Дитячо-юнацька футбольна ліга України: U-15 | СДЮШОР "Карпати" – ОК ім. І. Піддубного – 1:1, п – 6:7

03 липня 20:15
Переглядів: 130
Віталій Шумський

В Одесі завершився фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15. Серед восьми фіналістів змагалася і команда U-15 СДЮШОР «Карпати». У стиковому матчі за п’яте місце підопічні Віталія Шумського та Андрія Грінера з столичною командою Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного в ігровий час зіграла внічию – 1:1, але програла (6:7) в серії післяматчевих пенальті і в підсумковій класифікації посіла шосту позицію.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 1:1 (0:1), пенальті – 6:7

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Гарапа, Славецький, Береза, Григоращук, Труш, Іванівський, Дмуховський, Кіш, Гірний, Кудь, Попович.

Гол за СДЮШОР «Карпати»: Гірний.

Старший тренер – Віталій Шумський.

Післяматчевий коментар Віталія ШУМСЬКОГО:

– У першій половині матчу володіли ініціативою, але в середині тайму захисник наш зробив дитячу помилку, нападник суперника вийшов один в один і забив. Після цього ми все одно володіли ініціативою, були у нас напівмоменти, стандартів багато пробивали, але в «молоко».

У другому таймі також володіли перевагою, і таки забили: Олег Береза ??подав штрафний, Максим Гірний головою замкнув. Після голу у відповідь мали ще один забійний шанс – Гірний один в один не переграв воротаря. Потім Попович увійшов в штрафну, робив простріл на Гірного, але там в підкаті захисник м’яч вибив. ОК теж мав момент – штрафний, метрів з 20-ти, але в стінку потрапили. Більше нічого не можу сказати по грі.

Жарко було, 36–37 градусів, темп був середній такий, але для такої спеки – нормальний. І ще напишіть, якщо можна, що СДЮШОР «Карпати» в трьох матчах поспіль один і той же арбітр судить. Не знаю, може так треба, але я не розумію, чому так: три зустрічі поспіль з «Чорноморцем», з «Динамо» і з ОК одна і та ж бригада судить.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua