ДЮФЛ України: "Скала" в 14-му турі - 4 гри: +2 =2-0

10 травня 09:41
Переглядів: 60
скала

У чотирнадцятому турі усі чотири команди Академії футболу «Скала» продовжили безпрограшну серію, яка складається з трьох останніх турів.

А взагалі навесні з 16-ти проведених поєдинків, моршинці перемогли у 10 матчах, 5 поєдинків завершили внічию і лише в одному поступилися.

Моршинська «Скала» U-17 та U-15  грали в Ужгороді проти місцевої «Говерли».

У матчі 17-річних команд «Скала» здобула першу весняну перемогу, перервавши безвиграшну серію, яка складалася з чотирьох матчів. Героєм звітного матчу став іменинник – Сергій Мельник, який у день матчу святкував своє 17-ліття. Обидва свої голи нападник моршинців провів у другій половині зустрічі. Більше голів у цьому матчі не було. Чудовий подарунок до свого дня народження! Цікаво, що в попередній переможній грі «Скали» U-17, яка була зафіксовано 1 листопада минулого року у грі проти львівських «Карпат», Сергій Мельник також провів два голи.

В іншій грі 15-річних команд арбітр зафіксував «суху» нічию. «Скала» могла вирвати перемогу на останніх хвилинах, коли партнери вивели практично віч-на-віч з воротарем Андрія Корендовича, проте його удар з гострого кута кіпер господарів парирував, а повторний удар Валентина Білінського виявився неточним…

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-14  провели свої поєдинки проти однолітків із івано-франківського «Прикарпаття». І якщо у першій грі гості зачепилися за очко, відстоявши свої ворота, то у грі 14-річних команд команда з Моршина здобула чергову впевнену розгромну перемогу.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:0

9 травня 2015 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 16 градусів. Арбітр: Роман Новосад (Рівне) Асистенти арбітра: Василь Притула та Анастасія Янтуріна (обидва - Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Назарій Жиляк, 21. Віталій Мосевич (22. Віталій Загієв, 41), 3. Ігор Королевич, 4. Ярослав Альохін, 8. Ярослав Дяків, 9. Артем Челядін, 18. Олег Луців, 15. Руслан Харук (23. Олег Дзюма, 41),  11. Євген Ємаєв (7. Олег Козак, 47), 19. Василь Герег, 20. Юрій Черепущак.

Тренер – Микола Василишин.

Звітний матч команда Миколи Василишина провела не найкращим чином. Після трьох поспіль перемог із загальною різницею забитих і пропущених мячів – 15:2, 16-річна «Скала» несподівано спіткнулася на «Прикарпатті», яке зірок з неба не хапає і посідає сьомий рядок турнірної таблиці. Склалося враження, команда вийшла на гру начебто уже з трьома гарантованими очками. Тай почали моршинці добре уже протягом перших трьох хвилин вони створили два чудових моменти. Спочатку Ігор Королевич, який за відсутності дискваліфікованого капітана команди Богдана Векляка у першому таймі грав на позиції центрального захисника, вивів на побачення з голкіпером Руслана Харука, однак на цю передачу чомусь першим відгукнувся Юрій Черепущак, який перебував в офсайді. А вже в наступній атаці Ярослав Дяків, перебуваючи у штрафному майданчику несподівано загальмував і захисник встиг ліквідувати загрозу.

Та й після перерви господарі мали дві чудові нагоди відкрити рахунок. Так, на 67-й хвилині, вийшовши сам-на-сам з воротарем очну дуель програв Василь Герег, а на передостанній хвилині, після грубої помилки голкіпера «Прикарпаття» не використав свій шанс Ігор Королевич, який влучив у стійку.

Були свої моменти й у гостей. Так, на 73-й хвилині під час однієї з контратак і при грубій помилці Олега Дзюби, який не влучив по м`ячу, на побачення з воротарем «Скали» вискочив Богдан Проць, проте переграти Назарія Жиляка йому не вдалося.

ПЕРЕМОЖНА ХОДА КОМАНДИ АНАТОЛІЯ ПЕТРИКА ТРИВАЄ …

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 6:0 (2:0)

9 травня 2015 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 16 градусів. Арбітр: Роман Новосад (Рівне). Асистенти арбітра: Василь Притула та Анастасія Янтуріна (обидва - Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Руслан Щербан-к. (55. Назар Галик, 46), 5. Владислав Диндин (11. Адріан Скляр, 41), 23. Назар Цвик, 4. Владислав Феліпович, 3. Ілля Теліховський, 8. Остап Брода (7. Степан Кордюк, 41), 10. Олег Гавронський (17. Олег Полагнюк, 46), 99. Іван Калька (12. Ростислав Ватилик, 46),  9. Патрік Лесишин, 16. Остап Марченко (13. Назар Партута, 31), 20. Павло Яворський (6. Володимир Давидов, 46).

Тренер – Анатолій Петрик.

Голи: Владислав Феліпович (7), Назар Цвик (12, 58), Патрік Лесишин (33, 44), Іван Калька (40).

У матчі наймолодших команд чемпіонату ДЮФЛ України продовжує дивувати команда Анатолія Петрика, яка здобуває чергову впевнену перемогу. Причому тішить, насамперед,  якість гри моршинської команди. Незважаючи на юний вік, хлопці «Скали» показують дуже симпатичний, яб навіть сказав, не за роками зрілий футбол. Звідси й результат.

Цього разу у ворота суперника влетіло шість сухих голів. Розпочав розгром Владислав Феліпович, який реалізував пенальті після того, як захисник завалив на газон лівого вінгера «Скали» Івана Кальку. Зазначимо, що саме Феліпович довгою передачею знайшов Кальку, а потім вже було пенальті.

До перерви глядачі побачили ще один забитий мяч, коли після навісу з лівого флангу свій перший гол у цьому матчі головою провів центральний захисник Назар Цвик.

Ледь розпочався другий тайм, як господарі довели рахунок до розгромного. Вихід сам-на-сам з воротарем чітко реалізував Патрік Лесишин.

Після третього пропущеного голу гості мали найкращий момент, щоб провести гол престижу, однак простріл з правого флангу дивом не замкнув Іван Бойчук який буквально з двох метрів не поцілив у ворота.

Не забиває ти – забивають тобі. Так сталося й цього разу. На 40-й хвилині Іван Калька провів найкрасивіший гол у зустрічі. Після передачі з правого флангу гравець «Скали» помітив, що воротар вийшов з воріт, і мяко головою парашутом надіслав смугастого над голкіпером. Чудовий гол!

П`ятий гол вийшов роботящим. На 44-й хвилині Патрік Лесишин, який після заміни Остапа Марченка грав на позиції центрфорварда, буквально вигриз круглого удвох оборонців і спрямував мяча повз голкіпера. Ось що означає грати до кінця…

А остаточну крапку у цьому феєричному матчі поставив Назар Цвик, який був першим на добиванні після удару зі штрафного метрів з 25-28-ми у виконанні Патріка Лесишина.

Незважаючи на негативний рахунок, гості часами також показували досить пристойну гру, однак зупинити «Скалу» їм було не під силу. Так тримати, хлопці!