ДЮФЛ України: "Скала" у 10-му турі - 4 гри: +1 =1 -2

09 листопада 15:55
Переглядів: 83
скала

У суботу, 8 листопада, стартувало друге коло сезону 2014/2015 років у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України.

У 10-му турі суперниками усіх чотирьох команд Академії футболу «Скала» були однолітки з львівського ФК «Львів».

Моршинська «Скала» U-16 та U-14  грали на виїзді. Візит до міста Лева завершився поразкою та «сухою» нічиєю.

У грі 16-річних команд вихованці тренера Миколи Василишина, маючи в активі 21 очко і друге місце у турнірній таблиці, випереджали свого опонента – ФК «Львів» на п`ять очок. Однак на відміну від матчу першого кола, коли моршинці вдома розгромили суперника – 3:0, цього разу фортуна посміхнулася львівській команді, яка вирвала перемогу наприкінці матчу – 2:1. Першими відкрили рахунок вихованці Академії футболу «Скала». На 5-й хвилині відзначився Олег Козак. Однак ще до свистка на перерву господарям вдалося сквитати рахунок.

Перед матчем наймолодших учасників чемпіонату ДЮФЛ команди в унісон замикали два останні місця у турнірній таблиці. Команда Олега Лозінського, досі маючи лише три очки, посідала останній рядок, а ФК «Львів», маючи на три пункти більше перебував на дев`ятій позиції. Свою єдину перемогу (2:1) львська команда здобула власне над моршинцями у матчі першого кола. Не змінився розклад у турнірній таблиці і після цієї гри, яка завершилася безгольовою нічиєю – 0:0. «Скала» продовжила сумну серію безвиграшних поєдинків, забивши в першому колі лише один гол, автором якого є Іван Калька у 1-му турі.

У цей же день на полі стадіону «Арена-Довге» команди Академії футболу «Скала»  U-17 та U-15  також провели свої поєдинки проти однолітків із ФК «Львів» І якщо в першій грі сильнішими виявилися гості, то у другому поєдинку господарі здобули таку ж мінімальну перемогу з рахунком – 1:0. Причому в обидвох поєдинках команди забивали переможні голи на останніх хвилинах зустрічей.

Першими грали команди 1998 року народження.

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – ФК «Львів» (Львів) – 0:1 (0:0)

1 листопада 2014 р. 12 год. с. Довге. Стадіон НТБ ФК «Скала». Сонячно. 18 градусів. Арбітр: Іван Салаш (Калуш). Асистенти арбітра: Юрій Кравченко  (Львів) та Богдан Горошко (Львівська обл.) Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка  (Львівська обл.).

«Скала»: 1. Олег Білик, 20. Олег Грицик, 6. Вадим Альохін, 3. Арсен Прокопович, 4. Святослав Мельник-к., 19. Ігор Гатала (5. Віктор Штеньович, 65),   10. Валерій Сад, 17. Орест Шуліга ( 23. Віталій Андрущишин, 55), 7. Віталій Кузів (18. Максим Яценко, 73),   11. Владислав Неберикут (14. Юрій Головатюк, 41), 8. Сергій Мельник.

Тренер – Віталій Авінов.

На матч проти лідера вихованці Віталія Авінова виходили з особливим настроєм. Так,  ФК «Львів» в останні два роки став особливо незручним суперником. В попередньому чемпіонаті власне поразка у Львові фактично позбавила тоді ще 16-річних академіків грати у фінальній частині ДЮФЛ, а цьогоріч «Скала» розпочала сезон з мінімальної поразки саме від ФК «Львів». І хто б міг подумати, що після блискучої перемоги у попередньому турі над «Карпатами», яких моршинці розгромили з рахунком – 4:0, арбітр матчу й цього разу зафіксує ту ж мінімальну перемогу команди тренера Колобича. Перед звітним матчем «Скала» відставала від ФК «Львів», який перебував на чолі турнірної таблиці, лише на чотири очки. І перемога наближала б моршинську команду на відстань одного пункта. Розуміли ціну цього поєдинку й львівяни. Тому гра здебільшого проходила в центрі поля. За весь матч обидві команди створили обмаль гольових моментів. У першій половині своїми шансами не скористалися у господарів Сергій Мельник, який в один дотик метрів з 16-ти замикав простріл з правого флангу Віталія Кузіва на 9-й хвилині, а в гостей – «сімка» Назар Русин, який, щоправда, за хвилину до кінця зустрічі реабілітується і таки вразить ворота Олега Білика.

Після перерви «Скала» грала активніше, особливо в атаці. І мала три моменти, щоб відкрити рахунок. Спочатку, на 50-й хвилині, після порушення правил на Гаталі, зі штрафного метрів з 22-х майже по центру пробивав Валерій Сад. Його удар прийняла на себе стінка, а з повторним пострілом не без труднощів справився ворота «Львова», який перевів круглого на кутовий. А ще через хвилину двічі не зміг пробити голкіпера гостей Сергій Мельник.

А коли, здавалося, що гра так і закінчиться «сухою» нічиєю, своє слово сказав вже згадуваний центральний нападник Назщар Русин, який після навісу з лівого флангу, головою спрямував круглого над Олегом Біликом, спіймавши воротаря «Скали» на протиході. Не найкраще при цьому діяли й захисники моршинців, які дозволили цьому настирливому нападнику, за яким вже ведуть полювання більш імениті команди, завдати вирішального удару.

ПЕРЕМОГА ДОЗВОЛЯЄ З ОПТИМІЗМОМ ДИВИТИСЯ НА ПРИЙДЕШНЮ ВЕСНУ…

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – ФК «Львів» (Львів) – 1:0 (0:0)

«Скала»: 32. Юліан Митник, 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 7. Мар`ян Олексин, 20. Павло Стегніцький, 8. Микола Цвик (6. Василь Равлик, 36), 10. Екрем Арапоглу (31. Роман Михайленко, 59), 21. Назар Цимбала, 17. Олег Лозовик (22. Артур Льонгер, 50), 14. Едуард Волков,  9. Андрій Корендович-к.

Тренер – Олександр Бойко.

Гол: Валентин Білінський (70).

У матчі першого кола моршинці вдома розгромили суперника – 4:1. Тоді вже на 15-й хвилині 15-річні вихованці Академії футболу «Скала» вигравали – 4:0. І всі ці чотири голи провів нападник «Скали» Андрій Корендович. Цього разу знову сильнішою була команда Академії футболу «Скала».

«Скала» U-15 підійшла до матчу проти ФК «Львів», посідаючи четверту сходинку та випереджаючи львівськукоманду, яка йшла восьмою у турнірній таблиці, на десять пунктів. Тому перемога над «золотими левами» залишала непогані шанси аби в подальшому розраховувати на лідируючі позиції в групі. У підсумку команді Олександра Бойка таки вдалося поповнити очковий багаж трьома пунктами, однак назвати цю звитягу легкою теж не можна. У принципі на полі точилася рівна гра. Обидві команди, як і їх старші на два роки колеги, грали сумбурно і до гольових моментів справа практично не доходила. У «Скали» через травму та дискваліфікацію не змогли взяти участь у грі, відповідно, Микола Тишкун і Ярослав Миронюк. Тому на лівому фланзі захисту грав Мар`ян Олексин, а позицію центрального оборонця закривав інший номінальний півзахисник Павло Стегніцький. І треба сказати, що на нових для них позиціях відіграли вони досить впевнено.

А єдиний такий потрібний гол у цій зустрічі провів правий захисник «Скали» Валентин Білінський, який на останній хвилині зустрічі, підключившись до атаки,  скористався передачею Едуарда Волкова, котрий спершу не зумів випередити воротаря, однак, не виключився з боротьби, і таки зумів дати результативну передачу на партнера. Валентин Білінський метрів з десяти пробив між двох оборонців, які розташувалися на лінії воріт, залишених голкіпером ФК «Львів».