Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Огляд матчів шостого туру

17 жовтня 20:40
Переглядів: 196
ДЮФЛ

Відбулися матчі шостого туру попереднього етапу у групах ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Виходили на поле і вісім команд двох шкіл футбольного клубу «Карпати» – по чотири представника клубної СДЮШОР та Академії футболу «УФК-Карпати».

Перш ніж розповісти деталі матчів шостого туру групового етапу за участю юних карпатівців, зазначимо, що загалом звітний ігровий день видався для «зелено-білих левів» вдалим на усі сто відсотків: вісім перемог у восьми зіграних матчах при сумарному рахунку 25:2.

U-17

«Мункач» (Мукачеве) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 1:7 (0:5)

15 жовтня. Початок – 12:00. Стадіон «Авангард»

Арбітр – Байдюк М.Ю. (Чернівецька обл.).
Асистенти арбітра: Дудаш Д.С., Рогач Я.Є. (обоє – Ужгород).
Варга Ф.З. (Ужгород).

Голи карпатівців: Савків (11), Рибачук (17), Максимець (19, пенальті), Сидорів (27, 35), Доморацький (57), Притула (71).

Команда з Мукачево у попередніх іграх на своєму полі зазвичай чинила суперникам гідний опір, але цього разу «леви» оборону закарпатців, що називається, не помітили. Вже в середині першого тайму рахунок був 3:0, а загалом у ворота господарів залетіло сім м’ячів – гості забивали голи на будь-який смак. Мукачевці м’яч престижу провели в самому кінці зустрічі.

«УФК-Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 3:0 (2:0)

15 жовтня. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Баран А.І. (Львівська обл.).
Асистенти арбітра: Скрипка М.А., Притула В.Г. (обоє – Львівська обл.).
Кусень М.П. (Львів).

Голи: Дудинський (20), Руніч (28), Сидорук (58).

Повернувшись з міжнародного турніру з Угорщини, 17-річні «академіки», незважаючи на втому, доволі впенено розібралися у львівському дербі з «містянами». На 20-й хвилині Сергій Дудинський справа увірвався в карну зону і поцілив у дальній кут. За вісім хвилин Василь Руніч у дотик замкнув простріл від Богдана Куртяка. А на 58-й хвилині Вадим Сидорук забив гол у пусті ворота після передачі від Максима Піхоцького.

U-16

ФК «Львів» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:1 (0:0)

15 жовтня. Початок – 12:00. Львів. Стадіон «Сокіл

Арбітр – Секунда С.О. (Луцьк).
Асистенти арбітра: Дуцяк О.І., Ящишин М.Р. (обоє – Львівська обл.).
Спостерігач арбітражу – Кусень Р.М. (Львів).

Гол: Мельнійчук (54).

Маючи помітну перевагу у першому таймі, «академіки» не реалізували жоден з шести створених гольових моментів. У другій половині матчу господарі гру вирівняли, але залишити свої ворота «сухими» їм не вдалося. На 54-й хвилині Вадим Мельнійчук змістився справа до середини і з 19-ти метрів пробив у дальній кут. Голкіпер «містян» не зумів врятувати свою команду, тож «академіки» здобули мінімальну перемогу.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 7:0 (4:0)

8 жовтня. Початок – 12:00. Стадіон «Україна» (верхні поля)

Арбітр – Подригуля В.В. (Луцьк).
Асистенти арбітра: Болізюк В.С., Ващишин О.Р. (обоє – Львів).
Спостерігач арбітражу – Бриндза О.О. (Львів).

Голи: Кудь (5, 11), Гірний (7, 39), Дмуховський (47), Кіт (58), Івановський (72).

Повна перевага «левів» у підсумку матеріалізувалася у сім «сухих» м’ячів. До перерви по дублю на свій рахунок записали Тарас Кудь і Максим Гірний, причому три з чотирьох голів було забито після добиванні. Ще тричі господарі забивали по перерві. Андрій Дмуховський продемонстрував гарну індивідуальну майстерність, а Назар Кіт та Павло Івановський влучно завершували багатоходові комбінації партнерів.

U-15

«Мункач» (Мукачеве) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:3 (0:1)

15 жовтня. Початок – 14:00. Стадіон «Авангард»

Голи: Софінський (35), Карабін (38, 57, пенальті).

Повна перевага гостей призвела зрештою до їхньої логічної перемоги з рахунком 3:0. Роман Софінський на останній хвилині першого тайму вдало зіграв на добиванні, а Ярослав Карабін у другому таймі спочатку реалізував вихід один на один з воротарем, а потім забив з 11-метрової позначки.

«УФК-Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 2:1 (1:1)

15 жовтня. Початок – 14:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Голи карпатівців: Ю. Пазиняк (9), Сущак (47).

У принциповому дербі рахунок відкрили «академіки» уже на 9-й хвилині. Юрій Пазиняк головою замкнув простріл від лівої бровки свого тезки Раделицького. Гості відігралися наприкінці першого тайму завдяки рикошету. А переможний гол за господарів забив Назар Сущій, який замкнув дальню стійку після прострілу від Назарія Фокащука.

U-14

15 жовтня. Початок – 14:00. Львів. Стадіон «Сокіл

Гол: Охоцький (52).

Гра проходила на штучному полі. В цілому жодна з команд не мала помітної переваги. А вирішальний гол гості забили за вісім хвилин до фінального свистка. Пішла подача з лівого флангу атаки, а боротьба на другому поверсі завершилася тим, що м’яч відлетів до Назара Охоцького, який підібрав його по центру воріт на лінії карного майданчика, пішов вліво, обіграв захисника і з гострого кута лівою влучно пробив у дальній кут.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 1:0 (1:0)

8 жовтня. Початок – 14:00. Стадіон «Україна» (верхні поля)

Гол: Федурко (51).

Гості дуже грамотно зіграли в обороні – перекрили практично усі вільні зони. Тож господарі хоча й мали величезну територіальну перевагу, гольових моментів мали обмаль. А забити вдалося тільки один гол. На 51-й хвилині «левам» таки вдалося вскрити оборону, що дозволило їм провести переможний м’яч. Цікаво, що автором голу став Назарій Федурко, для якого це був дебютний матч у ДЮФЛ. Партнери вивели його один на один і свій шанс Назарій не змарнував.