Директор ФК Тернопіль у Києві боровся зі свавіллям футбольних арбітрів

24 листопада 13:59
Переглядів: 216
Василь Матвійків

У вівторок, 22 листопада, у Будинку футболу відбулася зустріч Комітету арбітрів ФФУ з представниками клубів Професіональної футбольної ліги.

Комітет представляв його голова Лучано Лучі, куратори: першої ліги Віталій Годулян, другої — Андрій Шандор, інспекторів — Володимир Петров, асистентів арбітрів — Олександр Шамич.

Участь у роботі взяв в.о. головного тренера ФК Тернопіль та директор клубу Василь Матвійків.

Багато часу було приділено матчу останнього, 20-го туру, у Тернополі. Місцевий клуб приймав одного з лідерів — рівненський Верес, і на 87-й хвилині матчу за рахунку 1:0 на користь гостей відбувся епізод, який викликав великий резонанс у ЗМІ. Арбітр із Ужгороду Михайло Митровський не відреагував на фол у атаці з боку захисника гостей, через що арбітр був атакований господарями і навіть побував на газоні після поштовху з боку гравців Тернополя. 

— Дякую, що Комітет арбітрів не став прикривати арбітра, чітко вказавши, що він помилився у кількох епізодах і його буде за це покарано дисквалфікацією, — сказав після заходу прес-службі ПФЛ директор та в.о. головного тренера ФК Тернопіль Василь Матвійків. — Прикро, що через необачність арбітра зводиться нанівець робота багатьох людей та наших уболівальників. Шкода, що очок в таблицю від цього нам не додається. Але подібні заходи важливі. Вони допомагають отримати відповіді на багато питань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: