Дитячо-юнацька футбольна ліга України. Результати матчів восьмого туру

29 жовтня 13:30
Переглядів: 123
ДЮФЛУ франківське "Прикарпаття"

У середу, 28-го жовтня, у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України 160 команд (по 40 у чотирьох вікових категоріях – U-17, U-16, U-15 і U-14) зіграли матчі 8-го туру попереднього етапу змагань. Серед них і вісім колективів, що представляють футбольний клуб «Карпати» – по чотири від клубної СДЮШОР та Академії футболу УФК–«Карпати». 

У восьмий ігровий день попереднього етапу Дитячо-юнацької футбольної ліги України вихованці СДЮШОР «Карпати» та клубної Академії УФК-«Карпати» грали стінка на стінку проти своїх одноліток з івано-франківської «Ніки» і ужгородської СДЮШОР відповідно. 

Вболівальники футбольного клубу «Карпати» очікували, що усі поєдинки, як і тиждень тому, пройдуть за переваги «зелено-білих», які в підсумку візьмуть в них максимум турнірних очок. Однак сподівання виправдалися, як то кажуть, не в повному обсязі. У підсумку наші команди виграли тільки шість матчів з восьми, причому двічі з мінімальною перевагою в один м’яч. По одному разу карпатівці зіграли внічию та зазнали поразки. При цьому «леви» загалом у ворота суперників забили 18 м’ячів , а в свої пропустили 4.

Найбільш переконливо обіграли своїх опонентів найстарші вихованці СДЮШОР «Карпати». Підопічні Романа Деркача та Івана Шуги на верхньому полі стадіону «Україна» приймали новачків Вищої ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України з івано-франківської «Ніки». Господарі виявилися, що називається, не надто гостинними. Два «дублі», які оформили Нич і Діма та голи Малашевського і Леська призвели до «побиття» прикарпатців у місті Лева з рахунком 6:0. 

У цій же віковій категорії U-17 вихованці клубної Академії футболу УФК-«Карпати» також здобули три залікові пункти. Однак команді Ярослава Дмитрасевича та Віталія Лобасюка звитяга далася в рази важче. Грати в Ужгороді проти тамтешньої СДЮШОР завжди складно. Нюансів, коли граєш на Закарпатті, зазвичай більше, ніж достатньо. Та цього разу, незважаючи ні на що, «академіки» зуміли перемогти. Не обійшлося, щоправда, без пропущеного голу, але у відповідь наші хлопці забили двічі. Влучними ударами відзначилися Ременюк та Пецків, який майже ніколи не залишає поле принаймні без одного забитого м’яча. Тож у підсумку трудова перемога карпатівців – 2:1. 

Важко далася перемога над ужгородською СДЮШОР і команді УФК-«Карпати» U-16. Підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха, приймаючи гостей із Закарпаття на полі стадіону Львівського Національного аграрного університету в Дублянах, мали помітну перевагу упродовж обох таймів. Не бракували у «академіків» і гольових моментів. Однак з реалізацією були певні проблеми. Та все ж один і як виявилося згодом, переможний м’яч, вони таки забили. Влучний удар Дудинського приніс нашим хлопцям нехай і мінімальну, але перемогу – 1:0. 

Однолітки 16-річних «академіків» з клубної СДЮШОР «Карпати» приїхали до Івано-Франківська на очне побачення з тамтешньою «Нікою» в статусі лідера групи і однозначно фаворита матчу. Та саме в цій зустрічі сталася для вболівальників «Карпат» несподіванка із знаком «–». Фінальний свисток зафіксував, що «зелено-білі» цього разу залишилися на «сухому» пайку, так і реалізувавши жодного із створених гольових моментів. Не найкращим чином зіграла й наша оборона, яка дозволила хлопцям з «Ніки» двічі довести свої атаки до результативних ударів. Тож підопічні Василя Леськіва та Олега Гараса вперше в сезоні скуштували гіркоту поразки – 0:2.

Другою командою серед восьми колективів ФК «Карпати», що втратили очки у звітному турі, стали 15-річні вихованці клубної Академії футболу УФК-«Карпати», які в Ужгороді грали проти одноліток з місцевої СДЮШОР. Команди обмінялися забитими голами, підписавши в підсумку мирну угоду – 1:1. Гол за «академіків» забив Мельнійчук. А от інша наша команда у віковій категорії U-15, СДЮШОР «Карпати» (тренери – Віталій Шумський і Андрій Грінер) гостям з івано-франківської «Ніки» не залишила жодних ілюзій щодо позитивного результату гри. «Дубль» Івановського та гол Кудя приніс «зелено-білим школярам» впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Як і в найстаршій, у наймолодшій віковій категорії U-14 обидві наші команди здобули перемоги. У Дублянах УФК-«Карпати» (тренери – Тарас Павліш та Ігор Артимович) повністю переграли суперників із ужгородської СДЮШОР. Два голи Раделицького принесли «академікам» звитягу з рахунком 2:0. Два голи (один із них з пенальті) забив у ворота суперників і Тлумак, капітан команди СДЮШОР «Карпати» U-14, яка в Івано-Франківську з рахунком 3:0 обіграла «Ніку». Третій м’яч за «зелено-білих школярів» забив Бей.

U-17

СДЮСШОР (Ужгород) – УФК–«Карпати» (Львів) – 1:2 

28 жовтня. Початок – 12:00. Ужгород. Стадіон «Спартак»

Арбітр – Липко М.М. (Івано-Франківська обл.). 
Асистенти арбітра – Рогач Я.Є., Бабич Т.Р. (обидва – Ужгород). 
Спостерігач арбітражу – Варга Ф.З. (Ужгород).

УФК–«КАРПАТИ»: Задерейко, Лещук, Дерман, Веремієнко, Качанівський, Пиріг, Донцов, Сільченко (Сєдов), Ременюк, Пецків, Боднарь (Антошик).

Голи: Ременюк, Пецків.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 6:0

28 жовтня. Початок – 12:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхнє поле)

Арбітр – Безуглий О.Ю. (Луцьк). 
Асистенти арбітра – Кусень Д.Р., Петріца О. (обидва – Львів). 
Спостерігач арбітражу – Холявко Ю.С. (Львів).

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Ющишин (Костик), Синишин, Оприск, Білий (Чиж), Рехман, Малашевський (Палюх), Дулібський (Лесько), Серняк (Мельник), Клим, Нич (Пізнюк), Діма.

Голи: Нич (два), Діма (два), Малашевський, Лесько.

U-16

УФК–«Карпати» (Львів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 1:0

28 жовтня. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Тучкевич А.С. (Луцьк). 
Асистенти арбітра – Янтуріна А.О. (Львівська обл.), Стронціцький О.Б. (Львів).
Спостерігач арбітражу – Кусень Р.М. (Львів).

УФК–«КАРПАТИ»: Харчук, Куртяк, Нестерук, Харжевський, Слива, Панчишин, Кормош (Демків), Рудюк, Лях (Піхоцький), Сидорук (Олексів), Дудинський.

Гол: Дудинський.

«Ніка» (Івано-Франківськ) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 2:0 

28 жовтня. Початок – 12:00. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух»

Арбітр – Плахов О.О. (Чернівці). 
Асистенти арбітра – Дем’янчук Т.Р. (Івано-Франківськ), Пашник В.В. (Івано-Франківська обл.).
Спостерігач арбітражу – Луцький В.А. (Івано-Франківськ).

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Артим, Кушнір, Степанчук, Максимець, Стебельський, Желізко, Притула, Савків, Сеник (Ференц), Сидорів, Ігнатюк (Задорецький).

U-15

СДЮСШОР (Ужгород) – УФК–«Карпати» (Львів) – 1:1

28 жовтня. Початок – 14:00. Ужгород. Стадіон «Спартак»

Арбітр – Липко М.М. (Івано-Франківська обл.). 
Асистенти арбітра – Рогач Я.Є., Бабич Т.Р. (обидва – Ужгород). 
Спостерігач арбітражу – Варга Ф.З. (Ужгород).

УФК–«КАРПАТИ»: Горох, Мудрик (Калинчук), Чиж, Слічний, Данилюк, Козак (Романік), Сич (Мартиняк), Гудзінський, Наконечний (Бідний), Сікан, Мельнійчук.

Гол: Мельнійчук.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 3:0

28 жовтня. Початок – 14:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхнє поле)

Арбітр – Безуглий О.Ю. (Луцьк). 
Асистенти арбітра – Кусень Д.Р., Петріца О. (обидва – Львів). 
Спостерігач арбітражу – Холявко Ю.С. (Львів).

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Гарапа (Чекалов), Труш, Григоращук, Попович (Славецький), Береза, Івановський (Дмуховський), Кіш, Бекеша (Кіт), Гірний (Павлусь), Іванюк, Кудь (Храмов).

Голи: Івановський (два), Кудь.

U-14

УФК–«Карпати» (Львів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:0

28 жовтня. Початок – 14:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Тучкевич А.С. (Луцьк). 
Асистенти арбітра – Янтуріна А.О. (Львівська обл.), Стронціцький О.Б. (Львів).
Спостерігач арбітражу – Кусень Р.М. (Львів).

УФК–«КАРПАТИ»: Яблонський, Буртник, Балог, Бойчук, Подчешинський, Стень, Сущак, Дідик (Сальваровський), Мокрик, Дубовський (Фокащук), Раделицький.

Голи: Раделицький (два).

«Ніка» (Івано-Франківськ) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:3

28 жовтня. Початок – 14:00. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух»

Арбітр – Плахов О.О. (Чернівці). 
Асистенти арбітра – Дем’янчук Т.Р. (Івано-Франківськ), Пашник В.В. (Івано-Франківська обл.).
Спостерігач арбітражу – Луцький В.А. (Івано-Франківськ).

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Стегніцький, Кравець, Даніловський, Ленько, Костюк (Осінський), Лень, Тлумак (Оленич), Бекерський (Шокало), Сеник (Кісільовський), Бей (Хорош), Мельник (Качор).

Голи: Тлумак (два, один з пенальті), Бей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: