Дитячо-юнацька футбольна ліга України. Огляд матчів тринадцятого туру

04 травня 22:30
Переглядів: 446
ДЮФЛУ

У вівторок, 3-го травня, у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України, в якій беруть участь 160 команд (по 40 у чотирьох вікових категоріях – U-17, U-16, U-15 і U-14), були зіграні матчі 13-го туру попереднього етапу змагань. Виходили на поле і чотири команди Академії футболу «УФК-Карпати».

Пропонуємо вашій увазі огляд матчів 13-го туру попереднього групового етапу за участю представників «зелено-білих академіків».

U-17

«УФК-Карпати» (Львів) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 8:0 (1:0)

З перших хвилин матчу на затишному стадіоні ЛНАУ у Дублянах господарі великими силами перейшли на половину поля гостей і почали методично розхитувати захист прикарпатців. Трималася оборона «Ніки» трохи менше, ніж півгодини. На 29-й хвилині нападник «зелено-білих» Андрій Ременюк виконав верхову передачу в карну зону і голеадор нашої команди Тарас Пецків ударом головою відкрив рахунок.

Цей гол виявився єдиним у першому таймі, а от у другому задня лінія франківчан, що називається, тріщала по усім швам. Як наслідок, глядачі стали свідками гольової феєрії від підопічних Ярослава Дмитрасевича та Віталія Лобасюка. Автор єдиного голу у першій половині гри Тарас Пецків відзначився ще двічі (49-та і 76-та хвилини), оформивши у такий спосіб «хет-трик», а автор асисту у першій результативній атаці Андрій Ременяк додав до нього «дубль», забивши два м’ячі – на 64-й і 77-й хвилинах. Свої «автографи» у воротах гостей залишили також капітан «академіків» Володимир Лещук, нападник Юрій Боднарь та захисник Віталій Медвідь – на 55-й, 67-й і 80+1 хвилинах. 8:0 на користь карпатівців. До цього додавати щось буде зайвим – цифри говорять самі за себе.

U-16

«Мункач» (Мукачеве) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:1 (0:1)

У грі, що проходила на полі стадіону в селищі Пістрялово поблизу Мукачеве, господарі з самого початку дали зрозуміти, що вони роблять ставку на безгольову нічию. Фактично за два тайми гравці «Мункача» лише раз провели щось схоже на небезпечну атаку, коли наприкінці зустрічі дійшли до штрафного майданчика і хтось із закарпатців опинився на газоні в межах карної зони. Господарі тут же почали вимагати від арбітра пенальті, але свистка вони так і не почули...

А до вище згаданого епізоду на події на полі контролювала одна команда – «УФК-Карпати». Підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха виглядали у грі значно краще за суперника, але проходити «автобус» було не просто. Тому й гольових моментів, незважаючи на повну територіальну та ігрову перевагу, гості створили не так уже й багато. Та все ж вони були, а один з них завершився взяттям воріт закарпатців. На 15-й хвилині нападник Ростислав Лях прорвався по правому крилу атаки і виконав передачу, яку влучним ударом з правої у дотик завершив півзахисник Володимир Рудюк, що своєчасно підтримав швидкий прохід партнера. Тож у підсумку гостьова перемога зі скромним рахунком 1:0, яка тим не менше принесла «академікам» три залікових пункти.

U-15

«УФК-Карпати» (Львів) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 1:0 (0:0)

3 таким самим рахунком – 1:0 на користь «зелено-білих академіків» – завершився і матч у Дублянах між командами U-15 «УФК-Карпати» та «Нікою» з Івано-Франківська. Схожим був і сценарій гри – повна перевага нашої команди, от тільки переможний гол було забито в другому таймі, а не в першому.

Втім, були й більш серйозні відмінності. Зокрема, юні «академіки» головним чином мали перевагу за рахунок індивідуальних дій, а от злагодженої командної гри було мало. Звідси й доволі тривалі «муки», бо з такими суперниками дуже важливо забити швидкий гол, а підопічні Романа Гнатіва перший м’яч, який у підсумку виявився і єдиним, забили тільки на 51-й хвилині. І знову ж таки до взяття воріт призвела індивідуальна майстерність. Форвард господарів Данило Сікан потужно пробив по воротах метрів з двадцяти – «гармату» прийняла на себе поперечина, яка підстрахувала голкіпера «Ніки», але першим на добиванні був хавбек Микола Романік, який головою скерував шкіряну сферу до сітки. Мінімальна – 1:0, але заслужена звитяга «левів».

U-14

«Мункач» (Мукачеве) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:6 (1:4)

Героєм матчу у Пістрялово, в якому «УФК-Карпати» за всіма статтями переграли дебютантів першості ДЮФЛУ з ФК «Мункач», став нападник гостей Юрій Раделицький – оформивши «хет-трик», він став автором рівно половини голів своєї команди. Саме Юрко відкрив рахунок, реалізувавши з другої спроби вихід один на один з воротарем: перший удар голкіпер парирував, але форвард був першим на підборі і таки довершив епізод результативним ударом. Невдовзі подвоїв перевагу «академіків» у рахунку Назарій Фокащук. Захисник невідпорним ударом розстріляв ворота суперника метрів з восьми після рикошету, який стався внаслідок подачі зі стандарту.

Поступаючись у рахунку 0:2, гравці «Мункача» забили, як засвідчив подальший хід гри, свій єдиний у матчі м’яч, тим самим «розмочивши» рахунок. Подача верхом зі штрафного у карну зону гостей завершилася влучним ударом головою нападника закарпатців – 1:2.

Далі ж забивали тільки «академіки». До свистка на перерву двічі поспіль у воротах суперника «розписався» Юрій Раделицький. Спершу він обіграв чотирьох мукачевців і скерував круглого до сітки, а згодом замкнув простріл у виконанні свого партнера по лінії нападу Мар’яна Мокрика. 4:1 на користь гостей – за такого рахунку команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі «УФК-Карпати» продовжували атакувати і ще два створених моменти підопічні Тараса Павліша та Ігоря Артимовича завершили результативними ударами. Перший м’яч по перерві забив Ярослав Балог – оборонець нашої команди вдало підключився до стандарту, ударом головою випередивши після подачі кутового голкіпера. А крапку у грі поставив Михайло Ходукін (внук колишнього головного тренера «Карпат» Валентина Ходукіна), який виграв очну дуель у воротаря – 6:1 на користь «зелено-білих академіків».

PS. Усі чотири команди СДЮШОР «Карпати» свої матчі 13-го туру зіграли раніше, 27-го та 28-го квітня, про що Інформаційний центр уже розповідав.