Дитячо-юнацька футбольна ліга України: U-15 | "Зміна-Оболонь" – СДЮШОР "Карпати" – 3:1

28 червня 19:08
Переглядів: 116
шумський

В Одесі стартував фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15. Серед восьми фіналістів і команда U-15 СДЮШОР «Карпати». У першому турі групового етапу підопічні Віталія Шумського та Андрія Грінера з рахунком 1:3 програли одноліткам київської команди «Зміна-Оболонь». Зазначимо, що перший і третій голи «зелено-білі» пропустили з пенальті.

«Зміна-Оболонь» U-15 (Київ) –
СДЮШОР «Карпати» U-15 (Львів) – 3:1 (2:1)

Гол за СДЮШОР «Карпати»: Гірний (27).

СДЮШОР «КАРПАТИ» U-15: Гарапа (Чекалов, 67), Славецький, Береза, Григоращук, Попович, Івановський (Дмуховський), Вовк (Бекеша, 30), Кіш (Кіт, 45), Гірний, Іванюк (Болюк, 50), Кудь (Шута, 50; Труш, 63).

Післяматчевий коментар Віталія ШУМСЬКОГО:

– Програли не по грі. Суддя дав два пенальті в нашу сторону на розсуд арбітра, коли м’яч знаходив руку, а не рука м’яч. Деякі судді не дають такі пенальті, але є арбітри, які дають, якщо хочуть. Думаю, особливо на дитячому рівні, не варто давати такі пенальті.

Що ж до гри, то спочатку ми більше контролювала м’яч, а потім вже хвилин 15 «Зміна-Оболонь». Після у нас був штрафний: Славецький пробив добре, але воротар перевів м’яча у поперечину і на кутовий. Потім пенальті поставили в наші ворота. Після ми знову мали хороший момент: Максим Гірний вийшов один в один і метрів з 14-ти не влучив у ворота, хоча міг далі йти.

Пропустили другий гол: по лівому флангу пройшов півзахисник, зробив навіс і нападник головою пробив, воротар наш відбив, але відразу пішло добивання. При 0:2 ми перехопили ініціативу, мали шанс: Максим Іванюк пройшов по лівому флангу, увійшов у штрафну, але не влучив у ворота. Далі у нас був ще один штрафний і Гірний головою забив. Так і закінчили перший тайм.

У другому таймі, хвилині на 15-й нам поставили ще один пенальті. Там нападник бив, захисник центральний в підкаті завадив, і м’яч від ноги потрапив в руку. Таке пенальті ніхто не дає, рука в природному положенні. Але суддя дав і нам забили. Після ми знову мали можливість: Гірний обіграв двох захисників, увійшов в штрафну і вдарив з лівої ноги – воротар відбив і м’яч по лінії покотився. Але ніхто не добив. Ще мали напівмоменти після стандартів. «Зміна-Оболонь» мала момент, який ми їм створили: захисник необачно віддав назад воротарю, але не побачив, що там залишився нападник, і той вийшов один в один, але не переграв нашого голкіпера.