Дитячо-юнацька футбольна ліга України: U-16 | "Шахтар" – "УФК-Карпати" – 3:1

21 червня 10:00
Переглядів: 143
ДЮФЛ

На Закарпатті стартував фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-16. Серед восьми фіналістів і команда U-16 Академії футболу «УФК-Карпати». У першому турі групового етапу підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха з рахунком 1:3 поступилися одноліткам донецького «Шахтаря».

«Шахтар» U-16 (Донецьк) – УФК-Карпати U-16 (Львів) – 3:1 (1:0)

«ШАХТАР» U-16: Румянцев (Гурський, 80+4), Корякін (Цокало, 71), Шушко, Катеруша, Білокур (Відерський, 80+3), Назаренко, Доброхотов, Чмир (Прокопчук, 80), Апанчук (Вишняков, 80+2), Дроздов (Литовченко, 60), Приблуда (Вячистий, 41).

«УФК-КАРПАТИ» U-16: Готра, Куртяк, Харжевський, Олексів (Слива, 41), Нестерук, Панчишин, Рудюк (Демків, 80+2), Рунич (Руденко, 49), Дудинський, Сидорук (Піхоцький, 60), Лях (Грабовський, 71).

Голи: 1:0 – Дроздов (23), 2:0 – Назаренко (53), 2:1 – Дудинський (69), 3:1 – Цокало (79).

Післяматчевий коментар Володимира ВІЛЬЧИНСЬКОГО:

– Стартові хвилин 20 ініціативою володіли ми, але кінцівка першого тайму і початок другого вийшли просто провальними. В цей час і пропустили перший гол, і, мабуть, психологічно з цим не впоралися.

Ми грали в більш атакуючий футбол, мали перевагу, просто були помилки в обороні. Спочатку – 0:2, потім – 1:2, ну, і в кінці провал, і – 1:3. А могли ж внічию зіграти, або навіть виграти, але не вийшло...