Дитячо-юнацький футбол на Прикарпатті отримав підтримку

01 серпня 12:26
Переглядів: 123
футбол діти

«Діти з футболом назавжди або граємо за Україну разом» - ще один проект-переможець  конкурсу «Місто своїми руками-2014», який успішно реалізовано ініціативною групою «Дитячо-юнацька футбольна команда «Енергія» спільно з АМЕР м. Бурштин. Загальний бюджет проекту становив 15 893 грн, з них кошти компанії ДТЕК - 13 893 грн та 2 000 грн – власний внесок самої ініціативної групи.

Дитяча спортивно-юнацька футбольна команда «Енергетик» уже протягом багатьох років успішно функціонує на базі профкому ДТЕК ВП Бурштинська ТЕС, виступає в Чемпіонаті області з футболу із року в рік займає призові місця. До складу ініціативної групи увійшли батьки дітей, які займаються в команді, батьки-працівники ДТЕК ВП Бурштинська ТЕС, які в недалекому минулому теж колишні футболісти, а деякі з них були футболістами на високому рівні і виступали в команді "Енергетик" Бурштин, яка свого часу була популярною та відомою по всій Україні. Очолив ініціативну групу тренер команди – Володимир Рудницький.

 «Наша команда вже багато   років бере активну участь в різних футбольних турнірах в межах області і поза нею, часто займаємо призові місця.Наступною сходинкою для нас є участь в чемпіонаті України 1 ліга серед ДЮФЛ, але для цього потрібно ретельно готуватися. Наша спортивна база була не лише застарілою, неякісною, але і недостатньою для такого рівня підготовки. Коли ми відвідали презентацію конкурсу «Місто своїми руками», то вирішили спробувати подати заявку на оновлення нашого спортивного інвентарю і отримали перемогу. Дякуємо компанії ДТЕК, Агенції Бурштина за те, що наша команда тепер має можливість ефективніше тренуватися підвищувати свою майстерність і, відповідно, результати у змаганнях не лише на рівні області, але і на рівні України,- розповідає Володимир.

Завдяки проекту «Діти з футболом назавжди або граємо за Україну разом»для команди було закуплено 2 комлекти спортивних форм, м’ячі, футбольні бутси та маніжки. Також заплановано проведення показових дружніх футбольних ігор у Бурштині з метою популяризації  дитячо-юнацького футболу та пропаганди здорового способу життя серед дітей.В результаті виграли всі: і 20 юнаків та дітей, які тренуються в ДЮФК «Енергетик» , оскільки отримають можливість ефективних тренувань та участі у змаганнях на рівні України, і батьки юнаків та дітей, бо будуть знати, що їхні діти проводять свій вільний час з користю, і тренери, бо тепер мають  можливість якісно проведити тренування,  а також інші діти та юнаки міста, бо зможуть долучитися до дружньої команди «Енергетик».

Нещодавно заступник міського голови М.С. Козар привітала юних футболістів від імені Бурштинської міської ради та вручила їм закуплений інвентар. Марія Степанівна висловила сподівання, що з часом придбаний компанією ДТЕК спортивний інвентар допоможе нашій дитячо-юнацькій футбольній команді «Енергетик» розвиватися та гідно представляти Бурштин не лише на рівні області та України, але і в світових турнірах!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: