Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Огляд матчів дванадцятого туру

25 квітня 21:00
Переглядів: 249
ДЮФЛУ

У суботу, 23-го квітня, у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України, в якій беруть участь 160 команд (по 40 у чотирьох вікових категоріях – U-17, U-16, U-15 і U-14), відбулися матчі 12-го туру попереднього етапу змагань. Вийшли на поле і шість з восьми команд, що представляють ФК «Карпати».

Пропонуємо вашій увазі огляд матчів 12-го туру попереднього групового етапу за участю представників ФК «Карпати».

U-17

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 4:0 (3:0)

Коли виходити виключно з рахунку, то можна зробити висновок, що гра пройшла за повної переваги господарів. Але треба віддати належне й гостям, які увесь поєдинок намагалися грати у футбол, а не тільки заважати це робити супернику. Але майстерність та рівень гри львів’ян були помітно вищими, ніж у закарпатців, тому перемога з рахунком 4:0 нашої команди в значній мірі є закономірною.

Що ж до деталей гри, то її героєм став один з лідерів «зелено-білих» Остап Малашевський, який у першій половині матчу записав на свій рахунок «хет-трик». На 15-й хвилині ударом головою після подачі кутового він відкрив рахунок. Згодом партнери вивели Остапа на лінію штрафного майданчика, він увійшов у карну зону і пробив по воротах – круглий за мить затріпотів у сітці, але в цьому епізоді не обійшлося без помилки голкіпера гостей. А під завісу першого тайму Малашевський знову отримав передачу в штрафній, першим дотиком прокинув собі м’яча на хід, а другим розстріляв ворота з близької відстані.

По перерві карпатівці забили лише один гол. Останню крапку у грі господарі поставили на початку другого тайму: партнери правіше середини кинули у прорив Олега Коса, той увійшов у карну зону і прострілив на дальню стійку, де Назарій Нич переправив м’яча у пусті ворота.

U-16

«УФК-Карпати» (Львів) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 0:0

Господарі поля розпочали гру, що називається, з місця в кар’єр і вже до 3-ої хвилини мали вигравати 2:0. Спершу Вадим Сидорук вийшов сам на сам з голкіпером, але не попав у ворота, а за кілька десятків секунд він же «запоров» момент, коли не віддав передачу на Сергія Дудинського.

Втім, здавалося, що гол у ворота «Ніки» – справа часу. Адже підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха повністю володіли ініціативою, створюючи небезпечні ситуації ледь не в кожній своїй атаці. Зокрема, головою поцілив у стійку Володимир Рудюк. Але забити гол у першому таймі карпатівцям так і не вдалося. А по перерві чим далі, тим більше у грі «зелено-білих академіків» давалася взнаки поспішність. Хлопці розуміли, що час гри спливає, а рахунок все ще «сухий». На жаль, мусимо констатувати, що його так і не вдалося відкрити: нічия – 0:0.

«Буковина» (Чернівці) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 1:2 (1:1)

Загалом гра для обох команд видалася важкою. А на діях гостей ще й далася взнаки дорога. Хоча при цьому «Карпати» відкрили рахунок у матчі вже на 1-й хвилині зустрічі. З глибини поля Любомир Степанчук вивів Романа Сидоріва на очне побачення з голкіпером господарів, і форвард «левів» свій шанс не змарнував.

Забивши швидкий гол, підопічні Василя Леськіва та Любомира Вовчука продовжували контролювати гру, але на 15-й хвилині прогавили швидку контратаку, в фіналі якої Остап Притула змушений був фолити. Порушення відбулося в межах карного майданчика, тому арбітр вказав на 11-метрову позначку. Господарі удар з точки виконали влучно і на перепочинок команди пішли за паритету – 1:1.

У другій половині матчу гра була загалом рівною, а долю зустрічі вирішив епізод на 55-й хвилині, коли Іван Желізко подав з лівого флангу кутовий, а Володимир Задорецький, зігравши на випередження, головою скерував круглого у сітку на ближній стійці. У підсумку – 2:1 на користь гостей.

U-15

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 6:0 (2:0)

Вже на перших хвилинах господарі створили два моменти, але забити не зуміли. Гості протримали свої ворота у недоторканності до 20-ої хвилини, коли Олексій Вовк змістився з правого флангу до середини, увійшов в штрафний майданчик і метрів з 15-ти з лівої поцілив у дальній кут. За сім хвилин Віталій Славецький прямим ударом зі штрафного метрів з 25-ти вгатив шкіряну сферу у ліву від голкіпера «дев’ятку». 2:0 на користь «левів» – підсумок першого тайму.

По перерві підопічні Віталія Шумського та Андрія Грінера забили удвічі більше. Перший гол у другій половині зустрічі було знову забито зі штрафного прямим ударом. Щоправда, в цьому епізоді Олегу Березі допоміг невеличкий рикошет від гравця ужгородської команди. Дальнім ударом було забито й четвертий м’яч у грі. Павло Івановський з району кута штрафного майданчика на правому крилі атаки суперпострілом влучив у дальню «дев’ятку» – такі м’ячі не беруться.

П’яту гольову атаку карпатівців розпочав Владислав Болюк. Пройшовши по правому флангу, він змістився до середини і пробив по цілі. Голкіпер був безсилий зарадити ситуації, але його підстрахувала ближня хрестовина. Та гол все ж відбувся: першим на добиванні був Назар Кіт, який випередив двох оборонців суперника. Остання крапка у грі також була напрочуд красивою: Олександр Павлусь з кута карної зони на правому фланзі з лівої класно пробив у дальню «дев’ятку». Тож у підсумку – 6:0 на користь «левів».

U-14

«УФК-Карпати» (Львів) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 1:0 (1:0)

Гра пройшла за повної переваги господарів поля. Гості обидва тайми діяли, що називається, на відбій. Та незважаючи на відчайдушний супротив прикарпатців, «зелено-білі академіки» створили чимало гольових моментів. Інша справа, що з реалізацією склалося не найкращим чином.

Та все ж один гол, який у підсумку виявився єдиним у грі, підопічні Тараса Павліша та Ігоря Артимовича все ж забили. На 18-й хвилині капітан команди Назар Сущак подав кутовий з лівого флангу, а центральний захисник Вадим Яремчук при стандарті опинився в потрібний час у потрібному місці. Зігравши на випередження, він виграв другий поверх і ударом головою розстріляв ворота – 1:0.

«Буковина» (Чернівці) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:1 (0:1)

Поєдинок на полі стадіону «Мальви» у столиці Буковини пройшов під диктовку команди гостей. Десь, щоправда, «левам» трохи бракувало швидкості, але загалом їхня перевага була помітною неозброєним оком. Переважали явно галичани буковинців і за створеними моментами. Але не найкращим чином «зелено-білі» діяли при їхній реалізації. Зокрема, у першій половині вони мали три стовідсоткові нагоди, а в другій – чотири, та кожен раз чогось бракувало.

І все ж додому наші хлопці повернулися з перемогою. Єдиний м’яч у грі було забито на 15-й хвилині. Перехопивши круглого на половині поля суперника, Ігор Бекерський віддав передачу урозріз на Карабіна. Той, перебуваючи трохи лівіше середини, в дотик виконав простріл низом на дальню стійку, а Микола Сеник довершив зусилля партнерів: 1:0 – «зелено-білі леви» здобули три залікові бали до своєї турнірної скарбнички.

P.S. Матчі команд ДЮСШ (Тернопіль) – «УФК-Карпати» (Львів) вікових категорій U-17 та U-15 перенесено на 27-е квітня через участь команди «УФК-Карпати» U-17 у міжнародному турнірі в Угорщині.