ДЮФЛ України. "Скала" у 5-му турі: три перемоги та поразка

13 жовтня 08:22
Переглядів: 56
ДЮФЛ U-17

Моршинська «Скала» U-16 та U-14  грали на виїзді, проти івано-франківського «Прикарпаття».

У грі 16-річних команд вихованці тренера Миколи Василишина здобули свою п`яту поспіль перемогу у чемпіонаті лише у компенсований час. Ще до перерви Юрій Черепущак вивів «Скалу» вперед. Господарі мали чудову нагоду відігратися, однак гостей врятував воротар, який виграв дуель у гравця «Прикарпаття». І все ж івано-франківцям таки вдалося зрівняти рахунок у другому таймі, а згодом арбітр залишив моршинців у меншості, показавши червону картку голкіперу «Скали». Однак незважаючи на це, команда Миколи Василишина, виявивши неабиякий характер, вже у компенсований час зусиллями того ж Юрія Черепущака та Василя Герега, поїхала додому з трьома заслуженими очками.

Перед матчем наймолодших учасників чемпіонату ДЮФЛ обидві команди посідали два останні місця у турнірній таблиці. Команда Олега Лозінського досі мала лише два очки, а «Прикарпаття» взагалі усі чотири попередні поєдинки програвало. Однак це не завадило господарям здобути першу перемогу в сезоні. Все вирішилося в другому таймі, коли «Прикарпаття» двічі вразило ворота моршинської команди.

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-17 та U-15  провели свої поєдинки проти однолітків із ужгородської «Говерли». І в обидвох матчах зафіксовано перемоги господарів з однаковим рахунком – 2:1.

А у Моршині першими грали команди 1998 року народження.

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – «Говерла» (Ужгород) – 2:1 (0:1)

11 жовтня 2014 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 28 градусів. 100 глядачів. Арбітр: Назар Лівіцький (Тернопіль). Асистенти арбітра: Ярослав Сторожук (Львівська обл.) та Данило Кусень (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Олег Білик, 5. Віктор Штеньович (20. Олег Грицик,41),  6. Вадим Альохін, 3. Арсен Прокопович, 4. Святослав Мельник-к., 19. Ігор Гатала  (16. Роман Кузів, 62), 23. Віталій Андрущишин (10. Валерій Сад, 41), 17. Орест Шуліга, 7. Віталій Кузів (11. Владислав Неберикут, 41), 15. Тарас Мар`яш (18. Максим Яценко, 79), 8. Сергій Мельник (14. Юрій Головатюк, 78).

Тренер – Віталій Авінов.

Голи у «Скали»: Тарас Мар`яш (45), Сергій Мельник (65).

Після впевненої перемоги у попередньому турі в Тернополі, коли «Скала» забила три «сухі» м`ячі у ворота місцевої ДЮСШ, команда Віталія Авінова здобула прогнозовані три очки і в матчі проти «Говерли», яка приїхала до Моршина у статусі відвертого аутсайдера з нулем очків та без жодного забитого голу у всіх попередніх турах.

Однак далася ця звитяга моршинській команді ціною неабияких зусиль. Гості добре налаштувалися на цю гру і показали непоганий футбол. Навіть важко було спрогнозувати, хто у цій грі йшов на третій позиції, а хто замикав турнірну таблицю. «Говерла» навіть пішла на перерву за рахунку 1:0 на свою користь. Перший гол у сезоні провів… капітан «Скали» Святослав Мельник, від голови якого смугастий залетів у ворота. Щоправда цей автогол він може розділити з воротарем Олегом Біликом, який, вийшовши на перехоплення, не дістався до м`яча, чим і дезорієнтував Святослава.

Ще до перерви міг вирівняти становище Орест Шуліга, який перехопив круглого після невдалої передачі з боку воротаря гостей, однак метрів з 25-ти не влучив у порожні ворота.

А от після перерви більш влучнішим був Тарас Мар`яш, який на 45-й хвилині, отримавши розрізну передачу на лівому фланзі, встиг проштовхнути смугастого повз голкіпера.

А переможну крапку поставив центральний нападник «Скали» Сергій Мельник, який після передачі з правого флангу від Романа Кузіва, у два дотики більярдним ударом метрів з 17-ти просто по центру увігнав круглого у правий нижній кут.

БОМБАРДИРСЬКА ХОДА АНДРІЯ КОРЕНДОВИЧА ТРИВАЄ…

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – «Говерла» (Ужгород) – 2:1 (1:1)

11 жовтня 2014 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 28 градусів. 100 глядачів. Арбітр: Назар Лівіцький (Тернопіль). Асистенти арбітра: Ярослав Сторожук (Львівська обл.) та Данило Кусень (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий). «Скала»: 77. Денис Шамарін, 3. Микола Тишкун, 4. Ярослав Миронюк, 23. Степан Кучмар, 22. Артур Льонгер (6. Василь Равлик, 36), 8. Микола Цвик (31. Роман Михайленко, 51), 7. Мар`ян Олексин (17. Владлен Лозовик, 55), 20. Павло Стегніцький, 10. Екрем Арапоглу, 11. Микита Фомін, 9. Андрій Корендович-к.

Тренер – Олександр Бойко.

Голи у «Скали»: Андрій Корендович (5, 58).

«Скала» підійшла до матчу в Моршині розділяючи перші дві сходинки у турнірній таблиці разом з «Карпатами», тому оступатися у грі проти одного з аутсайдерів, який у попередніх трьох турах провів лише один гол, не збиралася. І вже на 5-й хвилині господарі вийшли вперед. Після мякої подачі зі штрафного, найкращий бомбардир групи Андрій Корендович, головою, випередивши голкіпера, відкрив рахунок. Згодом той же Корендович двічі та Екрем Арапоглу мали чудові нагоди зробити рахунок розгромним. Однак відзначилися не вони, а гравець ужгородської команди Крістіан Пекар, який на 33-й хвилині неймовірним ударом метрів з тридцяти, не даючи м`ячеві опуститися на землю, увігнав круглого під поперечку, закинувши м`яча за комірець Денису Шамаріну. «Скала» не збиралася миритися з таким ходом подій, проте провела переможний гол вже після перерви. Знову злим генієм для «Говерли» став капітан «малиново-зелених» Андрій Корендович, який на 58-й хвилині виграв забіг у двох захисників майже з центра поля і без проблем переграв воротаря ужгородців Юрія Корнєєва. Це був дев`ятий гол найкращого бомбардира четвертої західної групи і 12-тий проведений «Скалою» у цьому чемпіонаті у п`яти зіграних турах. Так тримати, Андрію!