ДЮФЛ України: "Скала" в 12-му турі - 4 гри: +1 = 2 -1

27 квітня 17:00
Переглядів: 160
скала

У суботу, 23 квітня, усі чотири команди моршинської Академії футболу «Скала» провели свої поєдинки 12 туру  в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України сезону 2013/2014 років.

Моршинська «Скала» U-17 та U-15  грали на виїзді. Візит до Буковини приніс дві нічиї та обмаль забитих м`ячів.

Вихованці тренера Василя Меллеша після вольової перемоги вдома - 2:1 у попередньому турі над «Прикарпаттям», цього разу задовільнилися нічиєю, хоча й були близькими до здобуття чергових трьох очок. Рахунок у першому таймі відкрив Роман Кінделевич, добивши смугастого після неузгоджених дій захисника та воротаря «Буковини». Однак втримати мінімальну перевагу моршинській команді не вдалося. У другій сорокахвилинці оборонець «Скали» не дограв епізод до кінця, чим і скористався нападник чернівчан.

Команда U-15 Олександра Бойка після розгромної поразки від прикарпатців (0:3) опинилася на 5 місці турнірної таблиці. Безумовно, вихованці Академії футболу «Скала» розраховували на поповнення очкового багажу у поєдинку з «Буковиною», адже команда з Чернівців, посідала передостаннє місце в турнірній таблиці, маючи лише 7 очок. Однак втілити свою велику ігрову перевагу в забиті голи, юні моршинці так і не зуміли. У підсумку «суха» нічия – 0:0.

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-14  провели свої поєдинки проти однолітків із луцької «Волині». Обидві команди господарів давненько не грали домашні матчі чемпіонату ДЮФЛ України на власному полі, адже згідно з календарем змагань, востаннє вони проводили свої поєдинки у Моршині ще 26 жовтня 2013 року проти «BRW-BIK» (Володимир-Волинський).

Першими у Моршині грали команди 1998 року народження.        .

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «Волинь» (Луцьк) – 3:1 (3:0)

23 квітня 2014 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Арбітр: Михайло Райда (Закарпатська обл.). Асистенти арбітра: Олег Стронціцький (Львів) та Ярослав Леськів (Львівська обл.). Делегат ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Олег Білик, 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 80+1), 2. Арсен Прокопович, 6. Вадим Альохін, 16. Роман Кузів (18. Максим Яценко, 80), 17. Орест Шуліга, 4. Святослав Мельник-к. (23. Віталій Андрущишин, 70),  8. Сергій Мельник, 11. Владислав Неберикут (7. Віталій Кузів, 41 хв.), 9. Віктор Штеньович (5. Юрій Головатюк, 61), 15. Тарас Мар`яш.

Тренер – Віталій Авінов

Голи: Тарас Мар`яш (1), Святослав Мельник (28), Сергій Мельник (40) – Роман Хрущ (54).

У попередньому турі команда 16-річних академіків перегравши в гостях «Буковину», завдяки єдиному голу капітана команди Святослава Мельника, повернула собі третій рядок турнірної таблиці. Не мала наміру команда Віталія Авінова втрачати очки й у звітному поєдинку проти «Волині», яка посідала передостанній дев`ятий рядок у турнірній таблиці, маючи в активі лише 8 очок.

Вже чи не перша атака господарів завершилася голом. Після атаки лівим флангом, яку розпочав Сергій Мельник, зусилля партнерів увінчав у забитий гол Тарас Мар`яш, який після того, як шкіряний влучив у стійку, був першим на добиванні.

Ще через три хвилини той же Мар`яш міг стати автором дубля, після того, як виходив віч-на-віч з воротарем «Волині», однак завершальний удар нападнику не вдався.

На 13-й хвилині після подачі з кутового Орестом Шулігою, якихось сантиметрів забракло Віктору Штеньовичу, який головою, опинившись без опіки, пробив над поперечиною.

На 17-й хвилині Штеньович знову мав супернагоду подвоїти рахунок, після того як вийшов на побачення з голкіпером лучан, однак переграти Віталія Глушка не зумів.

А от на 28-й хвилині воротар «хрестоносців» був безсилим після удару зі штрафного у виконанні капітана «Скали» Святослава Мельника. Смугастий влучного навісного удару залетів «за комірець» голкіперу.

Не залишив поле без голу й інший Мельник – Сергій. Безперечно найкращий гравець матчу, після індивідуальних дій, елегантно обігравши двох оборонців й влучно низом пробивши Віталія Глушка, зробив рахунок – 3:0. Сталося це на останніх секундах першого тайму.

Після перерви «Скала» й надалі перегравала своїх візаві за всіма ознаками. На 44-й хвилині після подачі з лівого флангу Штеньовича, зобовязаний був забивати Віталій Кузів. Однак його удар в один дотик після подачі прийняла на себе поперечка.

І все ж на один гол престижу «Волинь» награла. Сталося це на 54-й хвилині після прострілу з правого флангу, де найспритнішим виявився Роман Хрущ, якому треба було лише підставити ногу. Зауважимо, що не найкращим чином при цьому зіграли Олег Білик та Олег Грицик.

Після цієї впевненої перемоги «Скала» U-16 й надалі продовжує боротьбу за лідерство у групі разом з львівськими «Карпатами» та «BRW-BIK» зВолодимира-Волинського.

НЕ ЗАБИВАЄШ ТИ – ЗАБИВАЮТЬ ТОБІ…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «Волинь» (Луцьк) – 0:2 (0:2)

«Скала»: 77. Денис Шамарін, 5. Валентин Білінський, 7. Мар`ян Олексин (2. Владислав Диндин, 49), 23. Степан Кучмар, 3. Ярослав Миронюк, 10. Екрем Арапоглу, 99. Василь Равлик, 8. Микола Цвик, 9. Андрій Корендович (17. Остап Марченко, 53 хв.), 14. Едуард Волков (4. Микола Тишкун, 31), 11. Микита Фомін (13. Назар Партута, 22; 12. Артур Льонгер, 70+1).

Тренер – Олег Лозінський.

Голи: Дмитро Харчук (25), Олександр Комановський (29).

Команда Олега Лозінського в останніх п`яти поєдинках перемогла лише одного разу, перегравши в 10-му турі на виїзді – хмельницьке «Поділля» - 1:0, що відкинуло команду на третій рядок турнірної таблиці. Звісно у матчі проти відвертого аутсайдера («Волинь» у попередніх 11-ти турах здобула лише 5 очок) «Скала» прагнула лише перемоги.

З перших хвилин 14-річні «академіки» кинулися на ворота гостей. І вже на 5-й хвилині рахунок міг бути 3:0 на користь «Скали». У цей час двічі міг забивати Микита Фомін. Спочатку правий нападник моршинської команди після прострілу з лівого флангу поцілив у поперечину, а на 3-й хвилині, після рейду правим флангом Андрія Корендовича, не встиг підствити ногу, хоча до воріт було не більше двох метрів. У ще одному епізоді лучан врятував воротар. У ці хвилини здавалося, що розгрому гостям не уникнути. Однак час йшов, а гола все не було.

А на 16-й хвилині продзвенів перший дзвіночок біля воріт Дениса Шамаріна, коли оборонці прогавили «одинадцятку» «Волині», який вийшов на побачення з воротарем, однак пробив неточно.

А от на 25-й хвилині чергова помилка захисників «Скали», які залишили наодинці в штрафному майданчику Дмитра Харчука, призвела до першого взяття воріт.

Після забитого голу «хрестоносці» заграли ще активніше. І через чотири хвилини, перед самим свистком на перерву, подвоїли рахунок. Після подачі з лівого флангу високий на зріст Олександр Комановський головою зробив рахунок – 0:2.

Після перерви господарі так і незуміли знайти свою гру і заслужено програли.