ДЮФЛ України: "Скала" у 9-му турі - 4 гри: +1 =0-3

02 листопада 13:16
Переглядів: 122
скала

У 9-му турі суперниками усіх чотирьох команд Академії футболу «Скала» були однолітки з львівської СДЮШОР «Карпати», які у попередньому турі синхронно здобули перемоги у всіх поєдинках.

Моршинська «Скала» U-16 та U-14  грали на виїзді, проти львівських «Карпат». Візит до міста Лева завершився двома «сухими» поразками.

У грі 16-річних команд вихованці тренера Миколи Василишина, маючи в активі сім перемог та лише одну поразку і друге місце у турнірній таблиці, випереджали свого найближчого переслідувача – львівські «Карпати» на шість очок. Після звітного матчу розров скоротився до трьох пунктів. Пропустивши у перші 15-ть хвилин поєдинку два м`ячі, матч так ізакінчився з рахунком – 2:0 на користь «Карпат».

Перед матчем наймолодших учасників чемпіонату ДЮФЛ команди посідали діаметрально протилежні місця у турнірній таблиці. Команда Олега Лозінського, досі маючи лише три очки, замикала таблицю, а «Карпати» перебували на вершині таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача СДЮСШОР Ужгород на 4 пункти. Не змінився розклад у календарі турнірних перегонів і після цієї гри. Господарі здобули сьому перемогу у сезоні і надалі залишаються на чолі турнірної таблиці. Програвши – 0:3, «Скала» продовжила сумну серію безвиграшних поєдинків, забивши в першому колі лише один гол, автором якого є Іван Калька у 1-му турі.

У цей же день на полі стадіону «Арена-Довге» команди Академії футболу «Скала»  U-17 та U-15  також провели свої поєдинки проти однолітків із «Карпат» (стадіон «Медик»» у Моршині, де зазвичай проводять свої домашні матчі команди АФ «Скала», активно готують до поєдинку юнацької Ліги УЄФА, у якому 5 листопада юніори донецького «Шахтаря» прийматимуть однолітків з білоруського БАТЕ).  І якщо в першій грі господарі здобули заслужену розгромну перемогу, то у другому поєдинку сильнішими виявилися гості.

Першими грали команди 1998 року народження.

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – «Карпати» (Львів) – 4:0 (2:0)

1 листопада 2014 р. 12 год. с. Довге. Стадіон НТБ ФК «Скала». Мінлива хмарність. 6 градусів. Арбітр: Степан Пелих (Львівська обл.). Асистенти арбітра: Василь Притула  (Львівська обл.) та Богдан Горошко (Львівська обл.) Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка  (Львівська обл.).

«Скала»: 1. Олег Білик (98. Роман Дутка, 78), 20. Олег Грицик, 6. Вадим Альохін, 3. Арсен Прокопович, 4. Святослав Мельник-к., 19. Ігор Гатала (5. Віктор Штеньович, 68),   10. Валерій Сад, 23. Віталій Андрущишин (17. Орест Шуліга, 45), 7. Віталій Кузів (12. Павло Шевчик, 72),   11. Владислав Неберикут (15. Тарас Мар`яш, 52), 8. Сергій Мельник.

Тренер – Віталій Авінов.

Голи:  Владислав Неберикут (30), Сергій Мельник (33, 75), Віталій Кузів (47).

У попередньому турі команда Віталія Авінова, поступившись найближчому переслідувачу – «BRW-ВІК» - 0:1, опустилася на п`яту позицію. Тому, щоб претендувати на одне з трьох призових місць, які дозволять вийти у фінальну частину змагань, треба було обовязково перемагати. І моршинцям це вдалося. На гру проти одноосібного лідера «Скала» вийшла максимально мобілізована і вмотивована. «Малиново-зелені» хотіли зробити подарунок президентові ФК «Скала» Миколі Кмітю, у якого напередодні народився онук. З перших хвилин було помітно, що господарі вийшли з переможним настроєм. І якщо перша половина першого тайму пройшла у рівній боротьбі і практично без моментів, то в подальшому «Скала» довела, що вона не лише господар поля, але й – становища на ньому.

Розгром «Карпат» розпочався на 30-й хвилині. Сергій Мельник виграв верхову дуель, мяч підхопив Ігор Гатала, який переадресував смугастого наліво на Владислава Неберикута, який в один дотик обвідним ударом спрямував круглого за комірець воротареві львівської команди.

Другого гола не довелося довго чекати. Вже через три хвилини рейд своїм правим флангом здійснив Віталій Кузів, який зробив простріл у центр штрафного майданчика на Сергія Мельника. Центрфорвард «Скали» корпусом відтер свого опікуна і несильно, але влучно пробив голкіпера, який вийшов із воріт.

Після перерви господарі провели ще два голи. І обидва – після стрімких контратак. На 47-й хвилині правий захисник «Скали» Олег Грицик, перехопивши смугастого, одразу відпасував по своєму флангу на вільного Сергія Мельника, який на швидкості промчав по краю і виклав м`яча під удар Віталію Кузіву, якому залишалося не схибити з кількох метрів.

Четвертий гол, як і три попередні, також не обійшовся без участі Сергія Мельника, який на фініші осінньої частини змагань, схоже, набрав відмінну форму. На 75-й хвилині «вісімка» моршинців, отримавши передачу від центрального захисника Арсена Прокоповича, який підключився до атаки, не довго думаючи, помітивши, що воротар знову дещо вийшов із воріт, красивим обвідним ударом встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:0! Впевнена і красива перемога «Скали» над лідером, яка не могла не подобатися молодому дідусеві Миколі Кмітю.

ПЕРЕМОГТИ СУСІДА ЗА ТУРНІРНОЮ ТАБЛИЦЕЮ НЕ ВДАЛОСЯ …