Дитячо-Юнацька Футбольна Ліга України. Дві перемоги стрийської "Скали" у Тернополі

04 травня 09:00
Переглядів: 217
ДЮФЛУ

3 травня у Тернополі завершувався 13-й тур чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України сезону 2015/2016 років серед команд вищої ліги у 4-й групі.  Дві команди Академії футболу «Скала» U-17  та U-15 провели свої поєдинки проти місцевої ДЮСШ.

У першому колі, 3 жовтня, суперники в Моршині завершили свої поєдинки з діаметрально протилежним результатом. Якщо у першій грі команд U-17 сильнішими були господарі поля, які перемогли однолітків із тернопільської ДЮСШ, завдяки єдиному голу Євгена Ємаєва на 51-й хвилині, то в грі 15-річних команд тоді три очки вибороли гості. На гол Павла Яворського, який відкрив рахунок на 49-й хвилині, тернополяни відповіли двома влучними пострілами Владислава Мороза, який зрівняв рахунок на 52-й хвилині з пенальті, та Максима Лисака, який провів переможний мяч на 64-й хвилині.

Цього разу візит до Тернополя приніс дві перемоги нашим хлопцям. Спочатку, впевнену перемогу над тернополянами здобули хлопці Юрія Смердова. Вже перша ж атака «Скали» завершилася взяттям воріт ДЮСШ. Гол на свій рахунок записав Павло Медвідь, а не встигло минути й десяти хвилин, як рахунок подвоїв Олег Козак. Після перерви остаточну крапку у цій грі поставив Микола Ісаєв який на 65-й хвилині сам заробив пенальті і він же його реалізував. Отож, у підсумку -3:0 на користь моршинської команди. Однак, зауважимо, що суперник був відвертим аутсайдером, який у попередніх 12-ти турах здобув лише одне очко і мав різницю забитих і пропущених мячів – 4:36. Перемога над тернополянами стала першою у цьому році і перервала безвиграшну серію «Скали» U-17, яка складала 4 тури. До цього матчу, востаннє наша команда перемагала в чемпіонаті ДЮФЛУ ще 28 жовтня минулого року, коли вдома тоді ще команда, яку тренував Микола Василишин, перемогла гостей з Мукачевого – 2:1.

А от 15-річна команда Олександра Бойка зуміла реваншуватися за домашню поразку у першому колі у грі з середняком групи. До гри «Скала» U-15підійшла в ненайкращому настрої, адже після поразки в попередньому турі у грі проти «Буковини», юні моршинці опустилися на дно турнірної таблиці. А безвиграшна серія, як і в команди U-17, також складала 4 поєдинки, причому у всіх цих матчах моршинці не здобули жодного очка. Немало пролунало й критики на гру команди, адже не простежувалося велике бажання до перемоги, емоцій, без яких у сучасному футболі не обійтися. Як бачимо, критика пішла на користь нашій команді. Вже з перших хвилин вони нав’язали супернику свою гру і ще до перерви повели в рахунку. Наприкінці першого тайму гостей вивів вперед влучний удар Віталія Тригуби. Після перерви хороші шанси втілити свою велику ігрову та територіальну перевагу в наступні голи не використали Козловський та Калька. Наприкінці зустрічі арбітр за другу попередження вилучив з поля Остпа Броду, тому останні п’ять хвилин матчу «Скала» провела в меншості. Проте це не завадило зберегти переможний рахунок до кінця поєдинку.