ДЮФЛ України: "Скала" в 18-му турі - 4 гри: +1 =1-2

08 червня 15:50
Переглядів: 82
Скала

У середу, 4 червня відбувся останній, 18-й тур групового етапу чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України серед команд вищої ліги сезону 2013/2014 років.

Усі чотири команди Академії футболу «Скала» зустрічалися з однолітками по четвертій групі із СДЮШОР «Карпати» (Львів).

Моршинська «Скала» U-17 та U-15  грали на виїзді. Візит до міста Лева залікових пунктів не приніс.

Вихованці тренера Василя Меллеша, у попередньому турі здобули третє очко у весняній частині змагань, зігравши внічию проти «BRW-ВІК». Однак матч проти найсильнішої команди групи (у 17 попередніх поєдинках «Карпати» перемогли у 15-ти, та лише двічі зіграли внічию, при різниці мячів 68:6), моршинці провалили. На відміну від матчу першого кола, де «Скала» поступилася 1:2, ведучи в рахунку, завдяки голу Дмитра Галюка на 24-й хвилині, цього разу моршинці програли – 1:5. Проте лідер нападу «Скали» Дмитро Галюк свій гол престижу таки провів, влучно реалізувавши пенальті.

Не краще зіграли й 15-річні вихованці Академії футболу «Скала», які у попередньому турі в блискучому стилі переграли «BRW-ВІК» - 2:1. Проте, як  виявилося тепер, це була «лебедина пісня» моршинської команди в цьогорічному сезоні. «Карпатам» для того, щоб забезпечити собі участь у стикових матчах, необхідно було зіграти бодай унічию, адже їм у спину дихала «Волинь». На відміну від матчу першого кола, де моршинці упевнено – 3:0 переграли першого володаря представницького міжнародного юнацького (U-15 ) турніру «Кубок Президента України-2013», який фінішував 5 жовтня 2013 року у дитячому центрі «Артек» в АР Крим (тоді підопічні Віталія Шумського і Романа Деркача здолали у фіналі одеський «Чорноморець» - 2:0), цього разу зафіксовано ті ж – 2:0 на користь «зелено-білих».

У Моршині команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-14  натомість приймали гостей зі Львова. І якщо перша гра закінчилася на користь «Скали», то у другій – господарі задовільнились бойовою нічиєю.

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА «СКАЛИ»

Першими у Моршині грали команди 1998 року народження.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «Карпати» (Львів) – 2:1 (1:1)

4 червня 2013 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик».  Арбітр: Михайло Райда   (Свалява).  Асистенти арбітра: Олег Притула та Василь Притула (обидва – Львівська обл.). Спостерігач арбітражу: Юрій Холявко (Львів).

«Скала»: 98. Юрій Черевко, 5. Віктор Штеньович (12. Павло Шевчик, 47), 2. Арсен Прокопович, 6. Вадим Альохін, 16. Роман Кузів (18. Максим Яценко, 49), 4. Святослав Мельник, 17. Орест Шуліга (10. Валерій Сад, 49), 8. Сергій Мельник,  7. Віталій Кузів (23. Віталій Андрущишин, 62),  9. Максим Білас-к. (11. Владислав Неберикут, 52),  15. Тарас Мар`яш (19. Юрій Головатюк, 76).

Тренер – Віталій Авінов.

Голи: Тарас Мар`яш (17), Сергій Мельник (53) –  Віталій Микитин (4).

До Моршина 16-річні футболісти «Карпат» приїхали у якості одноособового лідера, випереджаючи найближчого конкурента «BRW-ВІК» аж на 5 очок, і достроково посіли перше місце в групі, а значить і забезпечили собі вихід до фінального турніру змагань. «Скала», поступившись у попередньому турі у вирішальній грі у Володимирі-Волинському, остаточно втратила усі шанси посісти бодай третє місце в групі. Тому для неї матч проти лідера був лише матчем престижу, честі, якщо хочете. Адже у першому колі команда Віталія Авінова програла у Львові «Карпатам» - 0:2, пропустивши у кожному з таймів по голу.

На звітний матч «Скалу» з капітанською пов`язкою знову, як і в попередні роки, вивів Максим Білас, який нещодавно повернувся на канікули з далекої Америки, де він навчається в спортивній Академії JMG міста Сарасота, що у штаті Флорида. Саме капітан «Скали» вже на першій хвилині матчу заробив небезпечний штрафний у метрі від штрафного майданчика, який невдало пробив Сергій Мельник, а згодом Білас спричинився до першого голу моршинської команди, віддавши гольову передачу на Тараса Мар`яша. Сталося це на 17-й хвилині зустрічі. А до цього вже вели в рахунку «Карпати». На 4-й хвилині «дев`ятка» львівської команди Віталій Микитин замкнув простріл з лівого флангу, знаходячись на одинці на лінії воротарського майданчика.

Ще у першому таймі «Скала» мала чудову нагоди вийти вперед. На 27-й хвилині Сергій Мельник, отримавши передачу з правого флангу, в один дотик потужно пробив метрів з 18-ти. По дорозі смугастий влучив у руку захисника, однак арбітр, вважав, що це м`яч знайшов руку, а не навпаки. До речі, схожа ситуація була й у другому таймі, після удару Максима Яценка, але й тоді арбітр пенальті не призначив. Проте Михайло Райда зі Сваляви все ж вказав на 11-метрову позначку, коли заповзятливий Сергій Мельник, отримавши передачу від Віталія Кузіва на 53-й хвилині, увірвався у штрафний майданчик, де був збитий центральним захисником. Футбольний вирок реалізував сам потерпілий, принісши своїй команді заслужену перемогу.

«СКАЛА» ГРАЄ УНІЧИЮ І ГОТУВАТИМЕТЬСЯ ДО СТИКОВИХ МАТЧІВ

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «Карпати» (Львів) – 2:2 (1:1).

4 червня 2013 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик».  Арбітр: Михайло Райда   (Свалява). Асистенти арбітра: Олег Притула та Василь Притула (обидва – Львівська обл.). Спостерігач арбітражу: Юрій Холявко (Львів).

«Скала»: 1. Юліан Митник (77. Денис Шамарін, 48), 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 3. Ярослав Миронюк, 7. Мар`ян Олексин, 10. Екрем Арапоглу-к. (17. Остап Марченко, 58), 8. Микола Цвик (4. Микола Тишкун, 44), 20. Назар Цимбала (99. Василь Равлик, 31), 9. Андрій Корендович, 14. Едуард Волков  (13. Назар Партута, 34), 11. Микита Фомін.

Тренер – Олег Лозінський.

Голи: Микита Фомін (19), Андрій Корендович (42) –  Роман Сидорів (4, 33).

Перед звітним поєдинком «Скала», яка вже забезпечила собі участь у плей-офф, випереджала «Карпати», які, навпаки втратили усі шанси для виходу у наступний етап, на 7 очок.

У матчі першого кола суперники у Львові зіграли внічию – 1:1. Першими тоді відзначилися моршинці, нападник «Скали» Андрій Корендович у середині першого тайму відкрив рахунок. Однак втримати переможний рахунок «Скалі» не вдалося. Наприкінці першого тайму «Карпати» після розіграшу штрафного вирівняли становище – 1:1.

У звітному матчі суперники також розписали мирову, провів свій гол і Андрій Корендович, проте першими тут відкрили рахунок підопічні Романа Толочка. Як і в матчі 16-річних команд, «Карпати» відкрили рахунок на 4-й хвилині. Той гол був точною копією з матчу U-16: простріл з лівого флангу і вільний від опіки Роман Сидорів розстрілює воротаря «Скали». Відігралися господарі майже на тій же хвилині, що і їх старші товариші з U-16. Скориставшись помилкою центральних оборонців, Микита Фомін вийшов на побачення з воротарем львівської команди і влучно пробив повз Александроса Фотіноса – 1:1. З таким рахунком комайди й пішли на перерву.

Ледь розпочалася друга половина зустрічі, як львів`яни знову повели в рахунку. Свій другий м`яч у зустрічі провів лівий вінгер «Карпат» Роман Сидорів. Проте господарі досить швидко зуміли відігратися. Наймолодший у складі «Скали» Назар Партута не по роках виконав зрячу розрізну передачу, після якої Андрій Корендович вийшов сам-на-сам з воротарем гостей, а далі було справою техніки – 2:2.

Отак, двічі поступаючись за ходом поєдинку, «Скала» довела таки рахунок до нічийного, і тепер з непоганим настроєм готуватиметься до першого стикового поєдинку за право грати у фінальній частині. На цій стадії наймовірнішим суперником команди Олега Лозінського буде РВУФК (Київ). Проте дочекаємось рішення ДЮФЛ України.

Ми за вас триматимемо кулаки, хлопці! Хай щастить!