Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Плей-оф. Перші матчі. Огляд матчів суботи

05 червня 10:33
Переглядів: 202
ДЮФЛ

Напередодні відбулася частина перших матчів стадії плей-оф Дитячо-юнацькій футбольної ліги України сезону-2015/2016. Виходили на поле і команди U-17 та U-16 СДЮШОР «Карпати», які на верхньому полі стадіону «Україна» столиці Галичини приймали своїх одноліток зі столиці – ОК ім. І. Піддубного і «Арсенал» відповідно.

U-17

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 2:0 (1:0)

В цілому поєдинок пройшов за переваги господарів, однак перший небезпечний момент у грі створили гості. Після удару із забійної позиції гравця київської команди круглий пройшов поряд зі стійкою воріт карпатівців. Але в подальшому підопічні Романа Деркача та Івана Шуги, атакуючи ворота суперника, не забували й про безпеку власних тилів. Зрештою свою перевагу «зелено-білі» зуміли матеріалізувати у забитий м’яч. У середині першого тайму після подачі з кутового найспритнішим поблизу воріт гостей виявився захисник «левів» Роман Білий, який своєчасно прийшов на допомогу своїм партнерам по лінії атаки на розіграш стандарту і скерував круглого до сітки.

Забили господарі і в середині другого тайму. Подвоїв перевагу нашої команди в рахунку Богдан Клим. Партнери вивели нападника на очне побачення з голкіпером команди суперника і Богдан, увірвавшись в штрафний майданчик по правому крилу атаки, свій шанс не змарнував.

Рахунок 2:0 перед гостьовим матчем у відповідь вважається цілком комфортним. Як свідчить статистика, у 80-ти відсотках випадків він дозволяє за сумою двох поєдинків святкувати перемогу. Однак для цього нашим хлопцям необхідно з повною відповідальністю віднестися до гостьового вояжу до столиці. Будемо сподіватися, що наші хлопці це добре розуміють.

U-16

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Арсенал» (Київ) – 0:1 (0:1)

Грати командам довелося в сонячну погоду, щоправда легенький вітерець дозволяв юним футболістам діяти в достатньо високому темпі. Перший тайм загалом пройшов у рівній боротьбі і, напевне, коли б суперники пішли на перерву за нічийного рахунку, то це було б і логічно, і справедливо. Та в тому то й справа, що футбол і логіка частенько не мають нічого спільного. Саме так трапилося і в звітному матчі. Втім, у тому, що на перепочинок команди пішли за рахунку 1:0 на користь гостей, винні перш за все господарі, які пропустили гол зі стандарту. Після подачі з флангу зі штрафного «каштанчиків» захист «левів» на мить втратив концентрацію і дозволив гравцю київської команди головою пробити по воротах метрів з п’яти. Зреагувати на удар з такої близької відстані голкіперу майже нереально і за мить круглий затріпотів у сітці.

Поступаючись 0:1, по перерві «зелено-білі» активізувалися. Підопічні Василя Леськіва та Любомира Вовчука додали в швидкості, взяли м’яч під свій контроль і почали розхитувати оборону гостей зі столиці. Упродовж другої половини гри карпатівці створили п’ять гарних моментів і коли б їм вдалося бодай половину з них реалізувати, то вдалося б не тільки відігратися, а й перемогти. Однак в тому то й справа, що матеріалізувати свою територіальну та ігрову перевагу нашим хлопцям не вдалося. В одних епізодах вдало діяв голкіпер «Арсеналу», в інших бракувало влучності або майстерності, а десь елементарно не фартило. Тож у підсумку рахунок першого тайму – 0:1 – у другому залишився незмінним. Таким чином тепер, аби пробитися до фінальної стадії першості, «левам» необхідно як слід підготуватися до матчу-відповіді, який розпочнеться у неділю, 12-го червня, о 14:00 на полі стадіону «Княжа Арена» у Щасливому.