Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області: фінальні змагання у першій половині червня

02 червня 14:00
Переглядів: 257
ДЮФЛ U-17

30 травня в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулось засідання Комітету дитячо-юнацького футболу ІФФФ, на якому були підведені підсумки групового етапу ДЮФЛ області з футболу серед юнаків, проведено жеребкування і складений календар змагань завершального фінального етапу.

Отже, змагання серед юнаків ДЮФЛ області сезону 2015-2016 років молодшого віку пройдуть 7-го та 9-го червня, старшого віку – 14-го та 16-го червня. Початок ігор з 10:00. Ігри проходитимуть на футбольних полях Івано-Франківська, більш детальна інформація по стадіонам проведення фінальних поєдинків буде розміщена на нашому сайті додатково.

Згідно жеребкування команди спочатку в групах зіграють кожна з кожною в одне коло, а потім в стикових матчах визначать переможців і призерів.

Пропонуємо вашій увазі КАЛЕНДАРІ фінальних змагань:

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА

Група "А"

1. Калуська ДЮСШ
2. Тлумацька ДЮСШ
3. Надвірнянська ДЮСШ
4. Снятинська ДЮСШ "Колос"

7 червня (вівторок)

1-й тур

Калуська ДЮСШ – Снятинська ДЮСШ "Колос"

Тлумацька ДЮСШ – Надвірнянська ДЮСШ

2-й тур

Калуська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ

Снятинська ДЮСШ "Колос" – Надвірнянська ДЮСШ

9 червня (четвер)

3-й тур

Надвірнянська ДЮСШ – Калуська ДЮСШ

Тлумацька ДЮСШ – Снятинська ДЮСШ "Колос"

Стикові матчі (4-4, 3-3, 2-2, 1-1)

Група "Б"

1. ДЮСШ №3 Івано-Франківськ
2. СДЮШОР "Прикарпаття-І" Івано-Франківськ
3. Долинська ДЮСШ
4. ДЮСШ №1 Коломия

7 червня (вівторок)

1-й тур

ДЮСШ №3 Івано-Франківськ – ДЮСШ №1 Коломия

СДЮШОР "Прикарпаття-І" – Долинська ДЮСШ

2-й тур

ДЮСШ №3 Івано-Франківськ – СДЮШОР "Прикарпаття-І"

ДЮСШ №1 Коломия – Долинська ДЮСШ

9 червня (четвер)

3-й тур

Долинська ДЮСШ – ДЮСШ №3 Івано-Франківськ

СДЮШОР "Прикарпаття-І" – ДЮСШ №1 Коломия

Стикові матчі (4-4, 3-3, 2-2, 1-1)

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

Група "А"

1. ДЮСШ №3 Івано-Франківськ
2. Надвірнянська ДЮСШ
3. Рогатинська ДЮСШ
4. Снятинська ДЮСШ

14 червня (вівторок)

1-й тур

ДЮСШ №3 Івано-Франківськ – Снятинська ДЮСШ 

Надвірнянська ДЮСШ – Рогатинська ДЮСШ

2-й тур

ДЮСШ №3 Івано-Франківськ – Надвірнянська ДЮСШ

Снятинська ДЮСШ – Рогатинська ДЮСШ

16 червня (четвер)

3-й тур

Рогатинська ДЮСШ – ДЮСШ №3 Івано-Франківськ

Надвірнянська ДЮСШ – Снятинська ДЮСШ 

Стикові матчі (4-4, 3-3, 2-2, 1-1)

Група "Б"

1. Калуська ДЮСШ
2. СДЮШОР "Прикарпаття-І"
3. Тисменицька ДЮСШ
4. ДЮСШ №1 Коломия

14 червня (вівторок)

1-й тур

Калуська ДЮСШ – ДЮСШ №1 Коломия

СДЮШОР "Прикарпаття-І" – Тисменицька ДЮСШ

2-й тур

Калуська ДЮСШ – СДЮШОР "Прикарпаття-І"

ДЮСШ №1 Коломия – Тисменицька ДЮСШ

16 червня (четвер)

3-й тур

Тисменицька ДЮСШ – Калуська ДЮСШ

СДЮШОР "Прикарпаття-І" – ДЮСШ №1 Коломия

Стикові матчі (4-4, 3-3, 2-2, 1-1)

За матеріалами: ifff.if.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити