Дитячо-юнацька футбольна ліги України. Результати перенесених матчів шостого туру

22 жовтня 13:30
Переглядів: 90
ДЮФЛ U-17

У Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України сьогодні у двох вікових категоріях – U-16 та U-14 – відбулися перенесені матчі 6-го туру попереднього етапу змагань між командами СДЮШОР «Карпати» та Академії футболу УФК-«Карпати».

U-16

УФК–«Карпати» (Львів) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 1:4

21 жовтня. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Холявко А.Ю. (Львів).
Асистенти арбітра – Онишків А.В., Кравченко Ю.С., (обидва – Львів).
Спостерігач арбітражу – Валенко А.А. (Львів).

УФК–«КАРПАТИ»: Харчук, Куртяк, Олексів (Кормош), Нестерук, Слива, Панчишин, Харжевський, Рудюк (Грабовський), Лях, Сидорук, Дудинський.

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Артим (Фотінос), Кушнір (Апарін), Максимець, Степанчук, Стебельський, Желізко, Савків (Ференц), Притула, Задорецький (Домарацький), Сеник (Ігнатюк), Сидорів.

Голи: Нестерук – Сидорів (два), Савків, Максимець (пенальті).

Дебют гри був за господарями. Підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха краще контролювали м’яч та й загалом «академіки» виглядали солідніше, тож здавалося, що «школярам» буде непереливки. Однак ближче до середини першого тайму гості вирівняли гру, а головне, на відміну від суперника, не лише створювали гольові моменти, а й реалізовували їх. Як наслідок, на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь СДЮШОР «Карпати».

Початок другого тайму, як і першого, був за УФК-«Карпати». Причому один з своїх моментів господарі нарешті втілили у забитий м’яч. Після стандарту відзначився Нестерук. Здавалося, інтригу повернуто, тож все саме найцікавіше – попереду. Однак рахунок 2:1 на користь гостей зберігався не довго. Через дві хвилини підопічні Василя Леськіва і Олега Гараса забили втретє і в такий спосіб поновили собі перевагу в рахунку у два м’ячі – 3:1. А остаточно все стало зрозуміло після того, як «школярі» провели швидку контратаку, яку оборона «академіків» перервала у власному карному майданчику з порушенням правил. Максимець з точки поставив останню крапку в грі – 4:1 на користь СДЮШОР «Карпати».

U-14

УФК–«Карпати» (Львів) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 1:0

21 жовтня. Початок – 14:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Горошко Б.І. (Львівська обл.).

УФК–«КАРПАТИ»: Яблонський, Бурнтик, Бойчук, Балог, Подчешинський, Стень, Сущак, Дідик, Мокрик (В. Пазеняк), Дубовський (Ю. Пазеняк), Раделицький.

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Сасс, Кравець, Даніловський, Ленько, Корпан (Осінський), Лень, Тлумак (Оленич), Бекерський, Сеник, Бей, Мельник (Петросюк).

Гол: Сущак.

У першій половині зустрічі завдяки кращому контролю м’яча ініціативою володіли вихованці СДЮШОР «Карпати». Втім, до по-справжньому гольових ситуацій доводити справу їм майже не вдавалося, а з напівмоментами голкіпер та оборонці УФК-«Карпати» справлялися досить впевнено.

А от початок другої половини зустрічі був уже за господарями. І на 39-й хвилині (нагадаємо, команди U-14 проводять офіційні матчі у форматі два тайми по 30 хвилин) «академіки» відкрили рахунок. Гольова атака розпочалася з передачі на лівий фланг на Дубовського. Той змістився до середини і віддав пас на Стеня, а той продовжив політ м’яча на Сущака, який другим дотиком з лінії карного майданчика вгатив круглого у дальній нижній кут – 1:0. Голкіпер «школярів» нічого не зміг зробити, аби вберегти сітку своїх воріт від «знайомства» із м’ячем.

У заключній третині матчу обидві команди мали по кілька нагод, щоб змінити рахунок на свою користь. Однак ні господарям, ні гостям довести бодай одну з своїх атак до взяття воріт суперника більше так і не вдалося. Тож фінальний свисток зафіксував мінімальну звитягу УФК-«Карпати» з рахунком 1:0.

Нагадаємо, що інші два матчі «зелено-білого» протистояння стінка на стінку – між командами U-17 і U-15 – буде зіграно 11-го листопада.