Дитячий турнір "Престиж" визначив переможців

16 січня 19:00
Переглядів: 168
футзал

У четвер, 15 січня, в залі ФОСК "Прикарпаття" міста Коломия відбувся дитячий турнір "Престиж" серед гравців 2002-2003 року народження. У змаганнях взяли участь 6 команд. Три з них представляли місто: ЗОСШ №1, ФК "Карпати" та ДЮСШ №1, а ще три Коломийський район - Печеніжин, Велика Кам'янку та Турку. 

Спочатку команди були розбиті на дві групи, де зіграли в одноколовому турнірі. Після чого в залежності від місць, які вони посіли, зустрічалися між собою в стикових матчах. Бронзові нагороди здобули гравці з смт. Печеніжин, які в поєдинку за третє місце перемогли дитячу команду коломийських "Карпат". А у фінальному матчі зійшлися двоє представників міста над Прутом - учні ЗОСШ №1 та футболісти ДЮСШ №1. Більш досвідчені представники спортивної школи змогли перемогти своїх суперників з рахунком 2:1. 

Але цього дня не було переможців та переможених, адже на кожну команду очікували приємні несподіванки, про які подбала "Ініціативна група з відродження професійного футболу на Прикарпатті" - організатор турніру "Престиж". Так, наприклад, спеціальний приз для кращого гравця турніру від ФК "Шахтар" отримав гравець команди ДЮСШ №1 Назар Гаврилюк. Також свої подарунки для переможців підготувала Асоціація аматорського футболу України, перший віце-президент якої Олександр Валентинович Каденко особисто відвідав змагання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: