ДЮФЛ України. "Скала" у 18-му турі - 4 гри: +1 =1 -2

06 червня 17:31
Переглядів: 103
ФК Скала Стрий

4 червня усі чотири команди Академії футболу «Скала» (Моршин) провели поєдинки останнього, 18-го, туру чемпіонату Дитячо-Юнацької футбольної Ліги України у четвертій групі вищої ліги проти львівських «Карпат».

Команди U-17 та U-15 зустрічалися у Львові. Візит до міста Лева завершився реультативною нічиєю та поразкою.

Матч 17-річних команд був дуже важливим для «зелено-білих», адже у разі перемоги над «Скалою» і осічки «УФК-Карпати» чи «BRW-BIK», вони мали шанс вийти до наступного етапу і зіграти стикові матчі. Перша половина зустрічі закінчилася без голів. У другому таймі після удару Багінського і рикошету, «Скала» вийшла вперед. Однак втримати переможний рахунок команді Юрія Галія не вдалося. «Карпати» не лише зрівняли рахунок, але й провели переможний гол. У підсумку – 2:1.

У матчі 15-річних команд суперники також розташовувалися поряд у турнірній таблиці, проте розділяло їх аж девять очок. Львівяни йшли третіми з 38 пунктами, а «Скала», маючи 29 очок, розташовувалася одразу за «Карпатами». Цей поєдинок був не менш цікавим. Тут, навпаки «малиново-зелені» поступалися за ходом поєдинку, спочатку – 0:1, потім – 1:2, однак зуміли врятувати гру – 2:2. У хлопців Олександра Бойка «дублем» відзначився Едуард Волков.

У цей же день на полі стадіону «Медик» команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-14  також провели свої поєдинки проти однолітків із львівських «Карпат».  І якщо у матчі 16-річних команд сильнішими були господарі - 2:0, то в поєдинку наймолодших команд три очки не без особливих проблем дісталися «Карпатам», які наприкінці матчу втілили свою перевагу у три забиті голи.

У Моршині першими грали команди 1999 року народження.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «Карпати» (Львів) – 2:0 (2:0)

4 червня 2015 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 19 градусів. Арбітр: Володимир Пиндиківський (Бучач). Асистенти арбітра: Володимир Болізюк (Львів) та Олександра Вдовіна (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Назарій Жиляк, 22. Віталій Загієв, 4. Ярослав Альохін, 2. Богдан Векляк-к. (23. Олег Дзюма, 74), 8. Ярослав Дяків, 9. Артем Челядін, 18. Олег Луців, 15. Руслан Харук (11. Євген Ємаєв, 56), 7. Олег Козак (21. Віталій Мосевич, 64), 19. Василь Герег, 20. Юрій Черепущак.

Тренер – Микола Василишин.

Голи:  Олег Козак (2), Юрій Черепущак (29).

Ще до матчу з «Карпатами» вихованці тренера Миколи Василишина забезпечили собі право на стикові матчі, тому з турнірної точки зору для «Скали» це була скоріше перевірка своїх можливостей і відпрацювання тактичних схем напередодні вирішальних матчів за право участі у фінальній частині.

Почаок матчу одразу приніс перший забитий мяч. Вже на 2-й хвилині після атаки у центральній зоні, захисник львівської команди розряджаючи обстановку вибив смугастого просто на Олега Козака, який метрів з 10-12 пробив несильно, проте влучно.

Цей рахунок не засмутив «Карпати», які пішли вперед, не бажаючи миритися з таким результатом. І моменти у них були. Чого варті лише чотири потрапляння у хрестовину чи бічні стійки.

Однак всі плани вирівняти становище гостям зіпсував центральний нападник господарів Юрій Черепущак. На 29-й хвилині Олег Козак на своєму лівому фланзі на високій швидкості втік від двох гравців «Карпат» і відпасував у центр, де першим на мячі був Черепущак, який першим дотиком звільнився від опіки і з лівої ноги точно пробив у лівий нижній кут.

Другий тайм «Скала» грала від оборони, прагнучи відстояти переможний рахунок. У підсумку їм це вдалося.

Тепер хлопці Миколи Василишина з хорошим настроєм готуватимуться до стикових матчів проти третьої команди першої групи (Центр) – луцької «Волині». Перший поєдинок відбудеться на виїзді – 9 червня, а матч-відповідь запланований на 14 червня у Моршині.

НЕ ВСТОЯЛИ У ДРУГОМУ ТАЙМІ…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «Карпати» (Львів) – 0:3 (0:0)

«Скала»: 1. Руслан Щербан-к. (55. Назар Галик, 59), 5. Владислав Диндин (7. Степан Кордюк, 41), 23. Назар Цвик, 4. Владислав Феліпович, 3. Ілля Теліховський, 8. Остап Брода (13. Назар Партута, 36),  10. Олег Гавронський, 99. Іван Калька (6. Володимир Давидов, 50), 9. Патрік Лесишин (15. Ростислав Ватилик, 60+1), 20. Павло Яворський (11. Адріан Скляр, 39), 16. Остап Марченко (19. Андрій Сметанка, 43).

Тренер – Анатолій Петрик.

Голи: Олег Береза (50), Максим Іванюк (60+1, 60+3).

Львівські «Карпати» та «Скала» посідали діаметрально протилежні місця у турнірній таблиці. Для «зелено-білих» цей матч мав дуже важливе значення, адже у разі перемоги над моршинцями і поразки чи нічиєї ужгородсбького СДЮШОР вихованці Віталія Шумського закінчували б груповий етап першими і напряму виходили у фінальну частину. Для «Скали» цей поєдинок був можливістю побачити свої можливості у двобої із сильним суперником.

Перший тайм команда Анатолія Петрика вистояла, а ось другому пропустила три м`ячі, які були проведені в останній десятихвилинці, причому два з них у вже компенсований час.