Дитячо-юнацька футбольна ліга України. Огляд матчів сьомого туру

24 жовтня 20:00
Переглядів: 196
ДЮФЛ

Відбулися матчі сьомого туру попереднього етапу у групах ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Виходили на поле і вісім команд двох шкіл футбольного клубу «Карпати» – по чотири представника клубної СДЮШОР та Академії футболу «УФК-Карпати».

Перш ніж розповісти деталі матчів cьомого туру групового етапу за участю юних карпатівців, зазначимо, що загалом звітний ігровий день видався для «зелено-білих левів» вдалим на усі сто відсотків: вісім перемог у восьми зіграних матчах при сумарному рахунку 37:2. Цікаво, що обидва голи пропустили наші обидві найстарші команди – кожна по одному. Щоправда, це не завадило їм в підсумку виграти свої поєдинки.

U-17

«Буковина» (Чернівці) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:2 (1:0)

22 жовтня. Початок – 12:00. Чернівці. Стадіон «Мальви»

Арбітр – Пиндиківський В.Р. (Бучач).
Асистенти арбітра: Мороз С.Ю., Мельник В.М. (обоє – Чернівецька обл.).
Спостерігач арбітражу – Антимійчук В.А. (Чернівці).

Голи карпатівців: Лях (50), Сидорук (71).

Гості мали забивати вже в дебюті, але свій шанс не реалізували. І тут же пропустили контратаку, яка закінчилася призначенням реалізованого в їхні ворота пенальті.

Пропустивши швидкий гол, «академіки» взяли гру під свій контроль, але в дощову погоду на м’якому полі довгий час ніяк не могли матеріалізувати свою ігрову перевагу в забиті м’ячі. Зрівняти рахунок їм вдалося тільки на 50-й хвилині, коли Лях в дотик замкнув фланговий простріл від Дудинського.

А дотиснути господарів гостям вдалося за дев’ять хвилин до фінального свистка. Лівий захисник Слива своєчасно підключився до атаки і виконав передачу вехом – Сидорук головою скерував круглого у ціль.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 7:1 (5:1)

22 жовтня. Початок – 12:00. Стадіон «Україна» (верхні поля)

Арбітр – Фірсов М.О. (Рівне).
Асистенти арбітра: Ільницька М.А., Болізюк В.С. (обоє – Львів).
Спостерігач арбітражу – Сидор М.В. (Львів).

Голи карпатівців: Сидорів (4, 15, 23), Савків (30), Желізко (35), Притула (44), Домарацький (59).

Нереалізований пенальті: Максимець (70, воротар).

Прогнозовано гра пройшла за повної переваги команди СДЮШОР «Карпати», яка від стартового до фінального свистка «возила» гостей, які після річної перерви повернулися до Вищої ліги ДЮФЛ України.

Героєм матчу став нападник «зелено-білих» Роман Сидорів, який записав до свого особистого реєстру «хет-трик». Цікаво, що він забив перші три голи у матчі. Причому для цього йому знадобилося рівно двадцять хвилин: перший м’яч він провів на 4-й хвилині, а третій – на 23-й.

У подальшому забивали інші гравці нашої команди, причому більше одного м’яча провести нікому більше не вдалося. Гості ж свій гол престижу забили в той момент, коли рахунок був уже 4:0. А фінальний свисток зафіксував розгром «Прикарпаття» з рахунком 7:1. Могло бути й більше, але на 70-й хвилині голкіпер гостей відбив удар з 11-метрової позначки від Максимця.

U-16

«Мункач» (Мукачеве) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:9 (0:4)

22 жовтня. Початок – 12:00. Стадіон «Авангард»

Арбітр – Липко М.М. (Івано-Франківська обл.).
Асистенти арбітра: Рошко О., Рубей В. (обоє – Закарпатська обл.).
Спостерігач арбітражу – Шитєв Й.Л. (Ужгород)

Голи: Гірний (10, 20), Кудь (14, 42), Павлусь (23, 46), Дмуховський (51), Вовк (55), Іванюк (77).

Матч розпочався з хвилини мовчання – 30 років тому відійшов у вічність гравець львівських «Карпат», мукачівець Янош Габовда.

