Дитячо-юнацьку футбольну лігу області презентували в Івано-Франківську

28 серпня 15:30
Переглядів: 189
ДЮФЛ

На стадіоні «Юність» 26 серпня відбулася презентація громадської спілки дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області.

На сьогодніш громадська спілка об’єднала 78 дитячих та юнацьких команд у вікових категоріях від 11 до 18 років. Про це повідомив Тарас Клим, член виконавчого комітету Федерації футболу України, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу.

За словами Тараса Клима, незабаром стартують регулярні чемпіонати дитячо-юнацької футбольної ліги, а саме: 13 команд вікової категорії U-11, 19 – U-14, 19 –U-16 та 27 – U-18, а це більше півтори тисячі футболістів.

Всі команди перед початком ігор отримали атестати, які дають їм право участі у чемпіонаті Івано-Франківської області з футболу у відповідних вікових категоріях. Також капітанам команд подарували футбольні м’ячі.

Привітати футболістів прийшли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, міський голова Руслан Марцінків, народний депутат України, президент ліги Юрій Соловей та начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: