Дитячо-юнацьку спортивну школу інвалідів "Галичина" очолив Сергій Колосов

30 червня 08:00
Переглядів: 181
Колосов

Нещодавно на посаду директора Львівської обласної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів «Галичина», яка є єдиною такого профілю в системі дитячо-юнацького спорту Львівщини, призначений Сергій Володимирович Колосов (1983 р.н.).

Упродовж останніх десяти років С. Колосов, який за освітою має вищу освіту зі спеціальності «Фізичне виховання» й кваліфікацію «Викладач фізичного виховання і спорту, спеціаліст з адаптивної фізичної культури», працював на посаді тренера-викладача з важкої атлетики у львівській КДЮСШ ім. Ю. Кутенка та за сумісництвом упродовж останніх півроку на посаді тренера-викладача з пауерліфтінгу ДЮСШІ «Галичина».

Сергій Колосов - майстер спорту України з важкої атлетики, підготував трьох майстрів спорту України з важкої атлетики, в т.ч. двох чемпіонів України; шість майстрів спорту України з пауерліфтінгу, в т.ч. срібного призера чемпіонату Європи серед юнаків; є особистим тренером Уляни Ціздин - чемпіонки світу з пауерліфтінгу серед спортсменів з вадами зору.

Залишається побажати С. В. Колосову наснаги і успіхів в розвитку спорту серед осіб з інвалідністю! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: