Дитячо-юнацька футбольна ліга України. Результати сьомого туру

25 жовтня 12:30
Переглядів: 194
ДЮФЛ

Напередодні у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України 160 команд (по 40 у чотирьох вікових категоріях – U-17, U-16, U-15 і U-14) було зіграно матчі 7-го туру попереднього етапу змагань. Свої поєдинки провели і вісім колективів, що представляють футбольний клуб «Карпати» – по чотири від клубної СДЮШОР та Академії футболу УФК-«Карпати». 

У сьомий ігровий день попереднього етапу Дитячо-юнацької футбольної ліги України вихованці СДЮШОР «Карпати» та клубної Академії УФК-«Карпати» грали стінка на стінку проти своїх одноліток з тернопільської ДЮСШ і чернівецької «Буковини» відповідно. Як і очікувалося, усі поєдинки пройшли за помітної переваги «зелено-білих левів», які в підсумку виграли всі вісім матчів. При цьому карпатівці загалом у ворота суперників забили 31 м’яч, а в свої не пропустили жодного!

Найважче, коли так можна говорити при нинішніх результатах матчів, перемоги карпатівцям далися у найстаршій та наймолодшій вікових категоріях. Цікаво, що 17- та 14-річні «академіки» і «школярі» зіграли із дзеркальними рахунками, причому перемоги удвічі більш переконливо, коли виходити з кількості забитих м’ячів у ворота суперників, юним «левам» вдалося здобути на полях суперників. Зокрема, команда УФК-«Карпати» U-17 на полі стадіону Львівського Національного аграрного університету в Дублянах (саме тут у домашніх іграх приймають гостей вихованці клубної Академії футболу) обіграла «Буковину» з певними труднощами. При повній перевазі упродовж двох таймів підопічні Ярослава Дмитрасевича та Віталія Лобасюка створили гольових моментів більш, ніж достатньо, але до взяття воріт буковинців довели справу лише двічі: влучні удари Сільченка і Ременюка принесли нашій команді перемогу з рахунком 2:0. 

У цій же віковій категорії команда СДЮШОР «Карпати» грала у Тернополі проти тамтешньої ДЮСШ. Підопічні Романа Деркача та Івана Шуги також тиснули на ворота суперника обидва тайми, але при цьому, у порівнянні з «академіками», виявили удвічі кращу реалізацію створених гольових моментів. А героєм зустрічі став Нич, який на свій рахунок записав «хет-трик». Ще один м’яч забив Лесько. Тож у сумі – 4:0 на користь «левів». 

А у віковій категорії U-14 для карпатівських команд все склалося з точністю до навпаки. СДЮШОР «Карпати» грали вдома, на одному з верхніх полів стадіону «Україна» і обіграли тернопільську ДЮСШ з рахунком 2:0. У складі команди Андрія Василитчука і Романа Толочка результативними ударами відзначилися Сеник та Бекерський. Натомість вихованці Тараса Павліша та Ігоря Артимовича з клубної Академії футболу УФК-«Карпати» у матчі, який відбувся на полі стадіону «Мальви» в Чернівцях, у ворота одноліток з тамтешньої «Буковини» забили чотири «сухих» м’ячі. «Дублем» відзначився Раделицький, а Мокрик і Дідик записали на особистий рахунок по одному голу. Таким чином фінальний свисток зафіксував звитягу «академіків» з переконливим рахунком – 4:0.

Що стосується вікових категорій U-16 і U-15, то в них карпатівці більш впевнено вигравали на своїх полях, а коли називати речі своїми іменами, то вони декласували своїх суперників. Так 16-річні вихованці СДЮШОР «Карпати» (тренери – Василь Леськів і Олег Гарас), як то кажуть, каменя на камені не залишили від одноліток з тернопільської ДЮСШ. Тричі у воротах гостей на верхньому полі стадіону «Україна» «розписався» Стебельський. У свою чергу Сидорів, Притула та Максимець залишили тернополянам на пам’ять по «автографу». Зазначимо, що останній забив, реалізувавши пенальті. 6:0 на користь «школярів» – це той випадок, коли цифри найкраще характеризують те, що відбувалося на полі. У цій же віковій категорії УФК-«Карпати» додому з Чернівців повертаються також з трьома заліковими балами. Перемогу з рахунком 2:0 команді Володимира Вільчинського та Івана Павлюха принесли влучні удари по воротах місцевої «Буковини» у виконанні Харжевського і Сидорука. 

Найбільш переконливу перемогу серед восьми карпатівських колективів отримала у звітному турі команда УФК-«Карпати» U-15. У Дублянах, на полі стадіону ЛНАУ підопічні Романа Гнатіва та Володимира Беззуб’яка у ворота гостей з чернівецької «Буковини» забивали голи на будь-який смак, «відгрузивши» у підсумку аж вісім м’ячів. Найбільше доклався до справи Сікан, який оформив «покер». «Дублем» відзначився Наконечний, а Мельнійчук та Гудзінський забили по голу. 8:0 – додати тут нічого... А в Тернополі одноклубники і однолітки 15-річних «академіків» із карпатівської СДЮШОР (тренери – Віталій Шумський та Андрій Грінер) обіграли тамтешню ДЮСШ з рахунком 3:0. Голи за «зелено-білих» школярів забили Кудь (двічі) та Івановський. 


U-17

УФК–«Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 2:0

24 жовтня. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Райда М.М. (Закарпатська обл.). 
Асистенти арбітра: Ковальчук Ю.А., Вдовіна О.В. (обоє – Львів). 
Спостерігач арбітражу – Холявко Ю.С. (Львів).

УФК–«КАРПАТИ»: Гуцул, Лещук, Веремієнко, Дерман (Медвідь), Качанівський, Пиріг, Сільченко, Боднарь (Сєдов), Антошик (Мацалап), Пецків, Ременюк.

Голи: Сільченко, Ременюк.


ДЮСШ (Тернопіль) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:4

24 жовтня. Початок – 12:00. Тернопіль. Стадіон ДЮСШ

Арбітр – Плахов О.О. (Чернівці). 
Асистенти арбітра: Басара Б.В. (Тернопіль), Брик М.М. (Тернопільська обл.). 
Спостерігач арбітражу – Вересюк В.Я. (Тернопіль).

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Костик, Синишин (Чиж), Оприск, Білий, Нуцковський (Палюх), Малашевський, Дулібський, Серняк (Лесько), Клим (Пізнюк), Нич, Діма (Мельник).

Голи: Нич (три), Лесько.


U-16

«Буковина» (Чернівці) – УФК–«Карпати» (Львів) – 0:2

24 жовтня. Початок – 12:00. Чернівці. Стадіон «Мальви»

Арбітр – Липко М.М. (Івано-Франківська обл.). 
Асистенти арбітра: Бамбурак В.Б., Петріч М. (обоє – Чернівці). 
Спостерігач арбітражу – Маковій В.Д. (Чернівці).

УФК–«КАРПАТИ»: Харчук, Куртяк, Харжевський, Нестерук (Олексів), Слива, Панчишин, Кормош (Демків), Рудюк (Грабовський), Лях, Дудинський, Сидорук.

Голи: Харжевський, Сидорук.


СДЮШОР «Карпати» (Львів) – ДЮСШ (Тернопіль) – 6:0 

24 жовтня. Початок – 12:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхнє поле)

Арбітр – Морозюк Б.М. (Івано-Франківськ). 
Асистенти арбітра: Кравченко Ю.С. (Львів), Янтуріна А.О. (Львівська обл.). 
Спостерігач арбітражу – Кусень Р.М. (Львів).

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Артим (Фотінос), Кушнір (Домарацький), Степанчук, Максимець, Стебельський, Ференц, Савків (Апарін), Притула (Малюга), Ігнатюк, Сидорів (Задорецький), Сеник (Куртиняк).

Голи: Стебельський (три), Сидорів, Притула, Максимець (пенальті).


U-15

УФК–«Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 8:0 

24 жовтня. Початок – 14:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Райда М.М. (Закарпатська обл.). 
Асистенти арбітра: Ковальчук Ю.А., Вдовіна О.В. (обоє – Львів). 
Спостерігач арбітражу – Холявко Ю.С. (Львів).

УФК–«КАРПАТИ»: Горох (Денега), Мудрик, Чиж, Слічний (Калинчук), Данилюк (Соляник), Козак, Сич (Мартиняк), Гудзінський, Наконечний, Сікан (Бідний), Мельнійчук.

Голи: Сікан (чотири), Наконечний (два), Мельнійчук, Гудзінський.


ДЮСШ (Тернопіль) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:3

24 жовтня. Початок – 14:00. Тернопіль. Стадіон ДЮСШ

Арбітр – Плахов О.О. (Чернівці). 
Асистенти арбітра: Басара Б.В. (Тернопіль), Брик М.М. (Тернопільська обл.). 
Спостерігач арбітражу – Вересюк В.Я. (Тернопіль).

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Гарапа (Чекалов), Труш (Славецький), Григоращук, Попович (Кіт), Береза, Івановський, Кіш (Дмуховський), Бекеша, Вовк (Гірний), Іванюк (Павлусь), Кудь.

Голи: Кудь (два), Івановський.


U-14

«Буковина» (Чернівці) – УФК–«Карпати» (Львів) – 0:4

24 жовтня. Початок – 14:00. Чернівці. Стадіон «Мальви»

Арбітр – Липко М.М. (Івано-Франківська обл.). 
Асистенти арбітра: Бамбурак В.Б., Петріч М. (обоє – Чернівці). 
Спостерігач арбітражу – Маковій В.Д. (Чернівці).

УФК–«КАРПАТИ»: Яблонський, Буртник, Балог, Бойчук, Подчешинський (Фокащук), Стень (Сальваровський), Сущак (Гулевський), Дідик (Вільховий), Мокрик (В. Пазеняк), Дубовський (Ю. Пазеняк), Раделицький.

Голи: Раделицький (два), Мокрик, Дідик.


СДЮШОР «Карпати» (Львів) – ДЮСШ (Тернопіль) – 2:0

24 жовтня. Початок – 14:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхнє поле)

Арбітр – Морозюк Б.М. (Івано-Франківськ). 
Асистенти арбітра: Кравченко Ю.С. (Львів), Янтуріна А.О. (Львівська обл.). 
Спостерігач арбітражу – Кусень Р.М. (Львів).

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Стегніцький, Кравець, Даніловський, Ленько, Костюк, Лень, Тлумак (Оленич), Бекерський, Сеник (Шокало), Бей (Хорош), Мельник (Качор).

Голи: Сеник, Бекерський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: