ДЮФЛ України: "Скала" в 12-му турі - 4 гри: +3 =1-0

26 квітня 23:09
Переглядів: 153
скала

Моршинська «Скала» U-17 та U-15  грали на виїзді, проти чернівецької «Буковини».

Після несподіваної поразки в попередньомк турі проти «Прикарпаття», команда 17-річних вихованців Академії футболу «Скала» цього разу задовільнилася нічиєю з одним із аутсайдерів, причому по ходу гри «Скала» поступалася – 0:1. Однак у другому таймі дальній удар Ореста Шуліга приніс команді Юрія Галія очко. Могло бути й більше, однак своїм шансом не скористався Тарас Мар`яш.

А от команда Олександра Бойка здобула другу поспіль перемогу в цьому році. Єдиний гол у ворота буковинців у другому таймі провів Павло Стегніцький. Таким чином, «Скала» U-15 впритул наблизилася до трійки лідерів. Тут вся боротьба ще попереду.

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-14  провели свої поєдинки проти однолітків із тернопільської ДЮСШ. І в обидвох матчах здобули розгромні перемоги, сумарно провівши 12 голів і пропустивши, натомість, лише один.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – ДЮСШ (Тернопіль) – 9:1 (3:1)

25 квітня 2015 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 17 градусів. Арбітр: Михайло Райда  (Закарпатська обл.). Асистенти арбітра: Василь Файда та Юрій Малаха  (обидва – (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Назарій Жиляк (77. Віталій Мудрак, 58), 22. Віталій Загієв (21. Віталій Мосевич, 48), 2. Богдан Векляк-к., 4. Ярослав Альохін, 9. Артем Челядін, 3. Ігор Королевич (23. Олег Дзюма, 51), 18. Олег Луців, 15. Руслан Харук, 11. Євген Ємаєв (8. Ярослав Дяків, 31), 19. Василь Герег, 20. Юрій Черепущак.

Тренер – Микола Василишин.

Голи: Юрій Черепущак (7, 13, 59, 71), Василь Герег (40+1, 52), Назарій Жиляк (45), Віктор Сайчук (55-автогол), Артем Челядін (80+1) – Арсен Мельничук (39).

Перед грою команди розділяло 19 очок. «Скала» з 24 очками посідала третю сходинку в турнірних перегонах, а гості з Тернополя, маючи 5 пунктів, знаходилися на дні турнірної таблиці. Тому, звісно, мало хто очікував, що ДЮСШ зуміє нав`язати гідний опір команді Миколи Василишина.

Погром тернополянам розпочав центральний нападник «Скали» Юрій Черепущак, який на 7-й хвилині замкнув простріл з правого флангу Василя Герега, який заміняв у стартовому складі на місці правого нападника дискваліфікованого Олега Козака. До речі, саме ці два гравці й стануть у підсумку головними винуватцями розгромної поразки ДЮСШ, адже на двох забють у ворота суперника шість голів.

Другого взяття воріт не довелося довго чекати. Вже на 13-й хвилині після навісу з лівого флангу Черепущак, зігравши на випередження, головою подвоїв рахунок.

На 39-й хвилині гості провели єдину більш-менш загрозливу атаку у першій половині зустрічі, яка закінчилася взяттям воріт господарів. Спершу удар з правого флангу воротар «Скали» парирував, однак першим на добиванні був Арсен Мельничук, якого відверто проспали захисники. Здавалося, що команди з таким рахунком й підуть у роздягальню, однак глядачі стадіону «Медик» вимагали чергового голу у ворота ДЮСШ. Адже арбітр компенсував до першої 40-хвилинки три хвилини. «Прохання» трибун реалізував Василь Герег, який втік від візаві з центра поля, після діагональної передачі, і встиг проштовхнути круглого пов воротаря.

А після перерви у ворота тернополян влетіло ще шість «сухих» голів. Причому мячі були на всі смаки, включаючи й пенальті, який реалізував… воротар «Скали» Назарій Жиляк, який цього дня святкував свої уродини, з чим ми всі його і вітаємо. Був також і автогол, коли капітан ДЮСШ не порозумівшись зі своїм глкіпером необачно спрямував круглого у власні ворота.

У підсумку – 9:1 і «Скала» з хорошим настроєм готуватиметься до подальших ігор чемпіонату ДЮФЛ України.

Після матчу стало відомо, що найближчі переслідувачі «Скали» у турнірній таблиці – львівські «Карпати» вдома розійшлися миром з ужгородською «Говерлою». І,  таким чином, наразі «Скала» закріпилася на другій сходинці, випереджаючи львівську команду на два очки. А лідером групи є інша команда з міста Лева – «УФК-Карпати».

Тепер, напевно, у Миколи Василишина буде непросте рішення, кого ж поставити в основу в наступних поєдинках: Козака чи Герега. Однак це, звичайно, приємні клопоти, добре що є з кого вибирати. Та й часу реалізувати себе буде в обидвох достатньо…

ДРУГА ПОСПІЛЬ ПЕРЕМОГА КОМАНДИ АНАТОЛІЯ ПЕТРИКА…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – ДЮСШ (Тернопіль) – 3:0 (3:0)

25 квітня 2015 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 17 градусів. Арбітр: Михайло Райда  (Закарпатська обл.). Асистенти арбітра: Василь Файда та Юрій Малаха  (обидва – (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Руслан Щербан-к. (55. Назар Галик, 54), 5. Владислав Диндин, 23. Назар Цвик, 4. Владислав Феліпович, 3. Ілля Теліховський (7. Степан Кордюк, 31), 8. Остап Брода (19. Андрій Сметанка, 41),  10. Олег Гавронський, 13. Назар Партута (11. Адріан Скляр, 31), 99. Іван Калька (15. Руслан Скурчанський, 48),  9. Патрік Лесишин, 16. Остап Марченко (20. Павло Яворський, 18; 6. Володимир Давидов, 52).

Тренер – Анатолій Петрик.

Голи: Іван Калька (6, 26), Павло Яворський (23).

Перед грою суперники посідали діаметрально протилежні місця в турнірній таблиці. «Скала», яка в минулому турі здобула першу перемогу в сезоні, й надалі замикала турнірну таблицю, а ДЮСШ з Тернополя йшов – четверим.

У матчі першого кола юні моршинці на виїзді розійшлися «сухою» нічиєю з тернополянами. Цього разу сильнішою була команда Академії футболу «Скала».

Перше домашнє побачення з новою старою командою U-14 Академії футболу «Скала» залишило дуже приємне враження. Команда Анатолія Петрика, який, нагадаємо, лише з січня очолив команду, у порівнянні з осінньою частиною значно додала і демонструє цікавий, продуктивний футбол, помножений на  велику самовіддачу. Звідси, й позитивні результати.

Як і команді U -16, моршинцям вдалося провести швидкий гол. На 6-й хвилині, після довгої діагональної передачі, Іван Калька на швидкості відірвався від свого переслідувача і пробив у ближній кут – 1:0.

На 18-й хвилині Анатолій Петрик змушений був провести першу заміну, адже після зіткнення з суперником травмувався центральний нападник Остап Марченко, якого замінив Павло Яворський. І саме йому вдалося подвоїти перевагу «Скали». Причому зробив це гравець моршинської команди з другої спроби. Спочатку, на 22-й хвилині після подачі з кутового у виконанні Патріка Лесишина, Яворський головою пробивав у правий кут, однак воротаря підстрахував захисник, який ліквідував загрозу. А вже через хвилину ніщо не завадило Павлу замкнути простріл з лівого флангу активного лівого вінгера Івана Кальки.

Третій гол відбувся на 26-й хвилині. Партнери вивели на побачення з голкіпером Патріка Лесишина, який проте дещо забарився і захисник встиг вибити круглого з-під ніг нашого нападника, однак першим на мячі був Калька, який з допомогою рикошету провів третій гол у цій зустрічі.

Після перерви голів більше не було, проте повноправними господарями на футбольному полі й надалі були юні моршинці, які впевнено довели гру на свою користь.