ДЮФЛ України: "Скала" в 17-му турі - 4 гри: +0 =1-3

31 травня 20:05
Переглядів: 126
скала фк львів

30 травня усі чотири команди Академії футболу «Скала» (Моршин) провели поєдинки передостаннього, 17-го, туру чемпіонату

Дитячо-Юнацької футбольної Ліги України у четвертій групі вищої ліги проти «BRW-ВІК» з Володимира-Волинського.

Візит до Волинського краю завершився реультативною нічиєю та поразкою.

У грі 16-річних команд вихованці тренера Миколи Василишина, після блискуче проведеного попереднього матчу проти ужгородського«СДЮШОР», у якому вони розгромили закарпатців – 6:0, цього разу були близькими, щоб взяти чергові три очки і у Володимирі-Волинському. Ще до перерви «Скала» повела у рахунку після голу Юрія Черепущака. Перерви перевагу моршинців збільшив Артем Челядін. До честі господарів вони знайшли сили врятувати гру і матч закінчився бойовою нічиєю – 2:2.

У матчі 14-річних команд суперників розділяло лише два очки. Волиняни йшли шостими з 17 пунктами, а «Скала», маючи 15 очок, розташовувалася одразу за «BRW-ВІКом». Однак наздогнати волинян команді Анатолія Петрика не вдалося. Рахунок – 2:0.

У цей же день на полі стадіону «Медик» команди Академії футболу «Скала» U-17 та U-15  також провели свої поєдинки проти однолітків із «BRW-ВІК» з Володимира-Волинського.  І в обидвох матчаз зазнали поразок з однаковим рахунком – 1:2.

У Моршині першими грали команди 1998 року народження.

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський) – 1:2 (0:2)

30 травня 2015 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 25 градусів. Арбітр: Роман Новосад (Рівне). Асистенти арбітра: Андрій Баран та Богдан Горошко (обидва – Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Андрій Валенко (Львів).

«Скала»: 1. Олег Білик, 20. Олег Грицик, 3. Арсен Прокопович, 17. Орест Шуліга (18. Максим Яценко, 70), 16. Роман Кузів (12. Павло Шевчик, 67), 4. Святослав Мельник-к., 10. Валерій Сад (23. Віталій Андрущишин, 67), 19. Ігор Гатала, 8. Сергій Мельник, 14. Тарас Мар`яш (7. Віталій Кузів, 36), 11. Юрій Головатюк (5. Марк Багінський, 41).

Тренер – Юрій Галій.

Голи: Святослав Мельник (49) – Сергій Максимець (10), Олександр Маткобожик (20).

У попередньому турі команда Юрія Галія поступилася в Ужгороді СДЮСШОР з розгромним – 0:3. У звітній грі проти одного з лідерів групи «Скала» знову не поповнила свій очковий багаж, поступившись – 1:2. Вже до середини першого тайму гості вели в рахунку – 2:0. Спочатку після невдалих дій Романа Кузіва фланговий простріл Антона Шевчука в один дотик замкнув Сергій Максимець. А ще через десять хвилин неймовірний дальній удар вдався Олександру Маткобожику – м`яч затріпотів у верхньому куті.

Після перерви «Скала» заграла дещо краще. І не випадково Святослав Мельник після удару зі штрафного один гол відіграв. Щоправда, співавтором цього взяття воріт по-праву можна вважати і голкіпера волинян Юрія Гаврусевича, який, до речі, є гравцем юнацької збірної України U-17. Здавалося, господарі розвинуть успіх, але в цей день, будемо відверті, у них мало що виходило. Однак і при цій грі «Скала» могла зрівняти рахунок, коли ближче до кінця матчу арбітр поблизу штрафного майданчика не побачив відверту гру рукою з боку центрального оборонця «BRW-ВІК», який вже мав жовту картку і міг залишити команду в меншості…

ЩО ОЗНАЧАЄ КОЛИ ЩАСТИТЬ …

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський) – 1:2 (0:1)

«Скала»: 77. Денис Шамарін, 4. Ярослав Миронюк, 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 20. Павло Стегніцький, 8. Микола Цвик (6. Василь Равлик, 58), 21. Назар Цимбала, 14. Едуард Волков, 31. Роман Михайленко (10. Екрем Арапоглу, 36), 11. Микита Фомін (17. Владлен Лозовик, 55), 9. Андрій Корендович-к. (22. Артур Льонгер, 53).

Тренер – Олександр Бойко.

Голи: Екрем Арапоглу (37) – Артур Рябов (21), Володимир Бербека (64).

За схожим сценарієм відбувався і матч 15-річних команд. Тут також першими відкрили рахунок гості. На 21 хвилині красень-гол на свій рахунок записав найменший за зростом гравець у цій зустрічі Артур Рябов. Захопившись атакою, юні моршинці втратили круглого на правому фланзі. Пішла діагональ на половину «Скали» і Рябов на замасі обіграв суперника і з лівої красивим обвідним ударом на виконання поцілив точнісінь у правий верхній кут.

Після перерви чи не перша атака моршинців завершилась призначенням штрафного удару в метрі від штрафного майданчика. Правила були порушені проти Едуарда Волкова. Штрафний взявся виконувати Екрем Арапоглу і зробив це вправно. Після його обвідного удару повз стінку мяч залетів у лівий нижній кут – 1:1.

Після цього й надалі на полі точилася рівна боротьба. Однак щастя цього дня було явно на боці гостей. На 64-й хвилині після подачі з кутового Володимир Бербека, який перед цим також вийшов на заміну, проштовхнув круглого у ворота. Не найкращим чином при цьому зіграли наші воротар та захисники, які залишила гравця одного на дальній стійці.

Ось так при нічийній грі як і в матчі 17-річних команд, так і команд U-15, гості поїхали з Моршина з повним очковим багажем.