ДЮФЛ України: "Скала" в 13-му турі - 4 гри: +1 =0-3

Переглядів: 40
Скала

У суботу, 3 травня, усі чотири команди моршинської Академії футболу «Скала» провели свої поєдинки 13 туру в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України сезону 2013/2014 років.

Моршинська «Скала» U-16 та U-14  грали на виїзді проти львівського УФК. Візит до міста Лева приніс по одній перемозі та поразці.

У попередніх двох турах команда 16-річних академіків, перегравши в гостях «Буковину» (1:0) та здобувши прогнозовані три очки в Моршині проти «Волині» (3:1), закріпила за собою третій рядок турнірної таблиці. Не мала наміру команда Віталія Авінова втрачати очки й у звітному поєдинку проти УФК який, маючи на три очки менше, дихав у спину. Тут все вирішив єдиний гол центрального нападника «Скали» Віктора Штеньовича у другому таймі.

А от команда U-14 Олега Лозінського й надалі втрачає очки. Перед звітним туром моршинська команда була третьої, поступаючись львів`янам, які йшли другими, 6-ма очками. Однак, цього разу боротьби не вийшло, УФК, провівши ще в першому таймі три голи, забезпечив собі комфортну перемогу – 3:0. «Скала» ж в останніх семи поєдинках перемогла лише одного разу, перегравши в 10-му турі ще торік на виїзді – хмельницьке «Поділля» - 1:0.

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-17 та U-15  провели свої поєдинки проти однолітків із луцької «Волині». В обидвох матчах моршинці ведучи в рахунку, у підсумку поступилися.

Першими у Моршині грали команди 1997 року народження.        .

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – «Волинь» (Луцьк) – 2:3 (2:1)

3 травня 2014 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Арбітр: Іван Салаш (Калуш).  Асистенти арбітра: Богдан Горошко та Ярослав Сторожук (обидва – Львівська обл.). Делегат ФФУ: Анатолій Філевич (Львів).

«Скала»: 1. Роман Герич, 5. Назар Стасишин, 2. Ігор Кохман, 4. Віталій Заторський-к, 12. Роман Троцко, 23. Дмитро Баранов, 10. Євген Заїченко, 16. Станіслав Михалюк 20. Михайло Шараварський (17. Остап Павелко, 60), 7. Микита Корчемкін, Роман Павелчак.

Тренер – Василь Меллеш.

Голи: Микита Корчемкін (13), Євген Заїченко (37) – Олексій Зінкевич (38), Роман Прошак (56), Артем Дудік (62).

Перед звітним матчем суперників розділяло лише одне очко. «Скала», маючи 20 пунктів, йшла четвертою, відстаючи від BRW-ВІКу на три очки. «Волинь» була п`ятою. Зустріч сусідів за турнірною таблицею пройшла у рівній боротьбі. На початку зустрічі активнішими були господарі поля. Вже на третій хвилині свій фірмовий рейдо правим флангом здійснив Назар Стасишин, який зробив гостру прострільну передачу у центр штрафного майданчика. Микита Корчемкін, скажемо відверто, пробачив гостей у цьому епізоді. Однак він же на 13-й хвилині, майстерно виконавши штрафний удар, покарав «Волинь» за порушення правил. Цей рахунок протримався до 37-мої хвилини. Саме тоді лучани порушили правила на Дмитрові Баранову, за що гравець «хрестоносців» справедливо отримав гірчичник. «Скала» за грубу гру покарала гостей другим голом. Після навісу зі штрафного найспритнішим у штрафному майданчику «Волині» опинився Євген Заїченко, який розстріляв ворота Андрія Марчука.

Однак не встиг до кінця диктор на стадіоні оголосити автора другого голу, як лучани провели один гол у відповідь. Після обрізки на правому фланзі, гості провели швидку атаку, яка завершилася пасом на абсолютно вільного Олексія Зінкевича, якому залишалося лише не схибити метрів з восьми.

Перші хвилини другого тайму «Скала» знову почала жвавіше, налагодився контроль над м`ячем, чого практично не було у першому таймі. Однак чергова груба помилка захисників моршинської команди на 56-й хвилині, як показали наступні події, розбалансувала командну гру команди Василя Меллеша. А гості навпаки, відчули впевненість і ще через п`ять хвилин провели й переможний гол.

ДВА ГОЛИ ПРОТЯГОМ ОДНІЄЇ ХВИЛИНИ ПРИНЕСЛИ ПЕРЕМОГУ …

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – «Волинь» (Луцьк) – 0:2 (0:2)

«Скала»: 77. Віталій Мудрак, 3. Віталій Мосевич, 4. Ярослав Альохін, 23. Олег Дзюма, 7. Олег Луців, 10. Ігор Королевич (8. Ярослав Дяків, 36), 9. Артем Челядін-к., 15. Руслан Харук (6. Богдан Шайхутдінов, 63), 21. Ілля Кузьменко (19. Василь Герег, 69), 20. Юрій Черепущак, 22. Віталій Загієв (11. Євген Ємаєв, 48).

Тренер – Олександр Бойко.

Голи: Ілля Кузьменко (44) – Владислав Мельничук (52), Владислав Мартинюк (53).

Команда U-15 Олександра Бойка після розгромної поразки – 0:3 від «Прикарпаття» та сухої нічиєї в Чернівцях, опинилася на шостому місці. Лучани, маючи як і «Скала» 20 очок, були на рядок вище. Матч сусідів за турнірною таблицею відбувався за схожим сценарієм, як і поєдинок 17-річних команд. Вирішальним у цьому двобої став другий тайм.

Знову першими у цій грі відзначилися господарі. На 44-й хвилині Ылля Кузьменко, знаходячись у центрі штрафного майданчика, майстерно пробив над воротарем лучан. Однак гості зуміли не лише відігратися, але й провести переможний гол. Фатальною для господарів стала 52-га хвилина, коли «хрестоносці» двічі вразили ворота Віталія Мудрака.  Спочатку після навісу зі штрафного головою відзначився Владислав Мельничук. А не встигла секундна стрілка годинника зробити повний оберт, як смугастий вдруге опинився у воротах моршинської команди.

Отак у двох домашніх матчах цього ігрового дня вихованці Академії футболу «Скала» у рівній грі, ведучи в рахунках, терплять фіаско. Є над чим працювати всьому колективу цих команд.