Дитячо-юнацька футбольна ліги України: п'ятнадцятий тур. Друга частина "зелено-білого" дербі

20 травня 11:30
Переглядів: 72
ДЮФЛУ

У Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України, в якій беруть участь 160 команд (по 40 у чотирьох вікових категоріях – U-17, U-16, U-15 і U-14), відбулися перенесені матчі 15-го туру попереднього етапу змагань. Вийшли на поле і чотири з восьми команд, що представляють у змаганні ФК «Карпати» – по два колективи U-16 і U-14 Академії футболу «УФК-Карпати» та СДЮШОР «Карпати». Причому зіграли вони між собою.

Пропонуємо вашій увазі огляд другої частини «зелено-білого» дербі в рамках 15-го туру попереднього групового етапу Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Обидва матчі відбулися на одному з верхніх полів стадіону «Україна», де своїх суперників у домашніх поєдинках приймають команди СДЮШОР «Карпати».

U-16

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:2 (1:0)

Загалом гра пройшла у рівній боротьбі. Команди поперемінно володіли ініціативою. Приблизно рівною була й кількість створених гольових моментів. Тому, напевне, найбільш справедливим підсумком протистояння була б нічия. Однак футбол тим і цікавий, що результат гри далеко не завжди відповідає тому, що відбувалося на зеленому полі упродовж усього матчу. От цього разу, незважаючи на відносну рівність, перемогу святкували гості. Хоча перший тайм виграли господарі. На 25-й хвилині Остап Притула пройшов по правому флангу, увірвався в штрафний майданчик і віддав передачу на Івана Желізка. Півзахисник метрів з восьми розстріляв ворота «академіків», не залишивши жодних шансів на порятунок голкіперу. Тож на перерву суперники пішли за рахунку 1:0 на користь підопічних Василя Леськіва і Любомира Вовчука.

Та в другому таймі все перевернулося з ніг на голову. Гості відігралися після стандарту. На 56-й хвилині господарі порушили правила і суддя призначив штрафний удар. До воріт було далеченько – метрів з 30, але Іван Кормош відважився на прямий постріл і це принесло результат. Воротар, щоправда, з ударом хавбека «академіків» впорався, але на добиванні спритнішим виявився півзахисник гостей Володимир Рудюк, який з другої спроби таки переправив шкіряну сферу до сітки – 1:1.

Чудову нагоду вивести свою команду вперед мав Ілля Руденко, але після його удару головою голкіпера господарів підстрахувала поперечина. Та все ж «УФК-Карпати» переможний гол таки забили. На 62-й хвилині гості у швидкій контратаці вивели на очне побачення з воротарем все того ж Іллю Руденка і той приніс перемогу «академікам» з рахунком 2:1.

U-14

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:1 (0:0)

Перший там пройшов за переваги господарів поля, які мали кілька гарних нагод, щоб відкрити рахунок. Особливо близьким до взяття воріт гостей був нападник Ярослав Карабін, якого партнери двічі виводили один на один з голкіпером команди суперника. Але в першому випадку його постріл у дальній кут, виявивши блискучу реакцію, відбив воротар, а в другому форвард забарився з ударом, що дозволило захиснику гостей вибити у нього круглого з-під ніг за межі ігрового поля. Тож до свистка на перерву глядачі голів не побачили і на перепочинок суперники пішли за «сухого» рахунку.

Натомість у другій половині зустрічі краще виглядали гості. Підопічні Тараса Павліша та Ігоря Артимовича одразу після поновлення гри додали обертів і на 38-й хвилині забили гол, який їм і приніс звитягу з рахунком 1:0. Мар’ян Мокрик пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика – голкіпер удар відбив, але Юрій Пазиняк був першим на добиванні.

Треба віддати належне й команді Андрія Василитчука, яка до самого фінального свистка не опускала рук і намагалася врятувати бодай нічию. Найкращу нагоду зрівняти рахунок мав Ярослав Карабін, про якого ми уже згадували. Але з його потужним ударом метрів з десяти впорався голкіпер «академіків», чим зберіг для своєї команди перемогу.