ДЮФЛ України: "Скала" в 15-му туріІ - 4 гри: +1 =0 -3

18 травня 17:44
Переглядів: 63
скала

17 травня відбувся черговий, 15-й тур, чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України сезону 2013/2014 років серед команд вищої ліги у четвертій зоні.

Усі чотири команди Академії футболу «Скала» зустрічалися з однолітками з ФК «Львів».

Моршинська «Скала» U-16 та U-14  грали на виїзді.

Візит до міста Лева завершився з однією перемогою та поразкою.

Вихованці тренера Віталія Авінова, які навесні виступають дуже вдало, здобувши в чотирьох турах максимум очок, цього разу поступилися – 0:1, пропустивши єдиний мяч у другій половині зустрічі.

Команда U-14 Олега Лозінського, яка в минулому турі перервала кількаматчеву смугу невдач, порадувала й цього разу, перегравши своїх візаві – 3:1. Ще до перерви рахунок відкрив Екрем Арапоглу. У другій 30-ти хвилинці рахунок подвоїв Едуард Волков. Після чого, господарям вдалося один м`яч відіграти. І все ж останнє слово було за вихованцями моршинської Академії футболу «Скала». Останню крапку у матчі поставив гравець, що вийшов на заміну, Микола Тишкун.

Тепер ми чекаємо від команди Олега Лозінського такого ж продовження у заключних трьох поєдинках аби пробитися до фінальної частини змагань.

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-17 та U-15  провели свої поєдинки проти однолітків із ФК «Львів». В обидвох матчах зафіксовано сенсаційні перемоги гостей.

Першими у Моршині грали команди 1997 року народження.        .

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – ФК «Львів» (Львів) – 1:2 (0:1)

17 травня2014 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Арбітр: Андрій Тучкевич (Луцьк). Асистенти арбітра: Василь Притула та Олег Притула (обидва – Львівська обл.). Делегат ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Роман Герич (55. Ігор Фіяло, 41), 5. Назар Стасишин, 2. Ігор Кохман (22. Юрій Лудин, 61), 4. Віталій Заторський-к, 17. Остап Павелко, 23. Дмитро Баранов, 10. Євген Заїченко, 16. Станіслав Михалюк (8. Роман Павелчак, 41), 20. Михайло Шараварський (19. Іван-Олег Пігур, 41), 14. Роман Кынделевич, 7. Микита Корчемкін (6. Мар`ян Луців, 61).

Тренер – Василь Меллеш.

Голи: Юрій Лудин (67) – Іван Губаль (11), Ростислав Максаков (47).

У попередніх трьох турах команда 17-річних моршинських академіків здобула лише одне очко. Тому, звісно, команда Василя Меллеша прагнула здобути очки у звітному поєдинку проти одного з аутсайдерів – ФК «Львів», яке йшов на передостанньому дев`ятому місці, маючи лише 10 очок.

Вже перші хвилини поєдинку навіювали на думку, що гостям тут нічого не світить. У дебюті господарі створили стільки моментів, що їх з лишком би вистачило на кіль зустрічей. Чого вартий лише чистий вихід віч-на-віч з воротарем Заїченка…

А далі був гол, проте у ворота господарів. Гості заробили кутовий на правому фланзі. Пішла подача на дальній кут штрафного майданчика, де вільний від опіки Іван Губаль шаленим ударом увігнав шкіряного у лівий верхній кут.

Цей гол не вплинув на подальші події на полі. «Скала» й надалі грала практично лише на половині поля ФК «Львів». Однак час йшов, а голів все не було.

На 47-й хвилині фатальної помилки припустився центральний оборонець Ігор Кохман, який програв і позицію і боротьбу супернику, після чого рахунок став – 0:2.

Ще через десять хвилин той же Кохман вдруге ледь не призвів до голу у власні ворота. Не встигаючи за нападником львів`ян, захисник «Скали» наступив на пяту свому візаві і арбітр призначив пенальті. Моршинців врятував Ігор Фіяло, який відбив удар з 11-метрової позначки.

«Скала» підбадьорена діями свого голкіпера з новими силами пішла вперед. І не випадково на 67-й хвилині один гол відіграла. Баранов, кращий у складі «Скали» у цій зустрічі вивів на удар Юрія Лудина, який зробив рахунок 1:2. Однак врятувати гру господарям так і не вдалося.

ПЕРША ВЕСНЯНА ПЕРЕМОГА ВІДКЛАДАЄТЬСЯ Й НАДАЛІ …

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – ФК «Львів» (Львів) – 1:3 (1:1)

«Скала»: 1. Роман Дутка, 3. Віталій Мосевич, 4. Ярослав Альохін, 2. Богдан Векляк, 22. Віталій Загієв, 10. Ігор Королевич-к., 9. Артем Челядін (8. Ярослав Дяків, 36), 15. Руслан Харук, 6. Богдан Шайхутдінов, 21. Ілля Кузьменко, 11. Євген Ємаєв (7. Олег Луців, 42).

Тренер – Олександр Бойко.

Голи: Євген Ємаєв (26) – Руслан Закорчемний (23), Юрій Нуцковський (44), Назар Грицак (51).

Ще гірша статистика була у команди Олександра Бойка, адже 15-річні академіки у весняній частині ще не перемагали, в чотирьох останніх турах набравши лише одне очко, що відкинуло команду у нижню частину турнірної таблиці. ФК «Львів» знаходився нижче на дві позиції, на восьмому місці. А у поєдинку першого кола суперники зіграли бойову нічию – 2:2.

Однак, як показала сама гра, то був не день «Скали». Грубі помилки в захисних діях не дозволили досягнути позитивного результату.

Все почалося з грубої помилки Ярослава Альохіна, який на 23-й хвилині не влучив по м`ячу і Руслан Закорчемний без перешкод відкрив рахунок. Однак вже через три хвилини господарі вирівняли становище. Євген Ємаєв, отримавши на своєму лівому фланзі передачу, змістився у центр і потужно вистрелив у лівий верхній кут – 1:1. Буквально в наступній атаці господарі поля заробили право на штрафний з лівого флангу. Пішов навіс на дальню стійку, де абсолютно вільний Богдан Векляк не влучає буквально з метра-двох. Перед самим свистком на перерву рейд правим флангом здійснив Богдан Шайхутдінов, однак з останнім пасом у нього не склалося.

Після перерви парад помилок продовжили воротар Роман Дутка, який не впорався з несильним ударом зі штрафного у виконанні Юрія Нуцковського на 44-й хвилині. А на 51-й хвилині знову грубо помилився Ярослав Альохін, який головою невдало скинув смугастого просто на суперника, після чого пішла подача, яку не встиг ліквідувати Богдан Векляк і Назар Грицак метрів з п`яти розстріляв воротаря «Скали».

А закінчували матч обидва суперники в меншості. Спочатку за грубу гру пряму червону картку отримав гравець «Скали» Руслан Харук, а через кілька хвилин після цього, за друге попередження був вилучений Віталій Дахновський.