Дитячо-юнацька футбольна ліга України: U-17 | "УФК-Карпати" – ФК "Дніпро" – 2:0

28 червня 21:51
Переглядів: 161
Дмитрасевич

У Львові триває фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-17. Серед восьми фіналістів і команда U-17 «УФК-Карпати». У другому турі групового етапу підопічні Ярослава Дмитрасевича та Віталія Лобасюка з рахунком 2:0 обіграли однолітків ФК «Дніпро» і гарантували собі місце у квартеті півфіналістів.

«УФК-Карпати» U-17 (Львів) – ФК «Дніпро» U-17 – 2:0 (2:0)

«УФК-КАРПАТИ» U-17: Задерейко, Лещук, Січ, Веремеєнко, Пиріг, Сільченко, Донцов, Ременюк (Мацалап, 76), Пецків, Дерман, Сєдов.

Старший тренер – Ярослав Дмитрасевич.

ФК «ДНІПРО» U-17: Лунін, Дем’яновський, Семенов, Епік, Андрушко (Войтіховський, 46), Тєрєхов, Гоменко, Хучбаров, Ткаченко (Піддубний, 61), Будняк, Саблін (Михайленко, 46).

Старший тренер – Костянтин Павлюченко.

Голи: 1:0 – Ременюк (1), 2:0 – Сєдов (37).

Попередження: Дерман (8), Сєдов (75) – Михайленко (52).

Післяматчевий коментар Ярослава ДМИТРАСЕВИЧА:

– Ми вже на першій хвилині забили гол: швидкісна контратака, Ременюк вийшов один на один з Луніним і забив в лівий від воротаря кут. Ми готувалися – ініціативу віддали їм свідомо, намагалися не так атакувати, як на контратаках їх ловити. І за три хвилини до кінця першого тайму ми забили другий м’яч.

Дніпряни м’ячем володіли більше, десь 65 на 35 відсотків, але ніякої гостроти. Може, хвилин за десять було там два проходи по правому флангу і все, більше нічого вони нам не створили. Грали, знаєте, як ветерани, вони розігрували, йшли вперед, а ми їх назад, вони знову вперед, а ми знову їх назад відсували. Хоча команда хороша, два крайніх нападників – швидкісні хлопчики, вони і заміни робили, я тільки одну зробив. У матчі з «Волинню» біля наших воріт було більше небезпеки, ніж з «Дніпром», крім прострілу і навісу в першому таймі у суперника нічого небезпечного не було.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua