочу подякувати своїй команді, тому що жодного гравця не можу звинуватити в тому, що він не допрацьовував на полі.

Нам зараз важко, бо підсилюватись можемо тільки вільними агентами, гравцями які раніше були на контракті у професійному клубі, бо згідно регламенту ми не можемо заявити гравців, які грають за аматорів. А знайти вільних агентів дуже важко. Ми працюємо по всій Україні, якщо хтось і приходить, от вони були на заробітках в Італії, Португалії, не мали ігрової практики і фактично наразі не бачимо кого взяти. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: