Дитячо-юнацька футбольна ліга України: U-15 | "УФК-Карпати" – ОК ім. Піддубного – 1:1

28 червня 20:08
Переглядів: 147
Гнатів

В Одесі стартував фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15. Серед восьми фіналістів і команда U-15 Академії футболу «УФК-Карпати». У першому турі групового етапу підопічні Романа Гнатіва зіграли внічию – 1:1 – з однолітками з столичної команди Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Зазначимо, що гол у свої ворота «зелено-білі академіки» пропустили на останній хвилині поєдинку.

«УФК-Карпати» U-15 (Львів) –
ОК ім. І. Піддубного U-15 (Київ) – 1:1 (1:0)

Гол за «УФК-Карпати»: Сікан (20).

«УФК-КАРПАТИ»: Денега, Мудрик, Калинчук, Слічний, Данилюк, Романік, Мартиняк (Козак, 63), Гудзінський (Лукіянчук, 51), Губицький (Наконечний, 45) , Сікан, Мельнійчук.

Післяматчевий коментар Романа ГНАТІВА:

– Коли брати до уваги увесь поєдинок загалом, то на мою думку, підсумковий рахунок не по грі. Ми пропустили м’яч на останній хвилині зустрічі, та ще й вийшов курйозний гол: кияни пробили з центру поля штрафний, м’яч перелетів всіх і залетів у наші ворота.

У першому таймі була повна наша перевага в усіх компонентах футболу. Ми повністю перегравали суперника і зрештою по його закінченні вигравали 1:0, хоча цілком могли мати перевагу в рахунку і в два, а то й в три м’ячі.

В другому таймі ми також більшу частину ігрового часу контролювали хід подій на полі. Однак чим ближче до кінця було, тим більше ми десь сідали все глибше до своїх воріт. Напевно це було не зовсім правильно, але, мабуть, на наші дії впливав переможний рахунок. Хлопці сподівалися втримати мінімальну перевагу.

Водночас у суперника пішли непогані подачі, кутові і в самому кінці, як частенько воно буває, вони таки нас дотиснули і зрівняли рахунок, забивши рятівний для себе гол. Хоча за хвилину до пропущеного гола ми мали чистий вихід «троє проти одного». Забий – і все б закінчилося. Але це футбол, не вистачило нашим хлопцям такого дорослого досвіду, розсудливості, коли потрібно притримати м’яч, темп збити. Можливо, якби ми раніше пропустили, то може, і не так прикро було б втрачати перемогу...