Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Плей-оф. Матчі-відповіді. Огляд матчів суботи

12 червня 09:19
Переглядів: 217
ДЮФЛ

Вчора відбулася частина матчів у відповідь стадії плей-оф Дитячо-юнацькій футбольної ліги України сезону-2015/2016. Виходили на поле і команди U-15 та U-14 СДЮШОР «Карпати», які на верхньому полі стадіону «Україна» столиці Галичини приймали своїх одноліток з вінницької обласної ДЮСШ та київської «Зміна-Оболонь».

U-15

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – ВОДЮСШ (Вінниця) – 4:0 (2:0)

Перша гра у Вінниці минулої неділі завершилася результативною нічиєю – 1:1. Тож сьогодні команду СДЮШОР «Карпати» влаштовувала й нічия, щоправда тільки з рахунком 0:0. Однак підопічні Віталія Шумського та Андрія Грінера обрали інший шлях, вирішивши, що найкраща оборона – це напад. Упродовж усього матчу перевага господарів була помітною в усіх компонентах гри. Тож цілком логічно, що забивши по два голи в кожному таймі, «зелено-білі» здобули перемогу з розгромним рахунком 4:0.

Рахунок було відкрито на 17-й хвилині за дещо курйозних обставин. Гості порушили правила в середині поля. Олег Береза виконав навіс в карний майданчик, а закінчилося все тим, що м’яч рикошетом від землі залетів у «дев’ятку». Після довгої передачі в штрафний майданчик забив і Тарас Кудь, який доправив круглого до сітки ударом в дотик з лічених метрів. У середині другого тайму той таки Кудь мав чудову нагоду оформити «дубль», але програв очну дуель голкіперу. Однак уже в наступній атаці Максим Гірний пройшов по правому флангу і гострим пасом вивів один на один з воротарем Артура-Богдана Шуту, який зряче пробив повз голкіпера вінницької команди. А наприкінці матчу Шута заробив пенальті, який чітко реалізував Олег Береза.

U-14

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Зміна-Оболонь» (Київ) – 0:0

Гостьова поразка у Києві з рахунком 1:2 змушувала нашу команду тільки вигравати. Однак перший тайм видався дуже важким і пройшов загалом у рівній боротьбі. Першими мали забивати гості, одна після удару з-за меж штрафного майданчика круглий влучив у ліву від голкіпера «левів» стійку. Господарі відповіли стрімкою атакою по правому флангу, в фіналі якої пішла вивірена передача в район 11-метрової позначки на Ярослава Карабіна. Нападнику залишалося лише підставити ногу, але він не влучив по м’ячу.

Другий тайм пройшов за повної переваги карпатівців. Підопічні Андрія Василитчука закрили «пивоварів» на їхній половині поля і з кожною хвилиною нарощували тиск. Моментів забити переможний м’яч (рахунок 1:0 нашу команду цілком влаштовував) було достатньо, але неймовірно надійно у рамці стояв голкіпер киян, який тягнув усе, що летіло у ворота. Та в середині другої 30-хвилинки і він напевне був би безсилим врятувати свою команду від пропущеного м’яча, коли Юрій Тлумак розстрілював ворота ударом в дотик метрів з восьми. Однак круглий по-зрадницьки, облизавши поперечину, оминув ціль.

Атаки «зелено-білих» не припинялися до самого фінального свистка. Здавалося ось-ось оборона гостей дасть пробоїну. Але забити нашим хлопцям так і не судилося. Тож фінальний турнір у цій віковій категорії пройде без команди СДЮШОР «Карпати»...

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua