ДЮФЛ України: "Скала" в 11-му турі - 4 гри: +3 =0-1

20 квітня 20:24
Переглядів: 61
скала

Моршинська «Скала» U-16 та U-14  грали на виїзді, проти чернівецької «Буковини»

Візит до буковинського краю приніс дві перемоги з однаковим рахунком – 1:0, причому свої переможні голи юні моршинці провели в першій половині зустрічі. Так у грі 16-річних команд переможний гол провів центральний нападник Юрій Черепущак, а у грі наймолодших команд чемпіонату ДЮФЛ України гол на рахунку Павла Яворського.

Особливо приємною є перемога 14-річних вихованців тренера Анатолія Петрика, який лише цьогоріч очолив команду, замінивши на тренерській лаві Олега Лозінського. Адже це була перша перемога «Скали» U-14 у сезоні, після провальногої осінньої частини, за підсумками якої моршинці з одним забитим мячем замикали турнірну таблицю.

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-17 та U-15  провели свої поєдинки проти однолітків із Івано-Франківського «Прикарпаття». І якщо в першій грі 17-літніх команд  юні моршинці несподівано поступилися, то у матчі U-15  команда Олександра Бойка каменя на камені не залишила у протистоянні з аутсайдером.

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:2 (0:0)

18 квітня 2015 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Похмуро. Часом дощ з мокрим снігом. 10 градусів. Арбітр: Олександр Циганков  (Тернопіль). Асистенти арбітра: Василь Притула (Львівська обл.) та Володимир Болізюк (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Олег Білик, 3. Арсен Прокопович, 6. Вадим Альохін, 4. Святослав Мельник-к., 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 75), 17. Орест Шуліга, 19. Ігор Гатала, 18. Марк Багінський, 14. Юрій Головатюк (23. Віталій Андрущишин, 75), 8. Сергій Мельник, 11. Владислав Неберикут (15. Тарас Мар`яш, 51).

Тренер – Юрій Галій.

Перед першим офіційним поєдинком весняної частини змагань новий наставник «Скали» Юрій Галій, який замінив на цьому посту Віталія Авінова, зіткнувся зі значними кадровими проблемами. Через різні причини не змогли взяти участь одразу кілька провідних гравців, а Тарас Мар`яш, хоч і вийшов на заміну у другому таймі, був не в найкращій формі, адже останній тиждень не тренувався з командою…

Однак незважаючи на кадрові втрати всі ми очікували від «Скали» більш продуктивної гри, адже перед матчем команди розділяло дев`ять очок.

У першій половині зустрічі господарі створили чотири непогані моменти, однак відзначитися так і не вдалося. Перший момент організував на 11-й хвилині Сергій Мельник, який по центру виві на удар Ігоря Гаталу, той пробивав у правий нижній кут, однак блискуче зіграв воротар «Прикарпаття», парирувавши цей удар на кутовий. Ще через три хвилини після подачі з кутового головою у ближній кут пробивав Юрій Головатюк, однак і цього разу гостей вятував голкіпер. На 23-й хвилині новачок «Скали» Марк Багінський (до цього він виступав у чемпіонаті ДЮФЛ за донецький «Металург», луганську ДЮФШ ФК «Зоря», житомирське «Полісся-2») виводив на удар капітана Святослава Мельника, який з вигідної позиції пробив сильно, проте невлучно. На останніх хвилинах першого тайму після гострого прострілу того ж Святослава Мельника, якихось півкроку не вистачило іншому Мельнику – Сергію , щоб переправити круглого у ворота «Прикарпаття».

Другий тайм також проходив за територіальної  та ігрової переваги господарів. Проте дві грубі помилки призвели до взяття воріт моршинської команди. Спочатку, на 50-й хвилині по-піжонськи пятою вирішив зіграти центральний захисник Арсен Прокопович. Круглого підхопив Андрій Мірошников і «парашутом» запустив круглого над Олегом Біликом.

А на 61-й хвилині гості після подачі з кутового відзначилися вдруге, причому гравець «Прикарпаття» пробивав головою без опору, адже про нього просто забули гравці команди-господаря поля.

Отак, практично не загрожуючи воротам «Скали» прикарпатці витиснули максимум, а гравці «Скали» самі зіпсули дебют своєму новому наставнику.

ЧЕРГОВИЙ БЕНЕФІС АНДРІЯ КОРЕНДОВИЧА…

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 4:0 (2:0)

«Скала»: 1. Юліан Митник (77. Денис Шамарін, 64), 3. Микола Тишкун, 4. Ярослав Миронюк, 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 8. Микола Цвик (7. Мар`ян Олексин, 41), 20. Павло Стегніцький, 17. Владлен Лозовик (6. Василь Равлик, 52), 11. Микита Фомін, 31. Роман Михайленко (22. Артур Льонгер, 52), 9. Андрій Корендович-к.

Тренер – Олександр Бойко.

Голи: Андрій Корендович (16, 29, 47), Микита Фомін (63).

У матчі першого кола моршинці на виїзді переграли суперника – 3:1. Тоді двічі відзначився нападник «Скали» Андрій Корендович та один гол був на рахунку Микити Фоміна. Цього разу знову сильнішою була команда Академії футболу «Скала», а творцями перемоги були ті ж Корендович та Фомін, причому найкращий бомбардир групи відзначився «хет-триком», збільшивши свій гольовий доробок до 12 м`ячів.

Про звітний матч можна сказати що це була гра в одні ворота, адже аутсайдер нічого не зміг протиставити «Скалі», яка наразі посідає четверту сходинку, однак не втрачає надії у підсумку посісти більш високе місце, яке дасть можливість на другому етапі зіграти у фінальній частині.