Дитячо-Юнацька Футбольна Ліга України. "Скала" Моршин – "Ніка" Івано-Франківськ – 3:0

24 жовтня 23:25
Переглядів: 173
Скала Моршин

24 жовтня відбулися матчі 7-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України. У Володимирі-Волинському

моршинська «Скала» U-17 та U-15 зустрічалися із «BRW-ВIK», а команди АФ «Скала» U-16 та U-14 грали вдома проти івано-франківської «Ніки».

Два матчі на Волині закінчилися по одній перемозі та поразці. У грі U-17 команда Миколи Василишина зазнала першої поразки в чемпіонаті й перших двох пропущених м`ячів. У грі сусідів за турнірною таблицею («Скала» перед грою очолювала перегони, а волиняни, маючи на два пункти менше, йшли на другому місці) вирішальним став другий тайм.

Зате порадувала команда Олександра Бойка, яка перед грою була єдиною з числом «нуль» у графі перемог і замикала турнірну таблицю. «BRW-ВIK» посідав третє місце, проте звітний матч юні моршинці провели відповідально і в підсумку заслужено перемогли. Єдиний гол у цій зустрічі провів Владислав Холява у середині другого тайму, вразивши ворота суперника ударом головою з лінії штрафного майданчика після флангової подачі. Була чудова нагода закінчити цей матч більш переконливо іподвоїти рахунок. Проте виходом віч-на-віч з голкіпером не скористався Патрік Лесишин, який не влучив у ворота.

Хочеться вірити, що ця звитяга стане переломною для команди Олександра Бойка, як, до речі, й для команди Академії футболу «Скала» U-16, тренером якої є Юрій Галій, яка також вперше у цьому сезоні здобула перемогу, показавши хорошу гру.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 3:0 (1:0)

24 жовтня 2015 р. 12 год. с. Довге. Стадіон НТБ ФК «Скала». 10 градусів. Арбітр: Олександр Циганков (Тернопіль). Асистенти арбітра: Данило Кусень (Львів) та Софія  Причина (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 55. Юліан Митник, 4. Ярослав Миронюк-к., 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 3. Микола Тишкун, 8. Микола Цвик (18. Павло Табачинський, 38), 20. Павло Стегніцький, 6. Назар Цимбала (19. Антон Косачов, 71), 16. Роман Михайленко, 11. Микита Фомін (7. Мар`ян Олексин, 75), 14. Артур Льонгер (15. Сергій Чуйко, 75).

Тренер – Юрій Галій.

Голи: Микита Фомін (3), Роман Михайленко (45), Артур Льонгер (73-пен.).

Матч проти «Ніки» пройшов за великої переваги господарів, які показали що їх ще зарано списувати, як невдах чемпіонату. Перед матчем з івано-франківцями, які посідали шостий рядок у турнірній таблиці, команда Юрія Галія замикала перегони, маючи лише два очки і три забиті голи. Цього разу моршинці також провели три голи, хоча могли забити значно більше. Справжнім героєм матчу став правий вінгер «Скали» Роман Михайленко, який взяв участь у всіх трьох взяттях воріт. Вже на 3-й хвилині Михайленко виконав ідеальну передачу у центр штрафного майданчика, яку в один дотик завершив Микита Фомін. Другий гол відбувся також на перших хвилинах, тільки тайму другого. На 45-й хвилині Роман на своєму правому фланзі накрутив двох оборонців і пробив. Смугастий, зрикошетивши від захисника, опинився у сітці. Третій гол господарі провели з пенальті, коли після довгої діагональної передачі Михайленко втік від візаві і був зупинений голкіпером з порушенням правил. Арбітр вказав на 11-метрову позначку, а воротаря гостей вилучив з поля. Футбольний вирок не без проблем реалізував Артур Льонгер.

Окрім переконливої перемоги, яка мала бути значно більшою у разі більш вдалої реалізації, насамперед, хочеться відзначити гру моршинської команди. Так тримати, хлопці!

За схожим сценарієм відбувалася й гра наймолодших команд ДЮФЛ України. Тут також гра пройшла за значної переваги господарів поля. І тут знайшовся гравець, який вирішив долю матчу, відзначившись «дублем». Ще до перерви Святослав Максимів на 20-й хвилині відкрив рахунок, а по перерві, на 50-й хвилині, він же встановив остаточний рахунок – 2:0 на користь «Скали».