16-річні вихованці СДЮШОР «Карпати» у Мукачеве повели себе без найменшої поваги до одноліток з місцевого ФК «Мункач». Але це був той випадок, коли жодних претензій до поведінки гостей бути не може.

«Зелено-білі» залишали ворота господарів нерозпечатаними не повних десять хвилин. Саме в той момент, коли секундна стрілка добігала до кінця своє десяте коло, партнери вивели на очне побачення з голкіпером «Мункача» Максима Гірного і той холоднокровно відкрив рахунок. І пішло-поїхало…

Глядачі у подальшому стали свідками голів на будь-який смак. От тільки забиті м’ячі їх аж ніяк не тішили – адже залітали вони виключно до сітки воріт місцевої команди. Загалом, упродовж двох таймів, це сталося аж дев’ять разів. Цікаво, що у складі «левів» троє гравців оформили по «дублю», а ще троє залишили у воротах «Мункача» по одному «автографу».

«УФК-Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 4:0 (0:0)

22 жовтня. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Подригуля В.В. (Луцьк).
Асистенти арбітра: Кусень Д.Р. (Львів), Ящишин М.Р. (Львівська обл.).
Спостерігач арбітражу – Карп’як Ю.Б. (Львів).

Голи: Сікан (55, 63, 76), Козак (80+1).

Нереалізований пенальті: Сікан (70, воротар).

Господарі в підсумку здобули перемогу з рахунком, який не викликає жодних сумнівів у їхній перевазі над суперником: цифри 4:0 говорять самі за себе. Однак слід зазначити, що на перерву команди пішли без забитих м’ячів.

Втім, рахунок першого тайму жодним чином не відповідає тому, що відбувалося на полі. «Академіки» повністю перегравали буковинців, але жоден з своїх гольових моментів до свистка на перерву довести до взяття воріт гостей їм так і не вдалося. Більше того, мало що бракувало, аби рахунок відкрила «Буковина». Однак нападнику команди з Чернівців не вдалося виграти очну дуель у голкіпера господарів.

А по перерві «прорвало» Данила Сікана, який оформив «хет-трик». Спочатку він прийняв м’яча в центрі поля, пройшов до воріт і метрів з 25-ти невідпорно пробив по цілі. Далі Данило реалізував вихід один на один, а от з пенальті переграти воротаря буковинців йому не судилося. Та незадовго до завершення гри він реабілітувався: за рахунок індивідуальної майстерності забив красивий м’яч ударом з гострого кута з лівого крила атаки. А останню крапку в матчі вже у компенсований арбітром ігровий час до другого тайму поставив Богдан Козак, який влучним пострілом по воротах завершив розіграш «квадрату» у межах карної зони гостей.

U-15

«Буковина» (Чернівці) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:7 (0:1)

22 жовтня. Початок – 14:00. Чернівці. Стадіон «Мальви»

Голи: Балух (32), Раделицький (38, 43, пенальті, 51, 68), Дідик (48), Дубовський (66).

Коли брати до уваги тільки кінцевий результат матчу, то висновок напрошується один – гості знущалися з господарів упродовж усього поєдинку. Та в тому то й справа, що команди зіграли два абсолютно різні тайми.

У першій 35-хвилинці на полі точилася рівна боротьба з майже однаковими шансами. Різниця полягала лише в тому, що «академіки», на відміну від буковинців, одну з своїх нагод реалізували. На 32-й хвилині після подачі кутового захисники «Буковини» винесли м’яч за межі штрафного майданчика, але першим на підборі був Ярослав Балух, який другим дотиком метрів з 28-ми гарматним ударом вгатив шкіряну сферу до сітки. 1:0 на користь «УФК-Карпати» – за такого рахунку суперники пішли на перепочинок.

А от в другому таймі на полі була лише одна команда – команда гостей. «Академіки», немов справжні професори, провели майстер-клас гри в футбол, забиваючи голи на будь-який смак. А найбільше «феєрив» на полі голеадор нашої команди Юрій Раделицький, який за півгодини ігрового часу, у проміжку між 38-ою та 68-ою хвилинами, забив чотири голи. Всього ж по перерві м’яч шість разів залітав до сітки воріт господарів.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:0 (1:0)

22 жовтня. Початок – 14:00. Стадіон «Україна» (верхні поля)

Голи: Тлумак (17), Ленько (70, пенальті).

Гра пройшла за повної територіальної та ігрової переваги господарів. Карпатівці з першої до останньої хвилини матчу нагнітали обстановку поблизу воріт гостей. Гольових моментів було більше, ніж достатньо…

Напевне, якби «леви» реалізували бодай половину з них, поєдинок закінчився б із двозначним рахунком на їхню користь. Але з реалізацією створених моментів у «зелено-білих» частенько виникали дуже серйозні проблеми. Звісно, десь бракувало й везіння, але ж його, як відомо, також слід заслужити у долі. Та зрештою все ж по голу в кожному з таймів забити таки вдалося.

Після низки змарнованих гольових моментів, відкрити рахунок господарі зуміли в середині першого тайму. Цікаво, що якраз в епізоді з першим взяттям воріт гостей не обійшлося без везіння для нашої команди. Після удару по воротах Юрія Тлумака круглий залетів до сітки після рикошету.

Що ж до другого тайму, то тут при створених моментах не допомагало нічого. А гол було забито зі стандарту, причому сталося це на останній хвилині основного ігрового часу. Оборона «Прикарпаття» негостинно обійшлася у власному штрафному майданчику із Святославом Петрусяком і арбітр без вагань вказав на 11-мерову позначку. Вирок арбітра, пробиваючи з точки, бездоганно виконав центральний захисник «зелено-білих» Олександр Ленько.

U-14

«Мункач» (Мукачеве) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:3 (0:2)

22 жовтня. Початок – 14:00. Стадіон «Авангард»

Спостерігач арбітражу – Шитєв Й.Л. (Ужгород).

Голи: Пилипишин (3, 32), Яців (30).

Матч розпочався зі швидкого голу гостей. Уже на 3-й хвилині воротар «Мункача» не тільки виніс м’яча прямо на суперника, а ще й підсковзнувся, чим сповна скористався Назар Пилипишин, який перекинув круглого через голкіпера точно в сітку.

Після пропущеного гола господарі зуміли відсунути гру до центрального кола й фактично боротьба тривала в такому руслі аж до кінця тайму. Однак, на завершальних секундах першої половини зустрічі львів’яни подвоїли свою перевагу – Денис Яців влучним ударом після передачі партнера перевів круглого в сітку воріт.

А остаточно доля поєдинку стала зрозумілою вже на початку другої половини матчу. Свій другий м’яч у грі провів все то й же Назар Пилипишин. Рахунок став 3:0 на користь «зелено-білих левів», які впевнено довели зустріч до переможного для себе закінчення.

«УФК-Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 3:0 (0:0)

22 жовтня. Початок – 14:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Голи: Малакі (41), Груша (45), Дурдас (56).

Три голи було забито й в іншому матчі вікової категорії U-14 за участю команди ФК «Карпати». Наймолодші вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» на полі затишного стадіону ЛНАУ в Дублянах забили три «сухих» м’ячі у ворота одноліток чернівецької «Буковини».

Перша половина зустрічі пройшла за повної переваги господарів, які зі стартовим свистком арбітра перейшли на половину поля суперника і фактично увесь тайм її не залишали. Перевага «академіків» була не тільки територіальна, а й ігрова також. Однак створивши цілу купу гольових моментів, на перепочинок вони пішли, так жодного разу й не відчувши радості від взяття воріт суперника.

Безголів’я мало своє продовження і упродовж першої третини другого тайму. І тільки на 40-й хвилині (команди вікової категорії U-14 проводять офіційні матчі у форматі два тайми по 30 хвилин) рахунок нарешті було відкрито. Лівий захисник нашої команди Олексій Малакі, наблизившись до кута штрафного майданчика гостей на відстань п’яти метрів, красиво закинув круглого за комірець голкіперу у дальній кут воріт.

За п’ять хвилин Нікіта Груша, отримавши м’яча в центрі карної зони, другим дотиком пробив не сильно, але дуже точно – щокою скерував шкіряну сферу у кут воріт, не залишивши голкіперу жодних шансів врятувати свою команду від другого пропущеного голу. А останню крапку в матчі поставив центральний нападаючий Андрій Дурдас.