Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Огляд матчів четвертого туру

03 жовтня 10:59
Переглядів: 132
ДЮФЛУ

У суботу, 1-го жовтня, відбулися матчі четвертого туру попереднього етапу у групах ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Виходили на поле і вісім команд двох шкіл футбольного клубу «Карпати» – по чотири представника клубної СДЮШОР та Академії футболу «УФК-Карпати».

Перш ніж розповісти деталі матчів четвертого туру групового етапу за участю юних карпатівців, одразу зазначимо, що загалом звітний ігровий день видався для «зелено-білих левів» напрочуд вдалим: вісім перемог у восьми зіграних матчах.

U-17

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 4:3 (2:0)

1 жовтня. Початок – 12:00. Стадіон «Україна» (верхні поля)

Арбітр – Горошко Б.І. (Львівська обл.).
Асистенти арбітра: Янтуріна А.О. (Львівська обл.), Мороз Д.В. (Львів).
Спостерігач арбітражу – Кусень М.П. (Львів).

Голи карпатівців: Сидорів (27, 72), Притула (35), Савків (47).

Гра для карпатівців розпочалася, гірше не придумаєш – вже на 16-й хвилині вони «горіли» 0:2. Спочатку, а саме на 6-й хвилині, після прострілу з лівого флангу захисники дозволили гравцю команди гостей метрів з 13-ти влучно пробити у дальній кут, а за десять хвилин «містяни» з пенальті подвоїли свою перевагу в рахунку.

Однак ще до свистка на перерву «зелено-білі» зуміли відновити статус-кво. На 27-й хвилині Володя Задерецький на лівому фланзі обіграв захисника і виконав силовий простріл, який головою замкнув Роман Сидорів. А за вісім хвилин «леви» на тому таки лівому фланзі розіграли комбінацію за участю Володимира Задерецького і Олександра Рибачука. Останній увірвався в карну зону і прострілив – Остапу Притулі залишалося лише підставити ногу.

А на початку другого тайму, точніше на 47-й хвилині, господарі поля вперше у грі вийшли вперед. Розіграш м’яча на правому крилі атки завершився передачею на ближню стійку, де Славко Савків прийняв круглого і другим дотиком скерував його до сітки. Рахунок 3:2 на користь нашої команди протримався 12 хвилин. Позиційна помилка оборонців «Карпат» дозволила суперникам перевести м’яча на лівий фланг, звідки пішла передача верхом на дальню стійку і нападник ФК «Львів» головою пробив у протихід голкіперу – 3:3.

Та все ж футбольний трилер завершився на користь «левів», які сказали своє вагоме останнє слово в грі. Олександр Рибачук з центра поля віддав передачу у розріз на Романа Сидоріва. Той першим дотиком протикнув круглого собі на хід, а другим пробив влучно по цілі – 4:3 на користь карпатівців.

«УФК-Карпати» (Львів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:1 (2:0)

1 жовтня. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Басара Б.В. (Тернопіль).
Асистенти арбітра: Вдовіна О.В., Болізюк В.С. (обоє – Львів).
Спостерігач арбітражу – Кусень Р.М. (Львів).

Голи карпатівців: Панчишин (2), Сидорук (7).

Господарі поля розпочали гру, що називається, з місця в кар’єр. Вже на 2-й хвилині опорний півзахисник нашої команди Орест Панчишин змістився з середини трохи правіше і метрів з 22-ох з правої поцілив у дальній кут. А за п’ять хвилин Сергій Дудинський у фіналі багатоходової комбінації пасом урозріз вивів один на один з воротарем Вадима Сидорука. Той нічого не став вигадувати – зряче пробив повз кіпера у дальній кут воріт. До свистка на перерву «академіки» продовжували атакувати і мали ще не одну нагоду забити, але на перепочинок команди пішли за рахунку 2:0.

Зовсім інший футбол, значно гірший, наша команда показала у другій половині гри. Було багато нервозності і майже не було гри. До того ж вже на 47-й хвилині ужгородці один м’яч відіграли. Після подачі кутового пішло кілька рикошетів і в підсмуку автогол «зелено-білих». Далі була боротьба нервів, але рахунок 2:1 на коритсь господарів залишився незмінним.

U-16

«Ніка» (Івано-Франківськ) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:6 (0:2)

1 жовтня. Початок – 12:00. Ямниця. Стадіон «Цементник»

Арбітр – Грубінка І.І. (Закарпатська обл.).
Асистенти арбітра: Римарчук Л.І., Гудима М.М. (Івано-Франківська обл.).
Спостерігач арбітражу – Вовкович Б.Г. (Івано-Франківськ).

Голи: Наконечний (4, 74), Сікан (19, 59), Мельнійчук (54), Мудрик (65, пенальті).

Повна перевага гостей, які могли виграти з двозначним рахунком, але реалізували лише десь третину створених моментів, тож у підсумку 6:0 – так звана тенісна баранка для господарів.

Усе почалося з того, що на 4-й хвилині воротар «Ніки» відбив дальній потужний удар, але першим на добиванні був Роман Наконечний. За 15 хвилин карпатівці провели блискавичну контратаку: Юрій Мартиняк з позиції лівого оборонця видав довгу діагональ на Данила Сікана, який вискочивши сам на сам з воротарем, метрів з 16-ти в дотик пробив у дальній кут. Тож на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь гостей.

У другій половині гри спочатку Вадим Мельнійчук влучним ударом завершив комбінацію партнерів. А далі по голу завдяки індивідуальній майстерності забили Данило Сікан і Роман Наконечний. А між їхніми голами Владислав Мудрик реалізував пенальті, призначений за порушення правил проти нападника «академіків».

«Буковина» (Чернівці) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 2:3 (0:2)

1 жовтня. Початок – 12:00. Чернівці. Стадіон «Мальви»

Арбітр – Садковський І.В. (Тернопіль).
Асистенти арбітра: Горбатюк О.І. (Чернівці), Мороз С.Ю. (Чернівецька обл.).
Спостерігач арбітражу – Лазенко О.М. (Чернівці).

Голи карпатівців: Кудь (3, 45), Береза (25, пенальті).

Карпатівці відкрили рахунок вже на 3-й хвилині. Тарас Кудь, отримавши передачу від Максима Гірного, реалізував вихід один на один. А на 25-й хвилині перевага у забитих голах гостей зросла удвічі. Той таки Кудь заробив пенальті і Олег Береза, звично для себе, бездоганно пробив з точки.

Після поновлення гри в другому таймі «Карпати» швидко довели рахунок до 3:0. І знову відзначився Кудь, який вдруге виграв очну дуель у воротаря. Цього разу гольову передачу йомі віддав Валентин Кіш.

А далі почали «чудити» арбітри. На 59-й хвилині після передачі верхом з лівого флангу атаки господарів в район воротарського майданчика голкіпер «левів» Олександр Гарапа спокійно забрав м’яча в руки – поряд з ним не було жодного гравця «Буковини». Але лайнсмен просигналізував арбітру в полі, що м’яч... перетнув лінію воріт!? Так рахунок став 3:1. А на останній, 80-й хвилині гри арбітр «намалював» у наші ворота пенальті – м’яч влучив у руку карпатівцю після рикошету від землі. На щастя, придумати третій «фокус» у сліжителів Феміди не вистачило ні часу, ні фантазії. Тож 3:2 – перемога за «зелено-білими».

U-15

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 2:0 (1:0)

1 жовтня. Початок – 14:00. Стадіон «Україна» (верхні поля)

Голи: Карабін (25), Бекерський (39).

Про перевагу господарів свідчить найкраще той факт, що гості за два тайми так і не спромоглися створити бодай раз небезпеку біля їхніх воріт. Водночас «леви» створили «містянам» чимало проблем і по разу в кожному таймі забили по голу.

На 25-й хвилині голеадор «зелено-білих» Ярослав Карабін, вискочивши один на один з воротарем, прибрав технічно під себе м’яча, обігравши в такий спосіб і голкіпера, і захисника, який «висів» у нього на плечах, і закотив круглого до сітки. А на 39-й хвилині атакувальний хавбек нашої команди Ігор Бекерський увійшов у карний майданчик трохи лівіше середини і з лівої вгатив круглого у дальню «дев’ятку».

«УФК-Карпати» (Львів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:1 (1:1)

1 жовтня. Початок – 14:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Голи карпатівців: В. Пазеняк (26), Мокрик (37).

Головні події у першому таймі трапилися у заключні десять хвилин першої половини зустрічі. На 26-й хвилині Назар Фокащук виконав подачу верхом на дальню стійку і Віталій Пазеняк ціною травми («врізався» у стійку) головою скерував круглого до сітки. Але вже за дві хвилини гості відновили рівновагу в рахунку. Після подачі зліва гравець ужгородців також на дальній стійці другим дотиком зробив рахунок першого тайму 1:1.

Усе в матчі вирішив епізод у другій половині гри, що стався на 37-й хвилині. Мар’ян Мокрик втік від захисника гостей, увірвався в штрафний майданчик із зміщенням до середини і метрів з 14-ти зряче поцілив у дальній кут: 2:1 – не проста перемога «академіків».

U-14

«Ніка» (Івано-Франківськ) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:3 (0:3)

1 жовтня. Початок – 14:00. Ямниця. Стадіон «Цементник»

Голи: Дурдас (11, 17), Савчук (28).

Гості усі питання, забивши три «сухих» м’ячі, вирішили ще до свистка на перерву. Героєм зустрічі став нападник «академіків» Андрій Дурдас, який оформив «дубль». На 11-й Михайло Чорний обіграв двох гравців команди господарів і віддав передачу верхом на дальню стійку, де Андрій головою її замкнув.

А за шість хвилин Олексій Малакі подав з правого флангу кутовий – після боротьби на другому поверсі сфера відскочила в напрямку Дурдаса і Андрій знову ж таки головою скерував її у ціль. А останню крапку в грі поставив Гліб Савчук, який після подачі від Марка Сапуги з корнера з лівого кута поля виграв боротьбу на другому поверсі і головою зряче пробив у дальній кут в протихід голкіперу господарів.

По перерві на полі також домінували «академіки», які мали не один момент, аби довести справу до розгрому. Однак більше голів забито не було.

«Буковина» (Чернівці) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:1 (0:1)

1 жовтня. Початок – 14:00. Чернівці. Стадіон «Мальви»

Гол карпатівців: автогол.

Гра видалася напрочуд важкою для обох команд. Гольових моментів було створено обмаль, а усе вирішив епізод на останній хвилині першого тайму. Карпатівці подали штрафний і захисник «Буковини» невдало зіграв головою – «зрізав» круглого до сітки власних воріт. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу гостей з рахунком 1:0.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua