Дитячо-юнацька футбольна ліги України. Результати одинадцятого туру

17 квітня 17:30
Переглядів: 308
ДЮФЛ

У суботу, 16-го квітня, у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України, в якій беруть участь 160 команд (по 40 у чотирьох вікових категоріях – U-17, U-16, U-15 і U-14), розпочалася весняна частина попереднього етапу змагань – були зіграні матчі 11-го туру. Виходили на поле шість з восьми команд, що представляють ФК «Карпати».

Пропонуємо вашій увазі матчі 11-го туру попереднього групового етапу за участю представників ФК «Карпати»:

U-17

«УФК-Карпати» (Львів) – «Скала» (Моршин) – 2:0 (1:0)

У першій грі весняної частини сезону на 17-річних вихованців Академії футболу ФК «Карпати» чекало принципове протистояння з моршинською «Скалою». Але справжнього дербі у повному розумінні цього терміну не вийшло. Гра на полі затишного стадіону ЛНАУ в Дублянах пройшла за повної переваги «зелено-білих академіків», які домінували на полі від стартового свистка до фінального.

Не бракувало у грі підопічних Ярослава Дмитрасевича і Віталія Лобасюка й створених гольових моментів, по одному з яких вони реалізували в кожному з таймів. На 12-й хвилині матчу партнери вивели на очне побачення з воротарем Тараса Пецківа і голеадор нашої команди спокійно обігравши голкіпера, відкрив рахунок. А на 20-й хвилині другої половини зустрічі він же був першим на добиванні, коли воротар «Скали» відбив круглого після потужного пострілу Андрія Ременюка з-за меж штрафного майданчика. Тож фінальний свисток зафіксував цілком закономірну звитягу «УФК-Карпати» з рахунком 2:0.

«Буковина» (Чернівці) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 2:2 (1:0)

Гра на полі стадіону «Мальви» пройшла за повної переваги гостей. Господарі лічені рази переходили середню лінію поля, а до карного майданчика дійшли двічі – наприкінці першого та другого таймів. При цьому буковинці виявили неймовірно високу у процентному відношенні ефективність. Двічі оборона «зелено-білих» дозволила їм пробити по своїх воротах і двічі м’яч залітав до сітки – стовідсоткова влучність!

Але навіть за такої ситуації підопічні Романа Деркача та Івана Шуги просто зобов’язані були перемагати з перевагою щонайменше м’ячів у п’ять. Уже за перші сім хвилин гри вони змарнували два створені моменти, коли здавалося, що м’ячу нікуди діватися, окрім як залітати до сітки. Та де там!.. В такому руслі – в атаках гостей пройшли обидва тайми. Але в першому «Карпати» так і не забили, тож на перерву суперники пішли за мінімальної переваги «Буковини» в рахунку – 1:0.

У другому таймі «леви» двічі таки забили. Авторами голів стали Назарій Нич та Роман Білий. Та розвинути свій забивний хист карпатівці не змогли і рахунок залишався «слизьким» майже до самого завершення гри. А незадовго до фінального свистка господарі забили свій другий гол і в підсумку нічия – 2:2.

U-16

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» – 1:2 (1:0)

Львівське дербі між 16-річними «левами» та «містянами» виявилося цікавим та закінчилося дещо несподівано. У першій половині матчу на верхньому полі стадіону «Україна» домінували господарі. І зрештою в середині тайму підопічні Василя Леськіва та Любомира Вовчука свою перевагу матеріалізували у забитий м’яч. Комбінація у три передачі в середині поля отримала продовження у проході Остапа Притули по правому флангу, який хавбек завершив прострілом. Роману Сидоріву залишалося тільки не промахнутися із забійної позиції, що нападник успішно й зробив – 1:0.

Та по перерві ФК «Львів» зумів не лише відіграти пропущений м’яч у першому таймі, а й забити переможний гол. Перший м’яч карпатівці пропустили внаслідок контратаки, яку «містяни» організували після того, як господарі, пробиваючи штрафний із забійної позиції, влучили у стінку – тут гості і провели швидку контру... А другий гол став наслідком грубої помилки центральних захисників «левів». Вибиваючи м’яч на своїй половині поля подалі від воріт, один з центрбеків поцілив у груди гравцю суперника і в результаті той вивалився сам на сам з голкіпером. Реалізувати футбольний буліт для нападника «Львова» виявилося справою техніки. Тож «Карпати» зазнали абсолютно неочікуваної домашньої поразки з рахунком 1:2.

U-15

Поєдинок 15-річних «зелено-білих академіків» проти одноліток з моршинської «Скали» багато в чому нагадував гру їхніх на два роки старших одноклубників, що відбулася на полі стадіону ЛНАУ в Дублянах двома годинами раніше. І справа не лише в тому, що підсумковий рахунок в обох іграх 2:0 на користь карпатівців, які так само в кожному з таймів забили по голу. Схожість також і в тому, що гра знову ж таки пройшла за повної переваги господарів. Дуже схожими були й перші голи. У грі молодших команд партнери вивели сам на сам з воротарем гостей Вадима Мельнійчука і той, обігравши голкіпера, відкрив рахунок.

Але є й відмінності. Так у середині другого тайму підопічні Романа Гнатіва отримали право на 11-метровий удар. Але забити з точки, виконуючи вирок арбітра, Миколі Романіку не вдалося – голкіпер «Скали» розгадав намір карпатівця і відбив м’яча. Однак уже за хвилину, після подачі з кутового, вдало зігравши на підборі, Вадим Гудзінський потужним ударом таки змусив гостей вдруге у матчі поновлювати гру з середини поля.

«Буковина» (Чернівці) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:3 (0:2)

З перших хвилин гри на полі стадіону «Мальви» 15-річні вихованці карпатівської СДЮШОР пішли вперед, одразу давши зрозуміти буковинцям, що вони будуть шукати своє щастя виключно біля воріт суперника. Втім, знайти його швидко підопічним Віталія Шумського та Андрія Грінера не вдалося. «Мучилися» з першим голом гості до середини першого тайму, поки нападник Тарас Кудь не відкрив рахунок у матчі. Невдовзі подвоїв його – 2:0 – захисник «зелено-білих» Степан Григоращук, який своєчасно підключився до атаки.

Мали відмінну нагоду наші хлопці остаточно зняти усі питання щодо долі зустрічі на свою користь ще до перерви. Арбітр матчу зафіксував порушення правил зі сторони господарів у власному карному майданчику і не вагаючись ні секунди, призначив 11-метровий удар. До м’яча виконувати вирок судді підійшов Олег Береза, але його удар з точки потягнув голкіпер буковинців.

Те що не вдалося зробити до перерви, гості втілили у життя в другому таймі. Чергову атаку своєї команди влучним ударом завершив Тарас Кудь, який у такий спосіб на власний рахунок записав «дубль», а головне, встановив остаточний рахунок у матчі – 3:0 на користь СДЮШОР «Карпати».

U-14

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 5:0 (4:0)

Наймолодше львівське дербі в рамках Дитячо-юнацької футбольної ліги України поточного сезону тільки розпочалося, а рахунок у грі на верхньому полі стадіону «Україна» уже став 1:0 на користь карпатівців. Гості не надто гостинно зустріли у власному штрафному майданчику Карабіна і арбітр призначив пенальті. Юрій Тлумак з точки не схибив. Він же невдовзі дальнім ударом зробив рахунок 2:0 на користь «зелено-білих».

Доволі швидко отримавши цілком комфортну перевагу у два забитих м’ячі, підопічні Андрія Василитчука не заспокоїлися і продовжували атакувати ворота суперника. Їхні зусилля до перерви поєдинку були винагородженні ще двома голами. Спершу Карабін, пройшовши самотужки по флангу, вийшов на ударну позицію і пробив голкіпера «містян». А останнім у першій половині зустрічі у воротах гостей залишив свій «автограф» Олег Лень, який забив дальнім ударом. 4:0 – за такого рахунку на користь нашої команди суперники пішли на перепочинок.

У другому таймі «Карпати» не були настільки ж «кровожадними», але й без забитого м’яча з поля не пішли. Останню крапку у грі поставив нападник «левів» Максим Качор, який реалізував вихід один на один з воротарем. Тож у підсумку 5:0 на користь СДЮШОР «Карпати».

P.S. Матчі команд ДЮСШ (Тернопіль) – «УФК-Карпати» (Львів) вікових категорій U-16 та U-14 перенесено на 28-е квітня через зайнятість групи 16-річних гравців «УФК-Карпати» в складі юнацької збірної України U-16 на міжнародному турнірі в Македонії.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua