Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Огляд перенесених матчів 11-го і 13-го турів

30 квітня 11:30
Переглядів: 186
ДЮФЛУ франківське "Прикарпаття"

У четвер, 28-го квітня, у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України, в якій беруть участь 160 команд (по 40 у чотирьох вікових категоріях – U-17, U-16, U-15 і U-14), відбулися перенесені матчі 11-го і 13-го турів попереднього етапу змагань. Вийшли на поле і чотири з восьми команд, що представляють ФК «Карпати».

Пропонуємо вашій увазі огляд матчів 11-го і 13-го турів попереднього групового етапу за участю представників ФК «Карпати», що відбулися 28-го квітня.

U-17 (13-й тур)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 1:1 (0:1)

У матчі через травми не взяли участь одразу два провідних гравці команди гостей – півзахисники Остап Малашевський та Андрій Дулібський. Їх відсутність позначилася на грі карпатівців перш за все у передній лінії. Втім, підопічні Романа Деркача та Івана Шуги все одно намагалися діяти в комбінаційній манері. Однак далася взнаки нервозність (все ж грали проти прямого конкурента та ще й на його полі). Свою роль відіграло і «цікаве» суддівство. Коли б служителі Феміди не були аж настільки лояльними до господарів, то волиняни мали отримати близько десятка попереджень, а так усе обійшлося для них лише двома «гірчичниками». Зрештою, таке суддівство призвело до травми одного з кращих на полі у звітній грі, нападника «левів» Артура Діми. За десять хвилин до фінального свистка гравець BRW-ВІК з порушенням правил зірвав атаку, яку розпочинав Артур і в підсумку зламав карпатівцю ключицю. Та найцікавіше, що арбітр грубіяну навіть не показав жовту картку...

Що ж до гри на полі стадіону «Олімп», то зустріч очікувано була важкою для обох команд, але краще виглядали гості. Вони першими і забили. На 14-й хвилині вище згаданий Артур Діма здорово розібрався в ситуації, на швидкості на лівому фланзі обіграв трьох суперників, увійшов у штрафний майданчик і віддав м’яча на хід Назарію Ничу, який з лівої поцілив у дальню «дев’ятку».

Рахунок 1:0 на користь «зелено-білих» тримався майже до самого завершення гри. Але за дві хвилини до фінального свистка позиційної помилки припустилися центральні захисники нашої команди. Після передачі від кутового прапорця вони дозволили гравцю BRW-ВІК метрів з 12-и потужно пробити головою у ближню «дев’ятку». Тож нічия – 1:1.

U-16 (11-й тур)

ДЮСШ (Тернопіль) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:7 (0:2)

Срібні призери зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України приїхали до Тернополя у статусі явного фаворита. Одразу скажемо, що прогнози на гру підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха втілили у реалії життя на всі сто відсотків. Обидва тайми пройшли в безперервних атаках «зелено-білих академіків». Гольових моментів гості створили більше, ніж достатньо – дався взнаки різний рівень підготовленості гравців команд.

Напевне, якби карпатівці реалізували принаймні половину своїх шансів забити, рахунок був би двозначним. Але й сім забитих м’ячів – також для перемоги більше, ніж достатньо. У складі нашої команди в першому таймі забили Василь Руніч та Ростислав Лях. На початку другої половини зустрічі господарі один м’яч відіграли: після подачі кутового стався рикошет і хтось з тернополян влучно пробив по наших воротах. Та вже за кілька хвилин Ростислав Лях оформив «дубль», тим самим відновивши перевагу своєї команди у два голи – 3:1.

Та на цьому «академіки» не заспокоїлися. Як то кажуть, піймавши кураж, вони продовжували атакувати і до фінального свистка забили ще чотири м’ячі. По «автографу» у воротах господарів залишили Володимир Рудюк, Вадим Сидорук, Іван Кормош та Ілля Руденко. У підсумку фінальний свисток зупинив гру за рахунку 7:1 на користь «УФК-Карпати».

U-15 (13-й тур)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:2 (0:1)

Загалом поєдинок пройшов у рівній боротьбі, а левова частка подій упродовж обох таймів відбувалася між двома штрафними майданчиками. Відповідно, гольових моментів у кожної з команд було обмаль. Зазвичай, у таких іграх перемагає той, хто краще скористається своїми шансами. Цього разу більш успішними при реалізації гольових моментів були карпатівці, які забили по голу у кожному таймі.

Рахунок було відкрито на 19-й хвилині. Щоправда, не обійшлося без курйозу. Захисник Олег Береза виконував зі штрафного передачу верхом, але м’яч, нікого не торкнувшись, за мить затріпотів у сітці – явний «ляп» голкіпера волинян.

Зі стандарту підопічні Віталія Шумського та Андрія Грінера забили і другий гол. У середині другого тайму Валентин Кіш подав корнер, а Максим Іванюк, вигравши другий поверх, ударом головою, як виявилося в подальшому, поставив крапку у грі – 2:0 на користь «зелено-білих».

U-14 (11-й тур)

ДЮСШ (Тернопіль) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:7 (1:5)

14-річні вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» вирішили продовжити гольову фієсту, яку двома годинами раніше у Тернополі розпочали їхні на два роки старші одноклубники. У підсумку підопічні Тараса Павліша та Ігоря Артимовича виграли з таким самим рахунком – 7:1. Відмінність полягала лише у двох дрібничках – у розподілі голів по таймах. Якщо старші «академіки» перший і другий тайми виграли з рахунком 2:0 і 5:1 відповідно, то молодіші, з точністю до навпаки – 5:1 і 2:0.

Героєм матчу став нападник «зелено-білих» Юрій Раделицький, який за перший тайм оформив «хет-трик». Двічі Юрко вдало зіграв на добиванні, а ще одного разу результативно замкнув ближню стійку після подачі з кутового. До перерви забивали також оборонець Ярослав Балог і хавбек Назар Сущак. Славко виявися першим на м’ячі, коли воротар невдало відбив круглого. А Назар реалізував вихід сам на сам з голкіпером після гросмейстерської передачі від Романа Дідика. Господарі відіграли один м’яч за рахунку 4:0 на користь гостей.

У другому таймі красень-гол забив Денис Гулевський. Півзахисник «зелено-білих академіків» метрів з 30-и потужною гарматою зняв павутиння з правої від голкіпера тернополян «дев’ятки» воріт. При цьому круглий «облизав» ще й хрестовину, а перетнувши лінію воріт, вискочив у поле. Останню крапку в матчі поставив форвард Юрій Пазеняк, який на швидкості обіграв захисника господарів і виграв очну дуель у голкіпера.