Дитячі помилки Пятова, Степаненко та ганебне суддівство не дозволили "Шахтарю" вдало стартувати у груповому раунді ЛЧ.

16 вересня 09:11
Переглядів: 75
Футбол

Ліга Чемпіонів УЄФА

Груповий турнір. Група «А»

«Реал» Мадрид, Іспанія – «Шахтар» – 4:0
Голи: Бензема, 30;  Роналду, 55 (з пенальті), 63 (з пенальті), 81.
Вилучений: Степаненко, 50.
Склад «Шахтаря»: Пятов, Азеведо, Ракіцький, Кучер, Срна, Степаненко, Фред, Тайсон (Малишев, 67), Алекс Тейшейра, Марлос (Коваленко, 76), Гладкий (Бернард, 83).

Здається, сюрпризів стосовно складу «Шахтар» не міг піднести не лише в Україні, а й навіть в Іспанії. Початок зустрічі проходив у неквапливому темпі. Навіть коли «Реал» створював нагоди забити, розслабленість не дозволяла господарям розраховувати на влучність. Тому подарунок Андрія Пятова, який перед порожніми випустив легкий м’яч на ногу Каріму Бензема став наче снігом у літній день  для гостей. До перерви донеччани не змогли перебудуватись, а початок другого тайму обіцяв цікавий футбол.

Проте перекреслив надії Тарас Степаненко: знаючи про перший необов’язковий «гірчичник», він відверто зрубав суперника. Тож «Шахтар» залишається у меншості. А безглузде рішення призначити пенальті за влучання м’ячем у спину Даріо Срни підвело до думки, що футболу на «Сантьяго Бернабеу» було дуже мало. Тому ще один 11-метовий удар, а також добивання Кріштіану Роналду, який досяг хет-трика, впливали лише на рахунок, але не на підсумок.

Інший матч першого туру у групі «А» завершився переконливою домашньою перемогою французького «ПСЖ» над шведським «Мальме» – 2:0. У своєму другому поєдинку «гірники» у Львові прийматимуть гостей з Франції. Цей матч відбудеться 30 вересня.