Дитячо-юнацька футбольна ліга України: U-15 | СДЮШОР "Карпати" – "Чорноморець" – 1:0

30 червня 09:30
Переглядів: 111
Віталій Шумський

В Одесі триває фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15. Серед восьми фіналістів і команда U-15 СДЮШОР «Карпати». У другому турі групового етапу підопічні Віталія Шумського та Андрія Грінера з рахунком 1:0 обіграли однолітків з одеського «Чорноморця».

СДЮШОР «Карпати» U-15 (Львів) – «Чорноморець» U-15 (Одеса) – 1:0 (0:0)

СДЮШОР «КАРПАТИ» U-15: Гарапа (Чекалов, 67), Славецький, Береза, Григоращук, Попович, Івановський (Дмуховський), Вовк (Бекеша, 30), Кіш (Кіт, 45), Гірний, Іванюк (Болюк, 50), Кудь (Шута, 50; Труш, 63).

Старший тренер – Віталій Шумський.

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» U-15: Даскалиця, Прокопук (Цуркан, 63), Хоренженко, Примаков, Гурін, Луньов (Агаджамян, 51), Ніжегородов, Войников, Сакаль, Головченко (Лема, 55), Смороков (Фощ, 64).

Старший тренер – Володимир Пошехонцев.

Гол: Гірний (39).

Післяматчевий коментар Віталія ШУМСЬКОГО:

– Я б про суддівство хотів поговорити. Розумієте, сьогодні зламали хлопчикові ногу, і тільки через те, що суддя довів до того. Не знаю, як вони там їх вибирають, але другий матч у фіналі, а нам третє пенальті дають.

У першому таймі більше «Чорноморець» володів м'ячем, ми грали на контратаках, на другій хвилині могли забити: Максим Гірний в підкаті не влучив у порожні ворота. Потім оборонялися цілий тайм, але час від часу у нас були моменти. Максим Іванюк міг бити, міг віддати пас, але він потрапив захиснику в коліно. «Чорноморець» мав перевагу і забив гол, але з положення поза грою. Були у них небезпечні стандарти, але без гольових моментів.

У другій половині ми більше почали контролювати м'яч. Був момент – Гірний і Дмитро Попович удвох вийшли проти захисника і Максим не віддав останній пас партнеру. Пізніше знову був момент у Гірного, йому віддали між двох захисників, він втік і забив гол.

Після була 15-та хвилина другого тайму, пішла довга передача в нашу штрафну, наш правий захисник Андрій Труш був на м'ячі, нападник його тримав, вони обидва падають і суддя дає пенальті. Я там, звичайно, не мав рації, зірвався на суддю і мене видалили. Я приношу вибачення, питань немає. Пенальті, між іншим, одесити не забили. Після того пішла «заруба», в центрі поля нашого гравця збивають, суддя не дає штрафний. М'яч відскакує до їх гравця, він погано його зупиняє, наш гравець в підкаті чисто вибиває м'яч і по накату просто їде і потрапляє в ногу гравцеві «Чорноморця» і ламає її. Суддя хотів дати жовту картку, але дав червону, хоча він чисто в підкат йшов не шипами, а підйомом. Нещасний випадок, діти просто: якби дорослі грали, то футболіст «Чорноморця» просто прибрав би ноги і все.

Останні 20 хвилин ми відбивалися, багато кутових вони подали. Але ми мали один момент: Валентин Кіш з Гірним вийшли два в одного і вже Кіш не віддав пас. Результатом задоволені, а грою немає. В принципі, вимагаємо від дітей, щоб вони в футбол грали, бо результат добре, але його потрібно давати вже в дорослому футболі. Багато нервів непотрібних пішло, але у нас таке життя – усе на нервах. Будемо старатися в останній зустрічі з «Динамо», більше нічого не можу вам сказати.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua