Директор Суперліги: "Не думаю, що бойкот буде. Суперліга розрахується"

14 березня 21:13
Переглядів: 147
суперліга

Директор Суперліги Володимир Поплавський розповів про ситуацію із заборгованістю по зарплаті арбітрам в чемпіонаті України.

- Деякі українські ЗМІ повідомляють, що арбітри Суперліги можуть бойкотувати матчі чемпіонату через заборгованість. Що знаєте про це?

- Я думаю, що це неправда. Так, арбітри піднімають питання про виплату заробітної плати за свою працю. За договорами Суперліга повинна була розрахуватися до п'ятого березня, а сьогодні тринадцяте - це велика заборгованість по часу, як Ви вважаєте? Не думаю, що буде якийсь бойкот. Суперліга розрахується. Така ситуація через те, що у деяких клубів є затримки зі сплатою заявочних внесків.

- Також повідомлялося, що можливі зміни у форматі плей-офф через можливе зняття з чемпіонату однієї з команд?

- Ні, поки це тільки чутки. На даний момент жодних рішень не прийнято. Ми чекаємо оплату боргів від клубів перед Суперлігою. Можу сказати, що 18 березня - це дедлайн з оплати заявочних внесків. Після цього буде розглядатися питання про подальше проведення чемпіонату і форматі стадії плей-офф.

- Якщо клуб не зможе виплатити внесок, які санкції його чекають?

- Я думаю, що клуби зможуть розрахуватися з заявочними внесками.

- Але все ж, якщо цього не відбудеться, то яке покарання чекає клуб?

- У регламенті написано, що якщо клуб не сплатив цей внесок, то він не потрапляє в плей-офф. Теоретично такий варіант існує, але, повторюся, я вважаю, що на практиці його не повинно бути.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: