Дитячо-юнацька футбольна ліга України : U-15 | "УФК-Карпати" – "Металург" – 0:0

29 червня 21:55
Переглядів: 99
Гнатів

В Одесі триває фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15. Серед восьми фіналістів і команда U-15 Академії футболу «УФК-Карпати». У другому турі групового етапу підопічні Романа Гнатіва знову зіграли внічию – цього разу 0:0 – з однолітками із запорізького «Металурга».

«УФК-Карпати» U-15 (Львів) – «Металург» U-15 (Запоріжжя) – 0:0

«УФК-КАРПАТИ» U-15: Горох, Мудрик (Лукіянчук, 50), Калинчук (Соляник, 68), Слічний, Данилюк, Романік, Мартиняк (Сич, 65), Гудзінський, Губицький (Наконечний, 59), Сікан, Мельнійчук (Бідний, 69).

Старший тренер – Роман Гнатів.

«МЕТАЛУРГ» U-15: Зборщик, Смірнов, Даглас, Хамаха, Лазаренко, Вишневецький, Драмбаєв, Каведяєв (Лапко, 65), Скочій, Чалих (Варяник, 36), Мартинов.

Старший тренер – Іван Богатирь.

Попередження: Cкочій (49), Каведяєв (52).

Післяматчевий коментар Романа ГНАТІВА:

– Грою задоволений, а от рахунком ні. Нам була потрібна перемога і я вважаю, що ми мали хороші шанси її здобути. Зокрема, у першому таймі мали три хороших моменти, щоб забити. Однак уже вкотре нас підводить реалізація. Думаю, коли б вдалося забити один гол, то далі було б значно легше. А зважаючи на дитячу психологію, переконаний, що ми б вирішили долю зустрічі на свою користь ще до перерви. Але для цього треба було забити...

У другому таймі гра була більш рівна. Все ж грати у високому темпі увесь матч, коли тобі лише 15 років, нереально. Однак і за рівної, як то кажуть, плюс–мінус гри, ми мали гарні нагоди забити, але знову реалізація підвела. Запоріжжя нічия влаштовувала, тому вони грали другим номером, а ми першим. Але в таку спеку весь час атакувати – нам просто не вистачило сил. Тому й зіграли в підсумку унічию.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua