Дитячо-юнацька футбольна ліга України: U-14 | ОК ім. Піддубного – "УФК-Карпати" – 1:3

22 червня 11:02
Переглядів: 143
ДЮФЛ

На Львівщині, у Стрию та Моршині, стартував фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-14. Серед восьми фіналістів і команда U-14 Академії футболу «УФК-Карпати». У першому турі групового етапу підопічні Тараса Павліша та Ігоря Артимовича з рахунком 3:1 обіграли одноліток з столичної команди Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. 

ОК ім. Піддубного U-14 (Київ) – УФК-Карпати U-14 (Львів) – 1:3 (0:2)

ОК імПІДДУБНОГО U-14: Скринський (Семенець, 32), Панько, Олійник, Костушевич, Мельник, Лук’янченко, Гончарук, Первеєв, Пивовар (Василенко, 31), Желай (Пуха, 55), Пономаренко. 

Старший тренер – Віктор Пономарьов. 

«УФК-КАРПАТИ» U-14: Яблонський (Борисенко, 60+2), Фокащук, Балог, Буртник (Подчешинський, 42), В. Пазеняк (Дубовський, 46), Стень, Сущак, Раделицький (Ходукін, 50), Дідик (Гулевський, 49), Яремчук (Бойчук, 42), Мокрик (Ю. Пазеняк, 37). 

Старший тренер – Тарас Павліш.

Голи: 0:1 – Дідик (5), 0:2 – Балог (26), 0:3 – Раделицький (31), 1:3 – Гончарук (52).

Післяматчевий коментар Тараса ПАВЛІША:

– Упродовж 50-и хвилин команда майже повністю виконувала установку на гру. Суперник лише на перших хвилинах проявив активність в атаці, але це тривало не довго. Ми швидко перехопили ініціативу, взяли м’яч під свій контроль і створили низку моментів, три з яких реалізували. Не буду заперечувати, перший гол – груба помилка воротаря киян і наше везіння. Водночас два інші м’ячі – це наша заслуга. А от далі, коли стало 3:0, в нашій грі настало якесь розслаблення. Не задоволений я і тими хлопцями, які вийшли на заміну. Знаю, що вони можуть грати набагато краще, але видно перевага у три м’ячі розхолодила і їх також. Будемо говорити – видно хлопці забули, що грати необхідно з максимальною концентрацією від першої хвилини і до фінального свистка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: