ДЮФЛ України: перший стиковий матч за "Скалою"

12 червня 16:30
Переглядів: 102
Скала

11 червня у Моршині відбувся перший поєдинок плей-офф за право виходу до фінальної частини із восьми найкращих команд України U-14, яка відбудеться на полях Володимира-Волинського (стадіон «Олімп») та Нововолинська (стадіон «Шахтар») з 21 по 27 червня 2014 р.

Команда 14-річних вихованців АФ «Скала», яка фінішувала третьою у своїй четвертій групі (Захід), зустрічалася з другою командою першої групи (Центр) – однолітками із київського республіканського вищого училища фізичної культури.

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – РВУФК (Київ) – 2:0 (1:0)

11 червня 2014 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 27 градусів.

Арбітр: Іван Салаш (Калуш). Асистенти арбітра: Мирослав Липко (Івано-Франківська обл.) та Ігор Загнибіда (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль).

«Скала»: 1. Юліан Митник, 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 3. Ярослав Миронюк, 4. Микола Тишкун, 10. Екрем Арапоглу-к. (99. Василь Равлик, 40), 8. Микола Цвик, 20. Назар Цимбала, 9. Андрій Корендович, 14. Едуард Волков (7. Мар`ян Олексин, 47), 11. Микита Фомін (13. Назар Партута, 56).

Тренер – Олег Лозінський.

РВУФК: 1. Леонід Дашин, 4. Владислав Горюненко, 19. Артем Назаренко-к., 8. Олександр городенко, 14. Олександр Вашуленко (13. Владислав Роєнко, 31), 10. Дмитро Мазур, 17. Владислав Семотюк (7. Валерій Дзьонь, 36), 2. Олександр Бойко, 5. Павло Туріца, 11. Іван Мамросенко, 6. Василь Матвіїшин.

Тренер – Геннадій Медведенко.

4 червня у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України фінішував попередній етап змагань. За їх підсумками у кожній з чотирьох вікових категорій визначилися по чотири з восьми учасників фінальногго турніру. Ще по чотири путівки буде розіграно в матчах плей-офф.

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні керівництво ДЮФЛ України змінило систему проведення змагань. По завершенні попереднього етапу в чотирьох зонах (1 – Центр, 2 – Схід, 3 – Південь, 4 – Захід) напряму у фінал вийшли лише переможці, а команди, які посіли друге і третє місця, грають стикові матчі плей-оф. Між собою зустрічаються команди, що посіли: - 3-є місце зона Захід – 2-е місце зона Центр; - 3-є місце зона Центр – 2-е місце зона Захід; - 3-є місце зона Схід – 2-е місце зона Південь; - 3-є місце зона Південь – 2-е місце зона Схід.

Зазначимо, що перші матчі проходять на полі команд, що посіли 3-є місце. З чотирьох команд, що представляють у турнірі моршинську АФ «Скала», право продовжити боротьбу вибороли лише 14-річні вихованці тренера Олега Лозінського. Суперником нашої команди став «РВУФК» Київ U-14, який виступав у першій групі (Центр) й за підсумками сезону посів другу сходинку. Із проведених вісімнадцяти поєдинків, кияни тріумфували десять разів, шість разів зіграли внічию та двічі програвали. Різниця забитих і пропущених м`ячів – 36-15. Перше ж місце у тамтешній групі посіли вихованці вінницької «ВОДЮСШ», яка набрали лише на три очки більше, ніж «РВУФК». Третьою у цій групі фінішувала «Юність» з Чернігова. Переможець цієї пари, а також переможці інших трьох пар («Юність» Чернігів – УФК-«Карпати» Львів; УФК Дніпропетровськ – «Дніпро» Дніпропетровськ та «Динамо» Київ – ДЮСШ-11 «Чорноморець» Одеса) вийде у фінальну частину змагань Вищої дитячо-юнацької футбольної ліги України, де зустрінеться ще з сімома суперниками в групі, саме там і буде розіграно комплект нагород і звання найкращої команди України у своїй віковій групі.

Вже забезпечили собі участь у фінальній частині: «ВОДЮСШ» Вінниця, «Чорноморець» Одеса, «Шахтар» Донецьк та BRW–ВІК (В.-Волинський).

Перший поєдинок за путівку до фінальної частини викликав у Моршині великий ажіотаж, а гучна підтримка «Скали» трибунами лунала з першої до останньої хвилини поєдинку. Не минули своєю увагою зустріч і багато футбольних функціонерів та тренерів. Словом, футбольне свято в цей день у курортному Моршині було ще те! І справді, в гості завітало саме київське РВУФК, яке тісно співпрацює з флагманом вітчизняного футболу – столичним «Динамо» (РВУФК навіть виступає в синьо-білій формі з емблемою ФК «Динамо»). Зрозуміло, що переграти таку команду, сформовану з найкращих молодих виконавців з усієї України, було для хлопців футбольної Академії «Скала» дуже почесно.

Вже з перших хвилин зустрічі стало зрозумілим, що хлопці Олега Лозінського вийшли здобути позитивний результат. Саме «Скала» впродовж всього матчу була господарем не лише поля, а й становища на ньому. Юні моршинці виглядали цікавіше, більше контролювали м`яч, переграли гостей й за створенням небезпечних моментів і в підсумку здобули заслужену перемогу, провівши у кожному з таймів по голу.

А справжнім гравцем матчу, якщо б визначали такого гравця, став би центральний нападник «Скали» Андрій Корендович, якому вдався «дубль». Відкрили рахунок господарі після просто таки зразкової комбінації. На 9-й хвилині капітан моршинців Екрем Арапоглу розрізною передачею вивів у вільну зону на правому фланзі Микиту Фоміна (ще одного претендента на звання найкращого гравця матчу). Той м`яко відпасував у центр на вільного Андрія Корендовича, якому залишалося не промахнутися з кількох метрів.

Цікаво, що на 22-й хвилині ті ж гравці ледь повторили гольову атаку з тією лише різницею, що замикав простріл Фоміна не Корендович, а Едуард Волков, однак лівий вінгер «Скали» відверто пробачив суперника. Друга половина зустрічі також пройшла під диктовку господарів. Додав впевненості «Скалі» й швидкий другий гол, який відбувся на 35-й хвилині.

А от друге взяття воріт столичної команди заслуга одного гравця – Андрія Корендовича. Отримавши смугастого після вкидання з ауту на лівому фланзі, нападник «Скали» корпусом відтіснив суперника, змістився ближче до центру і красивим обвідним ударом у стилі Євгена Коноплянки, надіслав смугастого у ліву дев`ятку. Супер-гол! Після цього господарі були ближчими до того, щоб відзначитися втретє, ніж гості, щоб бодай забити гол престижу.

Матч-відповідь цих команд відбудеться у Києві 15 червня.