Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Огляд матчів десятого туру

08 листопада 07:16
Переглядів: 209
ДЮФЛ

Відбулися матчі десятого туру попереднього етапу у групах ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Виходили на поле і вісім команд двох шкіл футбольного клубу «Карпати» – по чотири представника клубної СДЮШОР та Академії футболу «УФК-Карпати».

Перш ніж розповісти деталі матчів десятого туру групового етапу за участю юних карпатівців, зазначимо, що загалом звітний ігровий день видався для «зелено-білих левів» вдалим на усі сто відсотків: вісім перемог у восьми зіграних матчах при сумарному рахунку 35:4.

U-17

«Мункач» (Мукачеве) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:2 (0:1)

5 листопада. Початок – 12:00. Мукачеве. Стадіон «Авангард»

Арбітр – Столярчук М.І. (Чернівецька обл.).
Асистенти арбітра: Рошко О., Сухан М. (обоє – Закарпатська обл.).
Спостерігач арбітражу – Козик В.В. (Мукачеве).

Голи: Лях (2), Сидорук (48).

Гра пройшла за повної переваги господарів, які упродовж двох таймів створили більше, ніж достатньо гольових моментів. Однак реалізувати «зелено-білим» вдалося лише два з них – один до свистка на перерву та один після відпочинку.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 2-й хвилині. Стрімка атака лівим флангом завершилася прострілом, який влучним ударом замкнув Ростислав Лях.

По перерві той таки Ростислав Лях наочно довів, що він вміє не лише завершувати зусилля партнерів, а й віддавати гольові передачі. Саме він на 48-й хвилині віддав пас на Вадима Сидорука – нападник «академіків» підлаштував м’яча під ліву ногу і потужно пробив по цілі. Голкіпер на удар зреагував, але як належить відбити круглого не зумів і за мить той перетнув лінію воріт.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 3:0 (2:0)

5 листопада. Початок – 12:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхні поля)

Арбітр – Горбань І.В. (Одеса).
Асистенти арбітра: Ващишин О.Р., Ільницька М.А. (обоє – Львів).
Спостерігач арбітражу – Сидор М.В. (Львів).

Голи: Стегницький (5), Стебельський (21), Задерецький (62).

В іншому матчі найстаршої вікової категорії за участю педставника ФК «Карпати» «зелено-білі» також залишили свої ворота «сухими». Водночас «леви» тричі завершували свої атаки влучними ударами.

Вже на 5-й хвилині лівий захисник господарів Павло Стегницький своєчасно прийшов у карну зону гостей при подачі кутового і правильно обравши позицію, ударом в дотик скерував шкіряну сферу до сітки.

І другий гол карпатівці також забили зі стандарту. Цього разу після ще одного корнера у штрафному майданчику виникла суматоха, в якій найкраще розібрався центральний захисник нашої команди Назар Стебельський – саме після його удару м’яч затріпотів у сітці.

А крапку в матчі «академіки» поставили на 62-й хвилині: Володимир Задерецький викотив круглого на Романа Сидоріва і тому залишалося влучити у порожні ворота, з чим він чудово впорався.

U-16

«Ніка» (Івано-Франківськ) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 6:1 (2:0)

5 листопада. Початок – 12:00. Ямниця. Стадіон «Цементник»

Арбітр – Горбатюк О.І. (Чернівці).
Асистенти арбітра: Гронський В.Б., Заліський І.П. (обоє – Івано-Франківськ).
Спостерігач арбітражу – Вовкович Б.Г. (Івано-Франківськ).

Голи карпатівців: Дмуховський (22), Кудь (40, 64, 80+2), Вовк (66), Труш (71).

Гра пройшла на слизькому полі стадіону «Цементник» у Ямниці. Та й загалом погодні умови не сприяли учасникам матчу. Однак це не завадило гостям «відвантажити» у ворота господарів шість голів.

Втім, треба відзначити, що «Ніка» добре в обороні відіграла до середини першого тайму. Але на 22-й хвилині «леви» таки відкрили рахунок: у карній зоні м’яч відскочив до Андрія Дмуховського і він метрів з 14-ти влучно пробив з-під захисника. А на останній хвилині першої половині зустрічі гості подвоїли свою перевагу. Отримавши передачу на хід, Тарас Кудь в силовій боротьбі продавив захисника, вискочив один на один і виграв очну дуель у воротаря.

По перерві рахунок 2:0 довший час залишався незмінним. Але на 62-й хвилині «Ніка» один м’яч відіграла. Після удару метрів з 20-ти м’яч рикошетом від кочки газону залетів до сітки карпатівців.

«Зелено-білі» відповіли чотирма голами поспіль. Почалося з того, що Олексій Вовк обіграв захисника і міг забивати сам, але віддав на Тараса Кудя, який впіймав на протиході голкіпера прикарпатців. За дві хвилини Валентин Кіш увійшов у карну зону і від лицьової лінії викотив круглого під удар Олексію Вовку, який з п’яти метрів розстріляв ворота.

Ще два голи львів’яни забили в останні десять хвилин матчу. Правий захисник Роман Сидор підключився до атаки і виконав простріл, який замкнув Андрій Труш. А вже у компенсований ігровий час Назар Кіт скинув м’яча Тарасу Кудю і той з 20-ти метрів пробив по воротах.

«УФК-Карпати» (Львів) – «Мункач» (Мукачеве) – 7:0 (2:0)

5 листопада. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Подригуля С.В. (Луцьк).
Асистенти арбітра: Мороз Д.В., Цмоканич Н.М. (обоє – Львів).
Спостерігач арбітражу – Кусень М.П. (Львів).

Голи: Калійчук (20), Мельнійчук (26), Гудзінський (46, 49), автогол (57), Наконечний (65),Бідний (71).

Сім голів побачили глядачі і в іншому матчі вікової категорії U-16 за участю педставника ФК «Карпати». Але у поєдинку, що відбувся на затишному стадіоні ЛНАУ в Дублянах, забивала виключно одна команда – команда господарів.

Цікаво, що і в цій зустрічі суперники тримали свої ворота на замку до середини першого тайму. А от далі упродовж семи хвилин м’яч двічі залетів у їхні ворота: відзначилися влучними ударами Тимофій Калійчук та Вадим Мельнійчук.

Перші два голи у ворота гостей по перерві забив центрфорвард «академіків» Вадим Гудзінський. Після цього розгублені гравці «Мункача» забили самі собі. А довершили розгром закарпатців Мирон Бідний, який вийшов на заміну у другій половині зустрічі та Роман Наконечний.

U-15

«Мункач» (Мукачеве) – «УФК-Карпати» (Львів) – 2:4 (1:1)

5 листопада. Початок – 14:00. Мукачеве. Стадіон «Авангард»

Голи карпатівців: Сущак (22), Дідик (38, 56), Раделицький (43).

У гостьовій грі проти «Мункача» з Мукачеве, 15-річні вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» зуміли довести свою перевагу і здобути чергову перемогу тільки в другій половині зустрічі.

Гості забили першими: на 22-й хвилині після не найкращого пробиття штрафного м’яч зупинив Назар Сущак і доправив його у сітку воріт господарів. Але за 12 хвилин рахунок став нічийним – 1:1. Вибігши з оборони в атаку, «академіки» втратили круглого і пропустили гол у відповідь.

Вдруге у матчі «зелено-білі» вийшли вперед на 38-й хвилині: Мар’ян Мокрик виконав простріл з лівого флангу атаки, а Роман Дідик в дотик його замкнув. За п’ять хвилин уже Юрій Раделицький з центра поля втік від захисників і виграв очну дуель у голкіпера, зряче пробивши повз нього по цілі.

Останній свій гол у матчі «академіки» забили на 56-й хвилині: знову Мар’ян Мокрик виконав простріл з лівого крила атаки; Сущак в дотик пробив по воротах – голкіпер, щоправда, круглого відбив, але прямо в Романа Дідика, від якого м’яч й залетів до сітки. Єдине, на що спромоглися господарі в другій половині гри, так це скоротити рахунок до 2:4.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 4:0 (2:0)

5 листопада. Початок – 14:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхні поля)

Голи: Карабін (10, 48), Тлумак (34), Сенник (60).

Забивши по два голи в кожному з таймів у ворота гостей з івано-франківської «Ніки», 15-річні «зелено-білі леви» не дозволили супернику нанести жодного влучного удару по своїх і в такий спосіб здобули перемогу з рахунком 4:0.

В обох таймах першим відзначився центральний нападник господарів Ярослав Карабін. На 10-й хвилині він увірвався в карну зону гостей, обіграв трьох оборонців, а далі розібрався і з голкіпером. А на 34-й хвилині він же став автором гольової передачі. Після його прострілу Юрій Тлумак з другої спроби таки подвоїв перевагу карпатівців у рахунку.

Що ж до другого тайму, то обидва рази м’яч опинявся у сітці воріт івано-франківців після того, як «зелено-білі леви» виводили свого гравця на очне побачення з воротарем. В першому епізоді це був вище згаданий Ярослав Карабін, який тим самим оформив «дубль», а в другому – Миколи Сеник. Зазначимо, що останній дуже вдало вийшов на заміну – не тільки відзначився забитим голом, а й взяв участь у кількох небезпечних атаках нашої команди.

U-14

«Ніка» (Івано-Франківськ) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 1:4 (1:4)

5 листопада. Початок – 14:00. Ямниця. Стадіон «Цементник»

Голи карпатівців: Яців (9), Підгурський (13, 19), Роман (24).

Наймолодші вихованці СДЮШОР «Карпати» посеред тих, що грають у першості ДЮФЛ України, в гостьовому матчі у Івано-Франківську проти тамтешньої «Ніки» долю зустрічі на свою користь вирішили ще задовго до завершення першого тайму.

Рахунок було відкрито на 9-й хвилині: після довгої передачі вперед у виконанні Віталія Романа та позиційної помилки центрального оборонця господарів сам на сам з голкіпером вискочив Денис Яців, який і перекинув м’яча через воротаря.

Наступні два голи «левів» були ідентичними: після подачі кутового Денис Підгурський вигравав другий поверх і головою влучно пробивав по воротах. Щоправда, між цими епізодами зі знаком «плюс», для гостей стався й один зі знаком «мінус». Після подачі зі стандарту прикарпатців «леви» не розібралися поблизу власних воріт і дозволили супернику добити круглого до сітки.

Останню крапку в грі було поставлено на 24-й хвилині матчу: Сергій Давидов з кутового відкотив м’яча під удар Віталію Роману і той зряче красивим обвідним ударом пробив у дальній кут – 4:1 на користь СДЮШОР «Карпати». По перерві, незважаючи на зусилля обох команд, рахунок залишився незмінним.

«УФК-Карпати» (Львів) – «Мункач» (Мукачеве) – 5:0 (2:0)

5 листопада. Початок – 14:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Голи: Сапуга (14, пенальті), Хлань (18), Охотський (35, 50), Бойко (41).

Безперервно атакуючи ворота суперника, наймолодші вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» в підсумку аж п’ять разів доводили справу до взяття воріт мукачівського «Мункача» і в підсумку здобули перемогу з рахунком 5:0. І треба сказати, що це ще не найгірший варіант для закарпатців.

Гості трималися не довго – вже на 14-й хвилині їхні оборонці у власному карному майданчику негостинно обійшлися з Максимом Хланем і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Марко Сапуга вирок арбітра виконав бездоганно, ударом з точки відкривши рахунок. А за чотири хвилини Хлань таки забив: після передачі справа від Михайла Чорного він у дотик переправив круглого до сітки.

Якщо у першому таймі «академіки» забили двічі, то в другому – на один м’яч більше. Причому два з них до свого особистого реєстру записав Назар Охотський. На 35-й хвилині після подачі з правого крила атаки у штрафному майданчику «Мункача» виникла суматоха, в якій найкраще розібрався саме Назар, який врешті решт наніс удар по цілі з району 11-метрової позначки і м’яч від стійки залетів таки до сітки. А за 15 хвилин він же, отримавши передачу справа, підхопив круглого, увірвався зліва в штрафний майданчик, підлаштував його під удар і невідпорно пробив по цілі.

Між голами Охотського «автограф» у воротах закарпатців залишив і Максим Бойко. Увірвавшись на швидкості в карну зону, він отримав передачу справа і, зігравши на випередження, пробив метрів з 15-ти – удар вийшов не надто сильним, але круглий від стійки перетнув лінію воріт. 5:0 – переконлива перемога 15-річних «академіків».